Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> ked si myslis,ze ta odsudia len na zaklade priamych faktov inak si nepostihnutelny, vela stastia(mozno som tvoju ironiu zle pochopil)


nejaky nepriamy dokaz vo forme zaznamu zdrojovej cielovej IPcky, portov a podobnych technickych veci absolutne nevystihuje ci si nieco rozsiroval alebo nerozsiroval, ci si nieco stahoval alebo nestahoval a CO KONKRETNE TO BOLO. Navyse, v takom pripade absolutne nie je znamy pachatel KTO konkretne to bol. Co ked bol u mna sused so svojim notebookom ? Ja pojdem bučať ? Co ked bol u mna otec so svojim zavirusovanym [ehm] notebookom a z jeho stroja sa zrazu sam stiahol torrentami Jakubiskov film o kukučkách a poslalo sa tisic emailov o Vijagre ?

To by bolo blbe keby som ja za to nakupil Leopoldov, ze ? Aj trosku nespravodlive, ze ?

Ano, nebola to ironia.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa maniak »

mp3turbo napísal:... zakupis si VIACKRAT vlastnou kreditkou [!!!!!!!!!] DETSKY filmik, stiahnes, mas velku radost. Dojdu ujovia, zoberu ti vsetko, NAJDU HO TAM, prvy dedinsky sudny znalec ta z toho vyseka pretoze nie je zrejme ze si ten obsah stiahol naozaj ty, ze to bolo vedome ...
turbo, prosimta, ty si vazne myslis, ze primar detskej fakultnej nemocnice si stahuje detske pecko? Vazne mas o takom cloveku predstavu, ze je debil? Kreditka sa akoze neda zneuzit?
FVE 12.45 kWp V/Z
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nie je dolezite co si ja myslim, ale co ti organy vedia dokazat.

A oni nevedeli.


A ty si vazne myslis ze nie su napriklad knazi ktorym rucicky behaju pod sutanou rychlejsie nez by mali ? A to uz je aka sluzba Bohu a cirkvi !
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa maniak »

Porovnavat knaza a lekara ... hmm, co mi tu nepasuje.
Ako ja nevravim, ze to nemohol spravit (uchylaci sa najdu vsade), ale sudny znalec je tu na to, aby povedal, ci to je alebo nie je mozne. Ak prokurator nesuhlasi so sudnym znalcom, tak ma predsa moznost napadnut posudok, nie? Sakra chlape, sak v nejaku instanciu musis verit a zrovna verit bulvaru je trosku za vlasy pritiahnute. Vezmi to aj z druhej strany, predstav si, ze teba niekto obvini, ze si mal na disku detske pecko. Nevies, odkial sa tam vzalo, ale je tam. Bulvar o tebe roznesie po celom slovensku, ze si pedofil a uchylak, hoci si nevinny a aj sud to potvrdi. Co teraz, noviny sa ti na n-tu ziadost ospravedlnia niekde malickym pismom na poslednej strane, nikto si to nevsimne, v googli uz naveky budes figurovat ako uchylak, kariera znicena, etc. Ak ta chcel niekto zdiskreditovat, hotovo, viac mu netreba.
FVE 12.45 kWp V/Z
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa mp3turbo »

takto sa to stalo v Bratislave dva tyzdne dozadu. Ci je pan vinny alebo nevinny, ci je pan pokazeny alebo nepokazeny, to predsa nie je otazka pre mna. Not my business to decide. Ja nehovorim ze je taky alebo onaky, pretoze to je trestny cin ohovarania. Ja neviem aky pan je a nemozem vediet pretoze ho nepoznam a nikdy sme sa nestretli, preto sa nemozem a nechcem vyjadrit. Proste mi to neprislucha.

Pan je zjavne nevinny. Prebehlo oficialne skumanie, riesili to organy ktore to maju riesit, a zaver je ze vsetko je v poriadku. Kto komu co sposobil a aky to bude mat dopad na karieru cloveka, na jeho psychicke a fyzicke zdravie, prepacte chlapci ale za to ja osobne nemozem. Ja som v tom pripade neni zaangazovany. Ze sa ta hnusna obzaloba odvolala a dozaduje sa dalsieho kola ? Kurnik sopa to je ale bulvar. Poviem vam ale pravdu ze na jeho mieste by som nechcel byt. Prijemne to urcite nie je.

