World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Tak ono Panther je podla mna tank, ktory asi najviacej trpi tym, ze ikonicke nemecke tanky (Panther, Tiger, Tiger 2) su vsetky o 1 tier vyssie ako by mali byt (s patricnymi upravami statov). Takto je im vsetok ich slavny pancier len na to, aby ich spomaloval ako zbytocna zataz a nezastavi absolutne nic. Pride mi dost ironicke, ze T34-85, ktora bola vyrobena ako odpoved na Tigra a Panthera je na t6 (rovnako Su 100, nehovoriac o tom, ze sucasnikom Tigra 2 bol IS2 - full upgr. IS a nie IS-3), ale nechcem tu rozvijat diskusie o russian bias.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

ono čo kde patrí sa ťažko kritizuje
takisto spústa tankov je slušne povedané fantasy alebo keby bolo podľa reálu tak hned na začiatku polovica teamu ostane stáť v base :D
a to sa týka aj raných verzií T-34 napr
kv2 nevedela hýbať vežou za jazdy atd...
GB tanky boli väčšina total krámy , zlé delá, poruchovosť
prvé verzie Pattonov mali zle urobený pancier a namiesto toho aby ho odrážaly preč od tanku tak smerovali strely do vlastných slabých miest :cool:
to sa tu môžeme rozpisovať na dlho
ale samozrejme nadržanie rusom je taký šport v týchto hrách, btw WT tým trpí ešte viac

mno T34-100 si zrovna moje okolie nachváli :D
neni zlá hlavne to delo je super ale tá depresia neni pre medko ale fakt žiadne + :(
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Ako som toto zahral, sam neviem http://wotreplays.com/site/2945369#teams asi pomohlo tych par burciakov a Jameson. Superove FV ma odmenilo spravou aky som camper (precestoval som 3,37 on 1,34) a ako chce "fuck all my family" :D.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

mne to dneska nedalo a robil som si čiarky na RHM ScG
čisto z frustrácie :hysterical:
tak delo z rozptylom 0,3 z 25 výstrelov iba 4x trafilo cieľ resp kam som ozaj mieril a iba 6x tank ako taký , zbytok padal pred tank WTF
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Tak dnes to bola zabava... Prva bitka s batchatom, m40/43 ma trafi, samozrejme mi da ammorack. Druha bitka, jagpandzer si proste rushne stredom na airfielde, TDcka ho nespotnu (museli mat 50% posadku..) flankne nas 3 tipkov na kopci, samozrejme si vyberie mna a da mi druhy ammorack po sebe. Recent mi klesol o 2% dneska, nasledoval uninstall. Nechcem tu nejako vyplakavat, len chcem povedat ze to ako RNG a arty vie ovplyvnit bitku je naozaj hnus. Este ze som dokoncil toho dicker maxa, a dam si od tejto hry pokoj.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5897
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa wingo »

Ale zase ak by arty nevedela vôbec ovplyvniť hru tak ju môžu z hry rovno odstrániť (ja viem, veľa ľudí by bolo najradšej keby sa tak stalo, ale hra by úplne stratila jeden rozmer). A RNG nemusíš hráčom SPG vôbec pripomínať, na každý ammorack pripadá asi 10 missnutých striel s plným zamierením (a následný 40s reload), ale tak ty si zapamätáš iba ten ammorack lebo miss považuješ za samozrejmosť ;)
Ale tak plánujú zmeniť SPG gameplay a už dačo testovali v sandboxe, som zvedavý ako to nakoniec dopadne.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

To mi je ale uplne jedno ze missnu 10 striel po sebe, chyba hry je to ze oneshoty su vobec v hre mozne. Je to zly system hry. A to ze si niekdo striela niekde z base-u a nemozes mu opatovat strelbu, je najvacsi problem a preto nebudu arty nikdy ok.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5897
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa wingo »

Oneshot môžeš dostať aj od TDčka. Ja som ešte oneshot ammorack na sebe nezažil (keď tak som už aj tak mal málo HP a skapal by som aj bez ammoracku) keďže v každom tanku ako prvé trénujem Safe stowage - fakt to pomáha.

A k tomu strieľaniu z base - counterbattery sa dá robiť (sám som bol prekvapený keď som to prvýkrát zažil), problém je že 99,9% hráčov artín to nerobí lebo to nie je priamočiare. A chceš vedieť koľkokrát som si vystrelil asi tak raz než ma enemy rushol (a naposledy som si ani nevystrelil, lebo som mal blbý spawn, team bol braindead a kým sa s SU-14-2 niekam premiestnim prejdú minúty)? Nechci vedieť, je to asi rovnaká zábava ako ten tvoj oneshot ammorack a dá sa proti tomu brániť ešte menej. SPG je proste ruleta. Ale tak ruleta sú aj autoloadery, keď ma v heavy rushne batchat a rozstrieľa na cucky skôr než vystrelím druhú ranu tak mám chuť dať do držky tomu čo považoval za dobrý nápad pridať ho do hry - ale tak je súčasť hry a moja blbosť že som šiel niekam osamote. Vidíš, ty neznášaš arty, ja zase batchaty :)
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Zase tento flame s spg. Maaaaaalo kedy ma zabije arty, velmi maaaalo, a ak uz hej tak je to len moja chyba. Tvrdit, ze je spg chyba hry je podla mna smiesne. Keby neboli, oproti Tebe by stali hull-down 2 JG E 100 zase by si ludia ako Ty vymysleli nieco v zmysle, ze je JG OP a treba ho zmazat z hry. Vsetko je fajn tak ako je ...

