DealExtreme

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Vior95
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 368
Dátum registrácie: Št 17. Dec, 2009, 14:28
Bydlisko: Piešťany/Praha

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa Vior95 »

MB GIGABYTE Z87X-D3H CPU Intel i5 4460 3.2 Ghz GPU AMD RX 480 8GB Nitro+ RAM Kingston 2*4GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series HDD Seagate 1TB HDD Barracuda ST1000DM003 PSU Oľga 500B 500W LCD Dell E228WFP 22" Potkan Razer Deathadder KB Acer 6312-K (r.v. 1994) OS Win 10/Arch Linux Sound Card Asus Xonar D1 Speakers SL220/2K 110w Headphones Superlux HD660 Case Cooler Master K280
1polo-sport

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa 1polo-sport »

Zdravim potreboval by som poradit, objednal som si mobil ale po vyše mesiaci mi dneska napisali ze sa mi stratil balik .Mate stym niekto skusenosti?Vopred dakujem!
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa newmi »

a to ti napisali z dealextreme? A nenapisali ako mas postupovat? Divne. By ti mali poslat bud novy alebo vratit peniaze si myslim.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa zwARO »

caute hosi, neviem vyplni RMA ticket. neviem co chcu ako toto Defective SKU*: co je to SKU? resp v akom formate to ma byt napisane... dik
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

to je ID tovaru, ktory si kupil

teda chod na stranku produktu, ktory mas zakupeny a ides reklamovat a hore v URL by malo byt SKU, teda ak to nezmenili medzicasom
...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa zwARO »

ok dik, ja som tam pchal S/N tovaru :D pozrem sa na to potom, idem spaT:)
Používateľov profilový obrázok
Gyovanna
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 15. Aug, 2011, 19:37

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa Gyovanna »

Zdravim...ja som sa chcela spytat,ci mate niekto skusenosti s kupovanim mobilov z tej stranky...ze ake su,ci nie je s nimi problem na Slovensku (co sa tyka siete,odblokovania,kupy novej baterky a tak)
chcela by som si kupit tento
http://www.dealextreme.com/p/3-5-touch- ... wifi-66737
tak ci sa nevybabrem,ked stoji 124€,sice to nie je vela,ale ak by som ho mala vyhodit tak ano :rolleyes:

Dakujem :-)
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2583
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa 1adad1 »

radsej si kup huawei so zarukou a lepsimi parametrami, toto ma malo rom, ram, biedne spracovanie a slaby procesor
Používateľov profilový obrázok
Gyovanna
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 15. Aug, 2011, 19:37

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa Gyovanna »

...ja chcem proste mobil s wifi,fotakom,dobrou grafikou,Androidom,moze byt dotykovka a nech to vyzera dobre...
co je to to huawei?
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2227
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa mirjak »

Ten nalinkovany z DX nie je 3G, co je podla mna v nasich podmienkach velke minus. Vseobecne tie lacne "sunky" maju vela funkcii, no prave kvalita fotaku a displeja medzi ne nepatri, casto je i problem s citlivostou signalu a wifi, treba citat recenzie... Ak chce niekto iPhone a kupi AiFon za 100E, tak zrejme mu nejde o kvalitu (priklad)
Používateľov profilový obrázok
Gyovanna
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 15. Aug, 2011, 19:37

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa Gyovanna »

...ved kvoli tym recenziam som si nasla toto forum,aby som sa nieco dozvedela...
proste chcem dobry mobil,ale nevysolim zanho zasa viac nez 200€ nechcem zasa totalka napeckovany,ale taky aby mal nejake tie funkcie,zeby nebol taky ze o rok uz stary....
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2583
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa 1adad1 »

toto nie je nakupna poradna ale toto by nemuselo byt zle
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=16424530
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7286
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa Papek »

aj u nas sa daju zozhnat slusne telefony za dobre ceny. Momentalne pokukujem po Samsung Omnia 7 a ten zacina cenovo od 240 €, nejaky kratko jazdeny by sa dal zohnat aj pod dve stovky a to mas kvalitny telefon, ktory ti pojde plynulo, bude normalne fotit a ma paradny displej.
Tieto plastove napodobneniny s androidom za nic nestoja, maju otrasny displej, dotykove ovladanie je tiez hrozne a android je tam "len-tak" nahraty prakticky bez ziadnej podpory a treba experimentovat, ktory market ti tam pojde.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Gyovanna
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po 15. Aug, 2011, 19:37

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa Gyovanna »

1adad1 napísal:toto nie je nakupna poradna ale toto by nemuselo byt zle
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=16424530
prepac,ze sa tomu nerozumiem a potrebujem poradit :-(
...vyzera celkom fajn ten mobil, mas skusenosti s touto znackou?

a Papek, vyhovovalo by mi dual sim,kedze teraz nosim so sebou 2 telefony ,preto som pozerala na tamten :( je to dost neprakticke :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: DealExtreme

Príspevok od používateľa newmi »

aj na dealextreme su slusne fony ale nie su zrovna lacne. Co som pozeral, tak napr Meizu M8 vyzera dobre. Ale ked mas limit okolo 200€, tak sa ti radsej na SK oplati kupit, pri nakupe z dealextreme, treba este DPH a clo pripocitat. Btw, asi by bolo dobre si zalozit topic v nakupnej poradni ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"