Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa VOSR »

LordKJ, však práve. Ja som ešte kedysi, možno 10 rokov dozadu volil pravicové strany, ale žiaľ sklamali. ĽSNS je moja voľba a za tie štyri roky nesklamali, sledujem ich už okolo 8-9 rokov takže ich poznám (vtedy som ich nevolil lebo veď aby neprepadol hlas). Nikde som nepísal žeby som volil smer. Ten som nevolil nikdy. Iba raz - Šefčoviča v 2. kole. Čaputová bola a je mi neprijateľná. A svoj názor som nezmenil.

yesper, dôkaz mám dať k čomu?
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa yesper »

VOSR napísal: Po 18. Nov, 2019, 18:33 Inak na online útoky hľadali nedávno v PS/Spolu ľudí, majú to aj priamo na webe
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa VOSR »

yesper, teraz to už asi nedohľadám. Myslím, že hlavnespravy alebo napalete to písali. Takže toto beriem späť (toto tvrdenie). Teraz ho v rýchlosti nedohľadám. Ale ak mi chceš dať BAN v mene tej slávnej ponovembrovej demokracie...

A inak, ako som písal, mám tu aj iné posty. Niektoré možno ešte čakajú na schválenie. Neviem prečo tu máte taký systém.
V každom prípade, aj vďaka tomu či mi dáš BAn alebo nie, aspoň môžem vidieť stav demokracie.

Pekný večer priatelia. Ja si dám už od fóra pokoj. Nechcem celý čas zabiť len na fóre. A ešte ma tu aj obviňujú z trollingu čo ja rozhodne nerobím. A od súmračnej mám tiež ďaleko (a to by somasi obhajoval Fica a nie ĽSNS, nemyslíte)? Len také zamyslenie. Ako som písal, toto sú moje názory. Či ma za ne potrestáte... Nuž, už jeden poslanec za názor potrestaný bol. Takú máme raz "demokraciu". Či aj ľudia budú tretstaní za ich názor, to uvidíme...
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa yesper »

ty tu nesiris nazor, ale hnoj bez dokazov vymysleny hlavnymi spravami, mimochodom sponzorovane kocnerom, aka nahoda
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa VOSR »

OK, teoreticky Kocner ma hlavnespravy. Hascak (Penta) ma 49% SME, ESET ma 100% Dennika N, navyse Penta podporuje tyzden (sama Penta priznala ze ich platila, pana Hriba) tak co? Penta ma dalsie media v jej portfoliu (neviem ci ai spomeniem na vsetky, ale su to tusim plus 1 den, plus 7 dni atd) a vytahovanie neoverenych sprav z treemy nieje vhodne. Mali by zverejniť vsetko. Verim ze tym nepomahaju Kocnerovi a nemaria vysetrovanie.

Mame vraj prorusku ake aj proamericku a probruselsku propagandu. Kazdy nech si vyberie, comu veri.

A ano, fakt to asi nedohladam preto som pisal ze to o ps spolu o online utoceni beriem spat/nazad.

Kazdy chceme ferovu diskusiu, takze aj ja si uvedomujem, ze nie je dobre o tom pisat dalej ak to neviem dohladat. Co myslis? Ja myslim ze je to fér.

To ale, ze sa mi pacia myslienky minuleho rezimu ako som uz vysvwtloval, to je moj nazor. Mozte aj nemusíte so mnou suhlasit.
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Erazer »

VOSR napísal: Po 18. Nov, 2019, 18:50 ... Nuž, už jeden poslanec za názor potrestaný bol...
To nebol "názor" ale prejav antisemitizmu.
Ak sú vo vláde zlodeji, nieje to dobré. Ale ak sú vo vláde rasisti tak to je konečná... :facepalm:
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

VOSR napísal: Po 18. Nov, 2019, 18:33teraz má niekto 800, niekto 5700..
saso pocmarany zavistlivy

ake mas vzdelanie? aspon maturitu?
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

nj, tu nič iné len závisť z Teba nehovorí. Najhorší sú taký ľudia, čo to ani nevidia. Sa tu v každej druhej vete biješ do pŕs s demokraciou a absolútne ani nevieš čo to znamená.
.
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa VOSR »

Samozrejme, ja mam maturitu aj vyucny list. Elektrotechnicka odborna skola. A robil som 10 rokov v IT oblasti tiez.