Safe storage Ti nepomoze, ked ti zasiahne priamo ammorack velky kaliber :) Iba raz sa mi to podarilo, ked som one-shot-ol Lorr v Obj 704. Nedavno sa mi to stalo hlavne v T-34 rade, v 100vke som dostal ammorack od SU-100 :) Kazdpopadne to su uplne zanedbatelne pocty v globale.To ze si ich dostal 2 x po sebe je proste iba smola ... urcite si ale nepamatas, ze si pred tymi ammorakmi nedostal 60 hier za sebou ani jeden, ale to uz je OK vsak ? :D Ach chalani ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1601
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Kimif123 »

Keby arta robila to čo má nebol by problém, ale nie je to tak. Všetci používajú XVM, keď som jediný modrý hráč v mojom družstve (a to sa teda stáva dosť často), mám veľkú šancu na arty focus, nie náhodou so mnou obľubujú platoony spoluhráči čo majú "len" zelené WNko :D Majú potom dobrú zábavku na mojom rageovaní a vedia, že oni nebudú prví na muške. Oranžového klikača to nebude zaujímať, že skončí hru s 0 dmg, je to preňho normal.. a pokúsi sa ma huntiť počas celej hry (ak si myslíš, že toto je nejaká konšpirácia tak si kľudne over sám), tak isto keď mu budeš svietiť tanky tri minúty nonstop, a nepríde jediný výstrel... Spýtaj sa ako moc obľubujú lepší hráči artu a uvidíš akú dostaneš jednoznačnú odpoveď :). Či je arta alebo nie, aj tak sa ti zakempi do jedného rohu JGE100 a dostaneš od neho za 1000 keď ho chceš nejako spotnúť. Takže všetko fajn tak ako je, to je poriadny blud. Tak isto ako hry končiace za 3 minúty, alebo ten skvelý balance keď na otvorenej mape je 8 artyn, alebo 8 TD na jednej strane. Toto sú veci, ktoré malo WG pradávno ošetriť a serú nato. Nechci mi povedať, že v hociktorej random hre majú čo hľadať viacej ako 2 artyny na stranu.

Pre mňa ako hráča ktorý túto hru s ročnou prestávkou hraje takmer od jej začiatku (35k+ hier) už táto hra nevie veľa vecí ponúknuť, jedine kvôli atmosfére na TSku v platoone/Strongholde. Random za veľa nestojí práve kvôli takým indivídiuam a prístupu WG ku hre, klanové eventy sú smiešne, nemajú žiadnu atmosféru, o nejakej tej ingame prestíži ani nehovorme (predtým malo M60ku tisíc ľudí max, teraz majú tieto tanky všetci čo ich chceli mať). Tie osobné misie to mohli zachrániť troška, ale to by museli byť robené na skill a nie na Bohapusté šťastie, ale tak to je zase obohraná pesnička. A najväčšie svinstvo bolo vydanie minigrille ako T8 premium za poctivé eurá :) Ten tank o balancovaní ešte nepočul, ale tak aj toto je cesta ako zarobiť za krátky čas. Celkovo neviem koľko vydrží ešte táto hra, mne je to už ale jedno a len dúfam, že sa mi podarí onedlho predať svoj account za slušnú cenu :D
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Tiež rozmýšlam že predám účet... V poslednej dobe sú to samé 3 minútové hry a arty focus... Škoda no, nápad hry je skvelý ale prevedenie od Bielorusákov je na smiech.. Tá hrá ide čím viac do prdele

A inak arty zahrám občas tiež, a vidím aký je to bullshit, keď dám s s-51 oneshot is3ke..
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

S WOT urcite nie je vsetko fajn tak ako je. Inak by neexistoval Sandbox a inak by hra nestracala na popularite (hoci len trosku, vid neoficialne statistiky na wot-news.com).

Arty je jednym z najvacsich problemov. Arty je absolutne svinstvo a vzdy aj bola, a pravdepodobne aj vzdy bude. Uz som o tom pisal asi vela krat, ale tak mozem znovu, skratene v bodoch.
  • Arty neplni svoju funkciu - netresta kemperov. Prave naopak casto tresta aktivnych hracov, ktori su vpredu. Pretoze kemperi su neviditelni a prave ti hraci vpredu su spotnuti a musia sa ukazovat (ak chcu tvorit hru).
  • Ma az prilis velky rozptyl vo vysledku - od 0 damage miss po 1shot
  • Moze ti dat 1shot aj bez ammoracku
  • Je velmi nahodna - vid 9x miss a 1x 1shot
  • Je prakticky nemozne sa proti arty nejakym sposobom branit
  • Arty prilis dlho nabija - nuda pre hraca
  • Prakticky neexistuje nejaka "minihra" arty proti arty, cize pre arty neexistuje ziadna hrozba. Mozes si tam sediet a hrat s 1 rukou.
To asi staci. Nedavno som hral trochu WOT a vsimol som si 2 zaujimave veci: 1. Ta hra je sakra jednoducha (napr. v porovnani s AW) a 2. Bitky su prekvapivo rychle relativne k mobilite vozidiel.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No kto si trufa na tu T44-100 misiu? Ja to zatial nehrotim, beriem to ako dalsiu motivaciu expit CS liniu.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

S mojou frekvenciou hrania nemam sancu, cize na to ani nemyslim:)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Ja uvidím ako to pôjde, zatiaľ po dvoch dňoch mám polku z nemecka, takže zatiaľ to vyzerá nádejne, ale hrotiť to určite nebudem :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"