Forza Horizon 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Monster1 »

Čo je na tom, niekto hrá 10 rokov Wowko a? Stačí sa pozrieť na posledne diely Cod čo sa predavaju za 60, ked to porovnam s Forzou tak jej cena je proti tomu čo ponuka ako zadarmo.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale tak WoW nie su auticka...

ano ked sa na to tak pozries je to OK, len na moj vkus tie hry stoja uz dobre palky

radsej som sa prestal hrat a problem vyrieseny :D
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa dexterav »

:D tak autíčka sú špecifické vid napr GTR2 , rfactor atd ktoré sa hrajú stále a stále dokola...
je okolo toho riadna komunita, vtip je v tom že sa to vlastne ani nemá zase prečo až tak meniť
trate cca to isté menia sa len autá aj to nie zase až taprudko, a hry ako také už nevyzerajú síce bohvie ako ale to je zväčša až tá posledná vec
súhlasím z broslom často sa za newskutočné e predáva hra ktorú ked nič iné dáš za 10h , čo by nemuselo byť zle ale repetetívnosť je dneska na bode mrazu ...
btw u mňa drží rekord NFS Porsche ktoré som mal na pc snád 10r
a tiež GTR2 + race sa držia 10r sú tam stále dokonca aj teraz
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

bezna vec u mna pri forze :) 180h pri Horizon 2jke len taky fukot :D Motorsport 5 asi tak 2x tolko :D
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5201
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Fullesh »

Doteraz si FH2 zapnem a jazdim si hodinku s nejakym autom, pretoze som proste dostal chut. Inak co sa mi nepaci na FH race style, ze aj su tam circuit tak to enni ako v inych hrach, ze po 2. kole stratite vedenie, tak dobehnete, tu je to uz prehrata trat, neize by oponenti boli rychli, ale ze tie trate su strasne kratke.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

MaxPayne napísal:Lepsia cena asi nebude, ultimate, pisu ze tato ide v pohode
https://psngames.org/downloads/forza-ho ... allkeyshop
Rovnako píšu, že tam našli svoje účty na predaj..preto som tam ten obchod nedal
Monster1 napísal:Nechapem naco riesit par eur hore dole, pri tom obsahu ktory hra ponuka dam kludne 80E a mam pokoj.
Myslíš 70€ alebo 100€ edíciu ?
Broslowski napísal:Áno STOJÍ. Nie je to chujovina na 5x 4h a dost. Je to hra, ktorú budeš môcť hrať pokojne pol roka každý deň po X hodín bez únavy či nejakého pocitu opakovania s obrovskou komunitou... Áno, veľa titulov sa za tie prachy neoplatí, ak si však vezmeš koľko kontentu ti forza ponúkne, tá cena je nielen adekvátna, ale dokonca výhodná. A ak na to nemáš tak si to jednoducho nekupuj alebo počkaj pol roka na lepšie ceny...

A sorry to nie je o názore. Pozri sa na trh. Aký odpad sa predáva za 80. veď pomaly 80% hier s full AAA cenou za to nestojí ani náhodou! A o veciach ako destiny a pod, ktoré sa bez ďalšieho a ďalšieho nákupu DLC vôbec nedá hrať ani nevravím. Jednoducho konečne tu máte PCčkári hru, autíčka, so skvelým jazdným modelom, stovky hodín zábavy, skvelý SP aj MP, perfektná grafika a hrateľnosť, ... ak si niekto aspoň trocha váži prácu vývojára, 80 zaplatí. Je to jedna z mála hier na trhu, hlavne v kategórii AAA, ktorá sa ťa nesnaží vydojiť na tom, že ti dá v základe 30 áut a ostatok si dokúp.. pretože taký je trend.
Ja som mal NFS15 za 32 myslím, mám aktuálne nahratých 88 hodín a to nie som poriadne ani nepokročil v tom preafektovanom Underground/Rýchle a Zběsile tínejdžerskom príbehu...

