ake mate pripojenie na internet ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ako mas obmedzenie? p2p, alebo ine?
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

Teraz kto? Ja? Ak ja, tak bez obmedzenia...
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Je blbost mat 6mbit bez obmedzenia,, skus cele dni nonstop sosat z P2P, torrentov.. urob trafic ako svina a ak sa nic neudeje, potom je to bez obmeduenia.. :)
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

no neviem, boli casy ked som pretahal za mesiac vysoko cez 10GB a nikto mi nic nepovedal... takisto p2p, takisto torrenty... jediny "problem" ze to mozno raz za dva mesiace na taku hodinku dve vypadne, ale to myslim aj u inych pripojeni sa stane... inac vobec ziadne komplikacie...
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

uf, 10GB mesacne je nic,, ja uz teraz mam od marca cca 28GB,, O:) ale uz netaham, kedze nebudem ako debo..
Používateľov profilový obrázok
mirke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Po 13. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa mirke »

No ja mam STDSL Flat 1024/256 neombmezene a som s tym uplne spokojny staci
Používateľov profilový obrázok
ManDark
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Po 27. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: PREŠOV

Príspevok od používateľa ManDark »

Tak to mate slusne transfery, v robote co mam DSL tak som tahal vacsinou cez vykendy a tak podarilo sa tiez asi okolo 25 - 40 GB potahat podla toho ci bolo co stahovat alebo ani velmi ... :)
Používateľov profilový obrázok
NefroniK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: St 15. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa NefroniK »

ANTIK kosice
sidl. kvp

ANTIK LAN192
Program urceny na standartne surfovanie s dynamicky pridelovanou rychlostou 192kbit/s - zdielana linka. Pocet pocitacov pripojenych do siete: 1. Dosiahnutelna rychlost pripojenia az 1024kbit/s

Jednu skupinu typicky tvoria pouzivatelia z jedneho vchodu alebo casti bloku. Ich pocet sa pohybuje od 10 do 12. SWITCH je pripojeny do siete ANTIK-LAN cez opticke spojenie s garantovanou rychlostou pripojenia 192kbit/s az 10Mbit/s .

mesacne 540 Sk,-


Aktualna rychlost Vasho pripojenia je:
» 1.17 Mbps «
To znamena, ze mozete z internetu stahovat rychlostou: 150.29 KBps
speed.etomite.sk

:roll:
epox 8-rda+, barton 2500+, 512mb ddr 400mhz (idu na fsb 166) pqi cl2.5 dual channel, canyon radeon 9600pro (ez) 128mb, 120gb hdd seagate barracuda, lg cd-rw 24x10x40x, nec dwd-rw nd-3500ag
Používateľov profilový obrázok
thimy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 772
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA / ZM / Brno [27]

Príspevok od používateľa thimy »

Ja mam miestneho WiFi provaidera. Maximum co to ide je tak do 5Mbit (obmedzenie 802.11b) DOWN aj UP, ale UP ide vacsinou menej. Na tejto sieti je kopu uzivatelov, takze cez den to ide vacsinou 0,5-2Mbit a obcas aj dost nestabilne, na a plno to chodieva v noci a cez den do obeda vacsinou stabilne. Cez den je tiez blokovany vsetok znamy P2P traffic :roll: .
casovo datovo neobmedzeny (mal som mesiace, keD bolo mozno aj cez 80GB, aleto len na zaciatku :red: , tento mesiac je to daco cez 40GB) Skoro cely den bezi net radio :o
Odozva vacsinou dobra 10-15ms (optika priamo do Blavy :) )
Cena 350Sk
Dost mi vadi, ze nemam verejnu IP, ani dynamicku, svate DSL :(

Inak cela siet mava pravidelne mesacny traffic cez 1TB UP a DOWN spolu :lol:
CPU: Intel i5 3570K + ZALMAN FX70, MB: ASUS P8Z77-V LE PLUS, RAM: 16GB (2x4GB + 2x4GB) DDR3 1600Mhz, VGA: MSI GTX770 2GB + Gigabyte GTX660 OC 2GB (GV-N660OC-2GD), SSD: Samsung 840 PRO 256GB + 128GB Crucial C400 , HDD: 2x 2TB WD20EARX, DVD-RW: ASUS DRW-24B1LT, CASE: CHIEFTEC WH-02B-B-OP, PSU: Enermax MODU87+ 500W, MONITOR: LCD HP LP2275w + 2x LG Flatron L2000CP, SOUND: Logitech Z-5500, KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard, MOUSE: Roccat KONE; (Odkaz)
Používateľov profilový obrázok
hanni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št 02. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom (31)

Príspevok od používateľa hanni »

Chlapi,ja ked citam,ako sa to predhanate v megabitovych pripojeniach a limitoch,tak sa musim smiat....ja mam Orange Internet s Edge modemom, rychlost DL max do 20kB/s, UL max 4-5 kB/s, limit na mesiac 2GB a mne to staci.... :wink:

Moznost slapat cez WiFi alebo kablovku nemam,ine linky (Chello a pod. u nas nie su) a platit velke prachy za nejake ADSL pripojenia sa mi vobec nechce.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

hanni napísal:Chlapi,ja ked citam,ako sa to predhanate v megabitovych pripojeniach a limitoch,tak sa musim smiat....ja mam Orange Internet s Edge modemom, rychlost DL max do 20kB/s, UL max 4-5 kB/s, limit na mesiac 2GB a mne to staci.... :wink:

Moznost slapat cez WiFi alebo kablovku nemam,ine linky (Chello a pod. u nas nie su) a platit velke prachy za nejake ADSL pripojenia sa mi vobec nechce.
Dlho som mal taketo riesenie aj ja. Ja som dokonca nemal ani moznost DSL, lebo u nas sa este neda zriadit. Ale nie kvoli kablom, tie uz davno su ... Je to skor uradnicky brzdene. O wifi som tiez nevedel, ze je moznost takeho pripojenia, lebo provider nedal ani 5 korun do reklamy a ide mu to super. Dostal som sa k nemu len nahodou, ze maju pokritie aj u nas. Staci len hladat a hladat ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

mam Chello 512/ 128 no a som celkom spokojny 800,-Sk /mesiac ale dufam ze upc bude nasledovat vyvoj u inych zriadovatelov (hlavne DSL) a v dohladnej dobe zdvonasobi rychlost :)
Používateľov profilový obrázok
hanni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št 02. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom (31)

Príspevok od používateľa hanni »

Jerry973: O to hladanie nejde,velmi dobe viem,ake su nas moznosti.Dokonca na streche nasho panelaku je aj WI-FI antena...problem je vsak v ludoch,konkretne v predsedovi nasho bytoveho spolocenstva,ktory sa s tou firmou nejako nepohodol a proste im to zakazal...rovnako je to aj s kablovkou.Takze nie vzdy je to iba o nevedomosti,ale obcas aj o ludoch :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

@hanni: Nehovorim, ze je to iba o nevedomosti ... Viem, ze niektory to maju tazke a nie kvoli tomu, ze by nevedeli, alebo nieco podobne ... Proste to mrzne na inych, ktorych sa neda ovplyvnit. podobne je to u nas, ze DSl si technicky je mozne, ale uradne je to nezaujimave ...
Používateľov profilový obrázok
hanni
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št 02. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom (31)

Príspevok od používateľa hanni »

Ale stale si hovorim,ze su na tom ludia s pripojenim na net aj horsie a mozem byt rad,ez mam to,co mam :lol: nie je to ziadna slava,ale na bezne surfovanie postacuje.

Návrat na "Debata o všetkom"