Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

ja som umyval tiez korytnackou, ale bolo to nejake combo sampon s voskom a ono to fakt funguje, na celom aute boli male kvapocky, aj ked nie az take drobne, ako po tych znackovych voskoch, a jak som zastavil, tak auto bolo prakticky suche... takze celkom spokojnost, uvidime, ci z neho zlezie blato, ktore mi dneska naprskalo cestou z chaty
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Tomu sk****nému k****ovi / sk****nej p**i čo mi oškrel celý blatník keď tú svoju lemravú fiatku vyparkovával nech do rána pukne črevo, narastie na ž***di karfiól a aby mal hemeroidy aj na jazyku!! :x :furious2: :furious: :E

BOHA za čo sa dostávajú vodičáky dnes? To niekto neni schopný to ani vyparkovať ku**a? Fúú boha som porádne nasratý...





.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Blackhawk »

mas aspon info kto/co to bol? alebo ako vzdy jednotka-plny plyn z miesta prec.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

bol som u lekára a vrátil som sa kompletne dojebané auto, kompletka, neni to až na základ ale oškreté to je, skúsim si vyžiadať záznam z kamery... :E :x





.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Blackhawk »

presne tak, ujdenie z miesta nehody nie je len tak
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

no doriešim to, aj osobne .

Kedy dáme kávu? Nejaký kontakt by si mohol poslať na seba :D





.
Používateľov profilový obrázok
embe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa embe »

tak s tymto nemam velmi dobru skusenost - zaznam z kamery... teda sam za seba - pri tescu (kosice) cca pred pol rokom mi niekto nacuval do auta - mal som passata combi..myslel som ze ma porazi..HROMZENIE NADAVKY - HRUBY VULGAR ROZCULAVONIE SA atd atd..po ZACHVATE a navrate dusevneho stavu do normalu smer tesco info - co robit... parkoval som hned pod stlpom na ktorom je cedula 3X3metre - parkovisko monitorovane video zaznamom..tak reku ... najprv hadanie sa s SBS - vraj mozu ukazat zaznam len policajtom..tak 158 siahodlhe cakanie..po cca 15 min dofrcala kia... vystupili 2 ks. samopal na chrbte atd atd..ked som im vysvetlil co chcem tak ze mam povedat presny cas kedy sa to stalo ze oni nebudu kukat hodinu na zaznam - fakt ochota uplne som bol NADSENY z ich pristupu a ochoty... potom si to sli pozriet..potom sa vratil s tym ze mu mam dat na seba kontakt ze mi daju vediet... :D do teraz INTENZIVNE PATRAJU.. :facepalm: som zvedavy ako dopadnes ty s tym videom...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12328
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

kamerove zaznamy su kvalitne nic moc, znacku tam neuvidis. mame kamery u nas v aquaparku ale detajely nic moc. musela by byt umiestnena snad priamo pri SPZ aby si ju precital.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Už viem kto to bol, teda mám ŠPZ, ešte čakám na info KTO to je.





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6968
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa landrower »

kks, taky cucakom by som lamal ruky :furious:
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display iiyama ProLite X2377HDS (IPS), Philips 226 21,5" (TN)
Audio Behringer MS16
Headphones Denon AH-D301
Keyboard Logitech G105
Mouse Razer Copperhead (ASUS ROG verzia)
Mouse pad CONNECT IT CI-236 Biohazard Pad
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

ja som sa skoro rozplakal tam kuwa, a potom nervy, ale strašné, celý bok som mal oj*ebaný, doma som preleštil, ešte dobre že to nebolo preiačené...





.
Používateľov profilový obrázok
embe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa embe »

mas pastel ci metal? lebo ked neaku metalizu tak s panom bohom... to sa uz ani neda trafit..odtien... poznam ten pocit..proste hovado... a rad mam aj takych umelcov co otvaraju dvere jak vo westernoch ze salooooon..to mam orvane obite tak ze niekedy ma ide porazit..to nestiham tou pastelkou a sprejom zatierat a lestit :furious:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Metalku mám, trošku som to rozleštil vravím, z diaľky to nevidno. Cez víkend idem spraviť "car-care" tak môžem odfotiť.





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12328
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

preto ked idem do tesca alebo niekde kde je velke parkovisko radsej zaparkujem co najdalej, lebo tychto mumakov co nevedia soferovat je pozehnane. A presnenajcastejsie odreniny su od tych poondatych dveri. Minule som tu riesil taky pripad. Ludia ale tomu az preliacil dvere tak silno ich otvoril. nechapem ze ludia nemaju troska uvedomenia sa. Uz som mal neraz sto chuti kupit riadny offroad, zdvihnut ho, nadrbat nan ramy a nech sa potom o mna nejaky imecil skrabne.
a co je este horsie na tej ich povahe, ze vidi ze psravil zle, a nie aby nehal aspon ten poondaty kontakt alebo skusil toho majitela vyhladat a prehnat to cez poistovnu, nie on radsej zdrhne a trap sa ako vies. :furious2: :furious2:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

mne sa 2 dni dozadu stalo ze som zaparkoval pri robote (miesta su tak akurat pre auta a ked vystupujes dvere otvoris len o jeden diel kedy panty poskocia - teda ak zaparkujes jak clovek) a nejaky totalny idiot to zaparkoval vedla ale s tym ze nacuval a ten :furious: tak silno otvoril dvere ze mi az zaklopil spatne a spravil krasnu 7cm ryhu na spatnom..odraty lak a trocha aj farby..

ja som tak strasne zacal :furious: ze ludia z roboty na mna kukali ze ci mi nedrbka..tak som v hneve povedal no a co ked mi ten kkt odrel spatne,tak sa otocili a odisli, mozme osrat ci som nadaval generalnemu alebo nejakemu sefovi...aspon necham poondeny listok ze nechcel som,zavolaj
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"