A ujasnime si to, 70,80,100€...to je bulšit - príde ešte kľudne 10 car packov, ktoré v UE nebudú obsiahnuté - jedno až dve väčšie DLC (ako Storm Island vo FH2) a zrazu z počiatočneej 100€ investície máme koľko...možno aj koľko...200? Takže ja rozumiem pripomienky chalanov a tiež sa k ním pridávam

Ideme do extrémov ? Ok, Witcher 3 - predtým za 60-70€ kompletka - aktuálne mám 104h game time a to som ešte ďaleko od konca hlavného príbehu...to potom ešte prídu na radu obe DLC a tie vraj spolu dajú toľko, čo main plot..

...Nakoniec, ja nekydám na FH3 - ja sa nesmierne teším a tých 70€ prinajhoršom za základku (ako som spomínal, celý ten VIP bulšit ma odradil od drahšej edície), prípadne trošku menej, ak bude možnosť (čisto len návyk z PCčkárskeho života, človek nie je milionár a na pálky cca 40€ za novú hru si je možné zvyknúť ale na dvojnásobok za počiatočnú investíciu nie až tak...), tak s ušetrením nejakých 10-20€ (čo sa nemusí stať, bohužiaľ)...to len pre poriadok :laugh: ...aj keď fakt, že príbehová zložka bude ešte horšia ako v Crew, čo zamrzí (oproti takému FH1)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

plačeš nad stavom trhu, s ktorým nič nespravíš. Tak buď prestaň, alebo si to proste nekúp. Prepáč ale začína to byť dosť otrvané... nie aby ste boli radi ze vám msft uvolnil hru aj na PCčka, nie ešte sa bude pindať :D nechapem to. Bulshit to ani zdaleka nie je, aj nove nfs stalo nove 69,99 rovnako, ako Forza stojí teraz, pretože je to NOVÁ HRA. ceny POJDU dole a ak si to nemozes dovolit alebo nechces za to tolko dat, tak nedavaj a cakaj. Nemusis tu plakat dookola ze je to vela penazi. Ja sa tiez nevozim na novom mustangu a neplacem za to. Mohol by som? áno mohol, ale nie je to pre mna rozumná investícia. Tak som si ho nekúpil. Počkam pokial budú tie mustangy v bazaroch a kúpim ho za 5 rokov ako jazdenku. Jednoduché...

Taktiez nik ti nekaze kupovat si DLC. Si ich nekup a aj tak mas hru ktorú opakujem 10ty krát možeš hrať pol roka každý deň s tým kontentom, ktorý tam je k dispozícii.
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Monster1 »

Myslel som tu za 70E, neviem kolko to presne stoji, ale riešia sa tu zbytočnosti kto chce si to kúpi kto nie nekúpi, komu sa zdá 70E vela, nikto tu nikoho nenúti aby to kúpil.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

presne tak.. je tu vlákno, diskusia o hre, a pri tom tu ziadna diskusia o hre nie je, len pindačky na ceny a pod.. sorry ale toto je moc.. kto z vás to vlastne už hral? hm?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

https://youtu.be/el6x4HL73j4?t=10m50s
WTF ? :? :? Toto sa týka len tých, ktorí hrali predtým a sú VIP ?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

http://forzamotorsport.net/en-us/news/f ... ty_rewards

Aj keby to bolo len pre VIP tak co? TO akoze nerozumies nejakemu + programu alebo o co ide? Skutocne nechapem tvoj postoj, stale len hate od teba ide. Máš už hru? Hral si ju?
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa dexterav »

btw mňa to nechce nechať kúpiť hru
pýta adresu a na konci vypíše že špatne vyplnené :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

Tak ja som hral FH2 na X360 a bavila, len neviem ci FH3 bude nejako lepsia aby ospravedlnila nakup. To je cele. Kazdopadne cakam na PC demo a podla toho.
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

fh2 na 360 nemala este ani novy jazdny model. Ten bol len vo verzii pre one. To len pre info. Demo pre PC bolo ohlasene? forza apex je myslim free skus to (najdes v store).
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

Hej viem ze na x360 bola dost osekana, islo mi skor o hernu napln ako taku.
Apex som hral mna ale okruhy nebavia :D preto ani motosport seriu som nehral, a forza ma bavi az s horizon.
No oficialne vraj po PC lauch (27/9) takze tak. Snad do konca tyzdna tam bude, na vikend zahram a podla toho.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"