Akcie/Zľavy/Výpredaje

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa SKiLEX »

sa to neoplati ani otvarat, nic vyhodne som nenasiel
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4515
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa scream »

Miso122 napísal: So 21. Aug, 2021, 20:49 tak lyziarky maju byt uplne tuhe a pevne, az na hranici tlacenia a bolesti, ziadne velke ze ti v tom noha lieta :D

*up to* 70% dole

Presne take boli, 9.5UK, chodil som v nich den po byte ale nedal som to konkretne:

1 × adidas TERREX AX3 GTX FX4568
Veľkosť: 44
Cena za kus: 83.51 €

Teraz som objednal tiez 44 TERREX TRAILMAKER GTX a su v pohode. Za polovicu :D

ABOUTYOU maju menej cisel, kozene topanky/botasky za 26E je daleko od neoplati sa otvarat...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa SKiLEX »

daj link
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4515
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa scream »

Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa stefan222 »

druhe mi ukazuje 25 ale velkost len 40, prvve cez 60ukazuje uz
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa SKiLEX »

bugatti vraj nie su velmi kvalitne
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa quicky »

Nie su ale pytaju nadstandard (normálne v obchodoch). Mne sa osvedcili geoxy, sice tenisky nie su atraktivne, ale pracovne topanky skvele, pohodlne kvalitne spravene.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4116
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa castelL »

prišlo vám zo zalanda všetko? lebo mne ešte nič a to mám objednávky zo stredy a štvrtka, pri jednej píše odoslané v sobotu s trackingom, ale zásielka reálne nie je ešte ani podaná
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1956
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Miso122 »

zatial mam 2 z 5. dalsie 2 maju prist podla trackingu dnes, a poslednu este ani nemaju zabalenu. tvoju odoslanu v sobotu dnes medzi 12-13 podaju na postu a zajtra ju mas doma
ITX >>> ATX
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4116
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa castelL »

uvidíme, mohlo by to sedieť podľa toho čo píšeš, ale prial by som si aj ten zvyšok aby došiel čím skôr :D
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa SKiLEX »

zajtra by si ju mal mat doma
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4515
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa scream »

SKiLEX napísal: Po 23. Aug, 2021, 10:03 bugatti vraj nie su velmi kvalitne
Co je dnes kvalitne...mal som 2x zimne za 100e a tie 2-3roky okopavania od pedalov v aute a chodenia po vsetkom zniesli uplne v pohode. Drzia stale, len vzhladovo su uz na tom horsie. Inak velmi pohodlne.

Pod 30 v kozi tam boli aj MANGO MEN

Jedna zasielka doma, druha pride zajtra, tretia ani tuk.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa stefan222 »

sony ps + 12 mes clenstvo pre novych za 29e, alebo ak niekomu vyprsalo na ps store. prave som kupil. len nezabudnut zrusit auto subrsciption
hry- ps5
doma-HP probook
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4116
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa castelL »

zatiaľ prd zo zalanda a celkom vtipné je keď už niekoľko dní je pri iných objednávkach "Balíme Vašu objednávku" tzv. vážne balia od štvrtka topánky? :D som zvedavý kedy to všetko poprichádza
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Famous »

Ty vole, co ste vsetci nedockavi? si zoberte kolko ludi objednalo rozne voloviny na viacero balikov. Uz len na tomto fore je ich dost a ludia z mojho okolia taktiez pobrali 3-4 baliky. Hadam necakate, ze to hned na druhy den budete mat doma. Ved sa trochu zamyslite, aky objem to je. Toto boli 60% zlavy, takze neskutocne navaly tovaru, lebo vacsina ludi objednala 10 veci s tym, ze a sak polovicu vratim, ked sa mi nebude pacit. Je uplne logicke, ze im to postupne trva, kym vsetko odoslu. Taktiez slovenska posta by nebola moc nadsena, keby v jeden den maju od zalanda prijat tisicky balikov.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent

Návrat na "Debata o všetkom"