"Porovnanie" knazov a lekarov nie je dolezite tiez len som chcel ilustrovat ze vselijake cudne pripady sa stavaju v modernom svete. Len si sa ma pytal comu verim. Tak som ti naznacil ze nie je jednoduche verit a ani neverit a dal som ti protiotazku na rozmyslanie. Ujala sa a o to islo predovsetkym. Ked moze byt knaz pokazeny, preco by nehohol byt aj doktor pokazeny ? Alebo banik ? Pripadne uctovnik alebo predavac ?

Vzdy a v kazdom pripade pridu ujovia, zoberu ti tvoje "nosiče dát" vratane videokaziet, USB klucov a podobne, pokukaju sa tam a potom sa niekto nejako rozhodne. Co sa tyka znaleckych posudkov, vidim ze zjavne este nemas za sebou ziadny sudny pripad - je uplne normalne ze sa stretne osem posudkov a kazdy iny.

Ja verim vo vsetky instancie. Teda inak : nemam moznost si vybrat v koho verim a v koho neverim. Oni su silni, oni maju tie spravne peciatky. Ja mam houno v ruke. Ja som sudruh obcan, ktoreho niekto moze OBVINIT ze je taky alebo hentaky vyhradne a len po tom, ako mi pocitace zoberu a preskumaju. To je cele. Niekto moze o mne VYHLASIT ze som pokazeny a to je iny level, ale OBVINIT a pred sud ma pohnat mozu len s dokazmi.

A ze ten sud potom prebehne tak alebo onak, to uz je zase iny pribeh. Ja som len vykopiroval dve alebo tri linky verejne dostupnych clankov. Ja som ani tie clanky dokonca nenapisal.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa quicky »

turbik ja chapem ze mas znalosti celeho nesmiru ale zbytocne vytahujes z kontextu... povedal som,ze uplne s kludom ta odsudia aj na zaklade nepriamych dokazov,dokazy sa hodnotia samostatne a sucasne vo vzajomnej suvislosti, atd atd...ja ti verim,ze frazy zo ctihodneho obcana zneju super ,yes pojdem sedet len ked mi organy dokazu, a neni podstatne co si spravil ale co ti dokazu a podobne, lenze nic neni ciernobiele, to ci ta odsudia neni otazka jedneho nepriameho dokazu resp naopak...zrejme mas dhsiu trestnu prax ako ja alebo sa proste nechapeme a kazdy si ideme svoj psi kusok...(to mi len pripomina niektorych klientov, pan doktor a kupna zmluva kolko,jooj tolko? sak to si na internete stiahnem, o dva tyzdne klope pan doktor spravite mi to ? prerusili mi konanie - nech si z toho kazdy vezme co chce)

s panom lekarom je to len presne ukazka toho,ze to neni hned vsetko jasne ale odhalovanie teda skorej dokazovanie kyber kriminality je trosku ina uroven naviac su tu neni skoro ziadne rozhodnutia-tj rozhodovaciu prax mozes tak max hadat a tipovat.... koli narocnosti sa proste veci okolo jedneho filmu nebudu riesit
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa mp3turbo »

s tym suhlasim - kvoli jednemu filmu...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Tracer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 503
Dátum registrácie: Št 10. Okt, 2013, 14:14

Re: Stahovanie Legálne Nelegálne 2016

Príspevok od používateľa Tracer »

OK takže som prišiel na poštu na lístku bolo napísane meno nič viac !!!!!!!! ani rok narodenia ani nič.Zistilo sa že som tam išiel zbytočne lebo mi povedala že je to pošta pre otca.Otec tam zbehol a doniesol obálku a na nej veľkým Väznice Slovenskej Republiky alebo niečo na ten štýl.
A musím uznať že posledné dni som bol na vážkach či náhodou nebudem prípad na odstašenie :D NIE nebudem :D v Obálke sa nachádzalo dedičské rozhodnutie.Neviem ako tento štát funguje či nemajú obálky alebo čo ???
Takže tak :D

EDIT: Ako som písal bol som do na vážkach takže TORRENTY stopnem :peace:

Návrat na "Debata o všetkom"