Prvy AMD fusion notebook - HP pavilion dm1z - nad ocakavania

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: Prvy AMD fusion notebook - HP pavilion dm1z - nad ocakav

Príspevok od používateľa MichiGen »

Tak pozeram ze u nas to je stale nedostupny tovar :facepalm: esteze som si ho pred cca 5 tyzdnami z toho Nemecka objednal.
Po mesiaci pouzivania som spokojny :good:
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
semhamforas

Re: Prvy AMD fusion notebook - HP pavilion dm1z - nad ocakav

Príspevok od používateľa semhamforas »

A v prípade že by sa ti notebook pokazil, by si to ako riešil? Lebo ja si napríklad neviem predstaviť ako by som sa s nimi dohovoril + to posielanie do nemecka je celkom drahé :D:D
Jediný podobný notebook od lenova u nás je e125 no ten nemá matný displej. Tiež by som si rá kúpil notebook s týmto procesorom no už asi počkám kedy príde amd e-450 snád to bude behom mesiaca :D
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: Prvy AMD fusion notebook - HP pavilion dm1z - nad ocakav

Príspevok od používateľa rado3105 »

Vyriesil som tuto dilemu tak, ze som si z ebay.co.uk kupil x41 za 100e aj s dovozom a maximalna spokojnost. Hodilsom tam gentoo a system frci ako hodinky. To ze mi neprehra 1080p mi je u riti. Lahucky(1kg), bateria vydrzi 5h, tichy, dock s mechanikou a mnozstvom vystupov, kvaitne spracovanie(magnezium), kovove panty. OLD ibm building.
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;
tranceshadow
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Po 28. Mar, 2011, 16:25

Re: Prvy AMD fusion notebook - HP pavilion dm1z - nad ocakav

Príspevok od používateľa tranceshadow »

MichiGen napísal:Tak pozeram ze u nas to je stale nedostupny tovar :facepalm: esteze som si ho pred cca 5 tyzdnami z toho Nemecka objednal.
Po mesiaci pouzivania som spokojny :good:
:good:

rovnako...linux podpora mi sice sem tam hapruje ale je mozne ze je to len mojou neznalostou..
semhamforas napísal:A v prípade že by sa ti notebook pokazil, by si to ako riešil? Lebo ja si napríklad neviem predstaviť ako by som sa s nimi dohovoril + to posielanie do nemecka je celkom drahé :D:D
Jediný podobný notebook od lenova u nás je e125 no ten nemá matný displej. Tiež by som si rá kúpil notebook s týmto procesorom no už asi počkám kedy príde amd e-450 snád to bude behom mesiaca :D
ak by sa pokazil tak ho posles na slovenske lenovo - pripadne zavolas a zistis ze ako sa postupuje.. Ja som sa na toto informoval a narok na opravu mas na slovensku (otazne je ci rok alebo dva).. kazdopadne nahradne diely maju a opravit ti to musia-ma to medzinarodnu zaruku..

//mame tu aj take tlacitko, ze UPRAVIT. Poprosim, POUZIVAT ho- Spojene prispevky - newmi

Návrat na "Mobilné PC"