Nie som saso pocmarany zavistlivy. Stojim si za nazorom, ze kto zaraba viac, je spravodlive mat vyssie %. Chcu aby sme si brali priklad zo zapadnej EU. Nikde nemaju rovne dane priam naopak. Ako to maju vo Francuzsku? Svedsku?
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

Čo sa potom ohánaľ v každom druhom príspevku, že niekto má viac a niekto menej? To s vyššími daňami nemá vôbec nič spoločné.
.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

skusme:
hruba mzda - cista mzda - dane+odvody - % pomer
520 - 430 - 90 - 0,827
800 - 624 - 176 - 0,78
1000 - 764 - 236 - 0,764
1040 - 792 - 248 - 0,761
1500 - 1115 - 385 - 0,743
2000 - 1464 - 536 - 0,732
5700 - 3883 - 1817 - 0,681

cim viac zarabas, tym su nominalne dane vyssie

clovek zarabajuci minimalnu mzdu zaplati na daniach/odvodoch 90 EUR, clovek zarabajuci dvojnasobok minimalnej mzdy 1040 EUR zaplati nie dvojnasobok toho co ten prvy, ale 2,75 nasobok
Naposledy upravil/-a beardie v Po 18. Nov, 2019, 20:10, upravené celkom 1 krát.
anonym_a8

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Uuu, chalani, toto je uz asi mienkotvorny portal alebo co, ked aj sem zavita profi troll. Celkom slusne vyjadrovanie, nenecha sa strhnut, proste len s mierou kyda a snazi sa vyzerat rozumne. Teda pre IQ<80. Vlastne mozeme byt pocteni :)
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa VOSR »

Dik za tip, sice sa mi to hnusi ale zeby som skusil predsa len tu sumracnu? Uz ked Le_Frog hovori o mne ako o inteligentnom trollovi :D pre niekoho by to bola mozno pocta, tak snad dakujem. Ale ja troll nie som. Neviem ci aj inych tak pekne titulkujete....

Ja mam isto IQ minimalne 150, som v svojej oblasti IT velmi dobry ale doba demokracie je zla, zamestnavatelia ma nehodnotili od vysledku. Ozaj ak mam kvoli istotam napr prace rad byvaly rezim som troll? Proste sa mi nepaci ako to funguje teraz v aktualnej situacii a paci sa mi minuly rezim. Kvoli tomu som troll? A hovorit svoj nazor a nemenit ich ako kiska? Najprv svazak chcel ist do kss a teraz velky amerikanofil?
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

beardie napísal: Po 18. Nov, 2019, 20:06clovek zarabajuci minimalnu mzdu zaplati na daniach/odvodoch 90 EUR, clovek zarabajuci dvojnasobok minimalnej mzdy 1040 EUR zaplati nie dvojnasobok toho co ten prvy, ale 2,75 nasobok
a človek čo zarobí 5700 odvedie na odvodoch 20! násobok a dostane rovnakú zdravotnú starostlivosť, verejné služby, rovnaké podmienky na vzdelávanie atď atď ...tj fér :D
.
Používateľov profilový obrázok
VOSR
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 18. Nov, 2019, 00:50

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa VOSR »

Leon napísal: Po 18. Nov, 2019, 20:21
beardie napísal: Po 18. Nov, 2019, 20:06clovek zarabajuci minimalnu mzdu zaplati na daniach/odvodoch 90 EUR, clovek zarabajuci dvojnasobok minimalnej mzdy 1040 EUR zaplati nie dvojnasobok toho co ten prvy, ale 2,75 nasobok
a človek čo zarobí 5700 odvedie na odvodoch 20! násobok a dostane rovnakú zdravotnú starostlivosť, verejné služby, rovnaké podmienky na vzdelávanie atď atď ...tj fér :D
Ano, s tymto s tebou suhlasim. Mal by dostat viac. Za to co odvedie. Napr minimalne dostat zadarmo presny termin u lekara nie za extra priplatky. Podnikatelia a szco nemozu cakat v cakarnach.

Celkovo si vsak myslim ze by mala byt zdr. starostlivost zadarmo. Koniec koncov mame to aj v Ustave.
Skolstvo detto.
☛☛☛ Proletári všetkých krajín spojte sa! ☚☚☚

Návrat na "Debata o všetkom"