Vianocne darceky - problem (?)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

len aby nebol screenshot censored :-P
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

no to nie, musi tam byt jasne vidiet checksum :!:





.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

...ide este o vianocne darceky vlastne?
Nechajte uz Gabriela, nech sa vklude vyspi na new posteli a pokracujte v teme :wink:
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Biker, boze ja viem ze ty si starostlivy a chces aby forum ficalo, ale nebud furt taky monotonny, trosku srandy nikdy neuskodi...

Btw ja este absolutne netusim co svojej druhej polovicke kupim, najvacsi problem je, ze nemam moc cash, kedze som nedavno kupoval par drahsich veci pre seba, kua teraz sa citim jak najvacsi sebec. Ani ne o mesiac tu mame Vianoce a ja nemam ani cent aby som svojej druhej polovicke nieco kupil kua ... ale neva nieco predam :D, chlapi poradte co kupit, ale veci typu byt, auto a tak si nechajte :P ... sexi spodne pradielko uz sa mi celkom zalubilo :P

EDIT Bikermotyl : No buD je poriadok alebo bordel, ja volim vzdy prvu moznost, ci sa to niekomu pozdava alebo nie. Trochu srandy urcite nezaskodi, ale opakovana sranda uz srandou nie je. Nevidim potrebu pisania X OTpostov na dvoch stranach.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ak xcete nejakemu PC-fanatickemu kamosovi spravit sadost, tak v Tescu maju Tesco USB vysavacik za 150SK (zelenocierna skatula). Ja som si to len tak zo srandy kupil a je to celkom cool - ma aj diodu na svietenie, 2 nadstavce, da sa s tym celkom aj vysavat. Podla mna squele :wink:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

svetovy mier :)

/ja som si uz vianocne darceky povybavoval .. takze :D
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
pakito
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Ne 30. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica - Podlavice

Príspevok od používateľa pakito »

lyze
... a zenu mam radsej bez pradla :o
Sloboda znamená zodpovednosť
Používateľov profilový obrázok
Gina
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 13. Dec, 2006, 02:00

darecky

Príspevok od používateľa Gina »

No niektore tipy nie su zle, ale co sa tyka spodneho pradielka nie som si ista ci je to spravna volba (totiz tieto vecicky su tak roznorode ako aj nase prsia a ine prednosti a preto nie kazde pradlo, ktore vyzera super na figurine musi vyzerat super aj na nas...v tomto byvame dost priebercive tak radsej pozor !)

co sa tyka DARcEKOV, ktore chcete venovat svojim polovickam ci uz na Vianoce alebo na narodky, tie sa totiz nevymyslaju dva tyzdne predtym, ale najlepsie pocas celeho roka, lebo inak ste totalne vypatlani !

Pokial mate naozaj snahu ju potesit ozaj "potesit" tak je potrebne niekedy zajst vramci nejakej prechadzky v meste ci v nejakom z nakupnych centier aj do obchodu do ktoreho by ste inak nazasli.
Su tam totiz same nezmyselne serepeticky, ktore sa im pacia prip. zabocit do obchodu so striebrom a len tak sa jej spytat na jej vkus co sa tyka nausnic alebo naromkov, proste pytat sa pytat sa.......

NAPR. obchod (akoze so starymi) sPERKOVNIcKAMI, zaujimavymi SVIETNIKMI so srdieckami alebo ja neviem cim... RaMIKY s fotkou alebo nejake DEKORATiVNE VECIcKY na komodu atD..., inak sPERKOV zena nema nikdy dost (poznam predajnu na Michalskej kde su rucne vyrobene sperky ktore momentalne frcia), alebo nejake pekne SEXI-PYzAMKO.... je toho proste vela

nuz na zaver len tolko, kto ako lubi tak aj obdaruva, majte sa
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2760
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Velmi zaujimavy postreh od nezbeho pohlavia ... :wink: Nechcem nejako protirecit, ale presne toto chalani nemaju radi, sa tulat po obchodoch a zvlast po takych, ktore ich nebavia. Myslim, ze ani baby nechodia do obchodov s elektronikou, pocitacmi ... Najlepsie je, ak si partnerka vyberie darcek sama a tym sa jej najlepsie ulahodi ... :)
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

hm, no neviem ako ostatny, ale ja som s mojou (bohuzial uz ex) priatelkou chodieval rad vsade kde ona a veeelmo som sa zaujimal o to co chce ona... mal som uz cca pred 3 mesiacmi vybraty darcek, ktory by ju potesil ale uz som tusil ako to dopadne, takze...
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
Gina
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 13. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa Gina »

Jerry napísal:Velmi zaujimavy postreh od nezbeho pohlavia ... :wink: Nechcem nejako protirecit, ale presne toto chalani nemaju radi, sa tulat po obchodoch a zvlast po takych, ktore ich nebavia. Myslim, ze ani baby nechodia do obchodov s elektronikou, pocitacmi ... Najlepsie je, ak si partnerka vyberie darcek sama a tym sa jej najlepsie ulahodi ... :)

Jasne je to tak, prave preto si vyberame partnerov ktori sa aspon raz-dvakrat za rok vedia premoct a maju snahu to zistit. :)
Inak tvoja varianta nie je zla, tiez mi to niekolkokrat padlo vhod, ale ak sa to nestava pravidlom, prekvapco je fajn vies ?
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

-TAMY- napísal:moja chce, aby som vyskocil s krabice pod stromcekom,, :roll: :roll: cize premyslam, ako zrealizovat,, :P
moja chce presne to iste... budem musiet najst krabicu aspon od 30" telky :wink:
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
Gina
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 13. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa Gina »

SurrendeR napísal:hm, no neviem ako ostatny, ale ja som s mojou (bohuzial uz ex) priatelkou chodieval rad vsade kde ona a veeelmo som sa zaujimal o to co chce ona... mal som uz cca pred 3 mesiacmi vybraty darcek, ktory by ju potesil ale uz som tusil ako to dopadne, takze...
Nuz nenatrafil si na tu spravnu osobku pre teba, to neznamena ze to co si robil nebolo nanic... poznas to nie ? "Vsetko zle je na nieco dobre."
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

asi to nechapete o com to tu je podaktory....

ja som tej mojej tento rok vymyslel hodinky (clocks delivered by smoox)

treba sa rozpametat o com najblizsie rozpravali vase polovicky a prekvapit ich... 8)
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

moja sa hneve ze ma nekvalitny zvuk k PC takze asi to pojde do nejakych Logitechov X-230 :wink: alebo strieborny prsten... uvidime ako bude na tom penazenka...
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ

Návrat na "Debata o všetkom"