UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

mp3turbo napísal: St 31. Aug, 2022, 09:57 ta co si šiši ?

Ozaj vidis, Aljaska nebola predana Americanom - ona im bola len prenajata nachvilku a terazki musi byt vratena aj s ropou naspat Rusom.
The U.S. purchased Alaska from Russia in 1867.
14 dnova lehota na vratenie tovaru davno uplynula. :laugh:
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HaDeS »

tak to vidis ty.


a


medzinarodne pravo a zvysok sveta. Rovnako videli aj UA vsetci okrem potkanov.
Akurat nevedia udolat s prepacenim tretotriednu armadu. A to neber pejorativne. UA na mocenskej mape proste nie je. Dostst vsetko cez sibir a beringa... to je nad moznosti klingonov. Orkovia su radi ze su radi
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

Urcite rusko si vylamalo zuby na Ukrajine, akoze ukazali, ze info o ich armadnom stave je z velkej casti len propaganda. A to nenarazam na pouzivanie techniky este z cias druhej svetovej vojny. Osobne si myslym, ze keby doslo na modernu vojnu, tak Rusko nema sancu. Oni momentalne mozu sa uz len vyhrazat atomovkami
NB: Asus ROG Strix G16
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6875
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

a aj tie zrejme nemaju funkcne a zrejme si nieco chcu odniest z tej zaporozskej. ale.to.len spekulujem.
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja sa cudujem preco to ukrajinski sudruhovia v tej elektrarni jednoducho nezadrhnu cez AZ5 button. Raz tu elektraren zastavis, tak uz ju nerozbehnes, toto nie je 0/1 na vypinaci desatkrat denne lebo sa mi chce. Darmo ti stoji debil so samopalom pri dverach, proste vrazis tie tyce do reaktoru a hotovo, tomu kreten nezabrani nijako.

inak sa cudujem preco uz davno ukrajincov vykurili odtial a nedosadili vlastnych ludi. Nemaju knowledge ? Uz som to volakde videl, ale dofrasa ved to je ruska elektraren dokonca s azbukovymi napismi (jedine ehm ze by ehm malo prist k nejakej ehm nehode ehm).
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa maniak »

Turbo: na Nku bol nedavno clanok, zamestnankyna zo zaporozskej npp vravela, ze ta elektraren je ovladanim uz uplne inde, nez ruske elektrarne. Tusim aj z SK dozoru to v podcaste u Vedatora spominal, ze personal je cvice y vzdy pre danu elektraren. Koncept reaktora je sice identicky, ale obsluzne systemy su casto unikatne, aj vzhladom na dobu, kedy ktory reaktor bol spusteny, ake boli predpisy, ako sa upgradovali systemy, ...
FVE 12.45 kWp V/Z
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

viem ze taketo veci funguju ale zase neverim tomu ze za dva mesiace nedokazes rusky hovoriaceho sudruha od ktoreho pochadza elektrarnicka naucit tych dvadsat gombikov :) jedine zeby... no to je jedno.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/1/7365637/
sudruh nacelnik Lukoila vyskocil z okna. Alebo bol vyskočený ? To uz je jedno. Viac takych sudruhov treba a rodina by mala dostat novu bielu Ladu.
Ja som stara struktura, rusky ukrajinsky hovorim ; predpokladam ze vacsina citatelov tutok na fore ma problem s rustinou takze si to prelozte googlom

https://www-pravda-com-ua.translate.goo ... r_pto=wapp
tu uz davam rovno prelozeny artikel : posledny odstavec vobec nie je zly... treba prepisat historiu, no proste preto lebo sa nam nehodi, nepaci. Takze zmenime historiu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5889
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

V Rusku je to taká tradícia. Pamätám si aj zopár doktorov ktorí náhodou vypadli z okna ak sa im nepáčili opatrenia štátu proti COVIDu.

A počas tejto vojny už bolo viacero takýchto úmrtí bohatých Rusov, okrem vypadnutia z okna bolo obľúbené ešte spáchať samovraždu vystrieľaním celej svojej rodiny a zastrelením sa zozadu...

Ruský svet.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mirjak »

mp3turbo napísal: Št 01. Sep, 2022, 11:13 Ja som stara struktura... ...si to prelozte googlom
alebo si na tej stranke kliknite vpravo hore na tieto 3 znaky "ENG" a mate ten portal v normalnej anglictine :D
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2022/09/1/7365612/
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

... a doprďele :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

MFA spox #Zakharova: #EU is now busy with important decision – whether or not to issue visas to Russians. But radiation doesn't need a visa to cross borders. If something happens at #Zaporozhye, it will not be about visas, passports or borders.
https://twitter.com/RussianEmbassy/stat ... 6058015745
ked to ebne, vieme komu dakovat. :good:
a mimochodom, na zaklade coho pletie ukr elektraren s hocicim russkym? ;) ukr je samostatna krajina, nie russka pivnica. ;)
The US Presidential Administration has restricted sales of microchips for computers to #Russia and #China, writes
@nytimes This refers to products of the world's largest companies Nvidia and AMD.

Russia has again stopped the gas transit through Nord Stream-1
But it is important to understand that lately Russia has played almost no role in gas supplies to the EU.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

https://www.startitup.sk/videa/video-pu ... FdqTXSjKxw
toto ste uz videli? chalan im dal. To je ten obciansky tribunal ci co to je nie?
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

Ani to sú oni, odboj v tyle nepriateľa, ktorého životný štýl si užívajú. Topka bola aj keď boli spovedať ukrajincov na stanici ktorí utekali. Nikdy im tieto ankety nešli podľa predstav, vždy im niekto vyrazil s názorom poistky. 😀
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

https://twitter.com/AnonOpsSE/status/15 ... 7426359297
In the video, the head of the @IAEA asks the ruskies why the projectile sticks out as if it came from the russian controlled territory.
They answer that when the projectile arrives, it makes a 180° turn.
:hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

S týmto mali problém aj na Dombase 😀

Návrat na "Debata o všetkom"