Stolicka k pc

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa kllr007 »

Normálne uvažujem o tej Alba za 80€. Vydrží to aj 90kg chlapa ? Nebude po mesiaci hrkat a vrzgat ?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa icefire »

elementar napísal: Po 26. Feb, 2018, 23:29 je to len formula ale mozno by som sa PU bal (tato ma to hlupe svikovanie)
https://www.reddit.com/r/dxracer/commen ... it_for_25/
tiez neviem co sa stane s PVC po 2,5 roka pravidelneho pouzivania ale...
Diky, otvoril si mi oci. Pozrel som ten sub, je tam koooopec ludi, co sa stazuje na kvalitu koliesok (lahko vymenitelne), ale hlavne zosivania a povrchoveho materialu. Vsetky zaruky zamietnute.

Cize DXRacer u mna = odpad.

Pozeram teraz uz iba po profi kancelarskych sedackach.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Niekto sa stazoval ze citil ako ho tlacili tie presivane casti na chrbte , ale ved ak si vyberiem model ktory taketo presivanie nemam tak by s tym problem nemal byt... a este ked chcem latku tak by to mohlo byt fajn :D ...

Ice ked si dobre pamatam ty si tiez dost vysoky tak potom napis ze co si vybral ... vcelku ma to zaujima
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa icefire »

No zle som to prelozil - stitching - proste zosivane casti, toto mas na kazdej. Dakujem pekne, dat tolko prachov za stolicku a potom to vyzera ako grc. Ten Markus co ho mam zatial (predavam ho za 65 a mam 3 kupcov behom jedneho dna :D), je ako novy po 3 rokoch.

Pozeram teraz po tomto kusku: http://zdravesedenie.eu/sk/stolicky-a-k ... o_793.html

Musim to ist potestovat ale, uvidim (mam skoro 2 metre a 85 kg).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

kllr007 napísal: Po 26. Feb, 2018, 23:38 Normálne uvažujem o tej Alba za 80€. Vydrží to aj 90kg chlapa ? Nebude po mesiaci hrkat a vrzgat ?
Myslíš
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... ynchro.php ?
Tie stoličky aj Zotka za 60€ má nosnosť 120kg.

Ak chceš mať istotu, vždy je dobré ísť do stoličky s dlhšou zárukou, skladačky od Alby s 5 ročnou začínajú na 90€ s York ale tá je podľa mňa veľmi maličká, potom až Matrix za 96€. Ale nezabúdaj, že to všetko je len základná konfigurácia (základné 50mm kolieska, základný nylonový kríž, bez podrúčiek, bez podhlavníka, bez niečoho extra navyše). U tej, prípadne jej verzii so synchro mechanikou (to znamená, že má "hojdanie" teda, že má hojdací režim, kedy sa zamkne spolu sedák aj operadlo a vieš sa hojdikať, u Asynchro už bohužiaľ hojdanie nie je a tam vieš akurát sklopiť sedák) sa už ale bavíme pokojne o 130-150€ (za verziu s 65mm kolieskami, 3D podrúčkami (len pár eur navyše oproti len výškovo nastaviteľných) a zvýšenou bedrovou opierkou).
A tam už s len malým doplatok vieš mať slušnú hotofku aj s opierkou hlavy
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... -cerna.php .

Je to o tom, čo hľadáš.
icefire napísal: Ut 27. Feb, 2018, 12:21
elementar napísal: Po 26. Feb, 2018, 23:29 je to len formula ale mozno by som sa PU bal (tato ma to hlupe svikovanie)
https://www.reddit.com/r/dxracer/commen ... it_for_25/
tiez neviem co sa stane s PVC po 2,5 roka pravidelneho pouzivania ale...
Diky, otvoril si mi oci. Pozrel som ten sub, je tam koooopec ludi, co sa stazuje na kvalitu koliesok (lahko vymenitelne), ale hlavne zosivania a povrchoveho materialu. Vsetky zaruky zamietnute.

Cize DXRacer u mna = odpad.

Pozeram teraz uz iba po profi kancelarskych sedackach.
icefire napísal: Ut 27. Feb, 2018, 12:33 No zle som to prelozil - stitching - proste zosivane casti, toto mas na kazdej. Dakujem pekne, dat tolko prachov za stolicku a potom to vyzera ako grc. Ten Markus co ho mam zatial (predavam ho za 65 a mam 3 kupcov behom jedneho dna :D), je ako novy po 3 rokoch.

Pozeram teraz po tomto kusku: http://zdravesedenie.eu/sk/stolicky-a-k ... o_793.html

Musim to ist potestovat ale, uvidim (mam skoro 2 metre a 85 kg).
Icefire, to je Ergohuman. Ergohumana náhodou mám a vieš čo? Nie je to perfektná stolička, má svoje muchy. Pozerám, že ju mám cca 1,5 roka a niečo niekde musí o seba ťukať, často, keď sa opriem, tak sa ozve akoby na seba ťukali dve kovové tyčky, mám pocit, že to je niekde v operadle ale zatiaľ sa mi nepodarilo vyiinvestigovať presný zdroj.

Inak je ale výborná, ALE čo čakáš a čo hľadáš u stoličky? Chceš sedieť čo najkorektnejšie a mať trebárs sieťky, aby si predišiel spoceným riciam (ako ja) cez leto? Alebo chceš univerzálny komfort?

Inak, nechcem ísť proti vlne a samozrejme, plne rozumiem tým problém s DXR a k prístupu z ich strany ale u nás by s tými prípadmi nepochodili - bez šance, ak sa roztrhne šev, tak to je nekvalita výrobku - opotrebovanie produktu je napríklad, že sa "zderie" dezén z koženky a nie, že praskne šev.
Ešte ten chalan s tou olúpanou koženkou by nepochodil, lebo to je naozaj opotrebovanie materiálu (koženka má svoje limity).

Ale úprimne? Aj sebe by som odporučil nejakého Kinga/Irona, počas záruky si u Mercury plne krytý
https://www.dxracer.sk/reklamacie
a kedže nejednáš priamo s DXracer zastúpením, tak viem, že aj pozáručný servis/diely by s Mercury nebol problém.

A úprimne, vidíš tu nejakú alternatívu? Všetky tie značky budú mať obdobné problémy a zaplatíš tam za to, za čo si pýta dosť aj DXR ešte viac.
Naposledy upravil/-a loleqboleq v Ut 27. Feb, 2018, 13:43, upravené celkom 1 krát.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa kllr007 »

Títo som myslel https://www.kancelarskestolicky.com/zid ... ynchro.php

Komplet na cca +-90€ (netreba mi hliníkový kríž, podrucky dám ale tie P44 atd)
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tak ak môžem, ten 5€ príplatok za tie podrúčky sa definitívne oplatí. tie budú ešte pohodlnejšie a vieš nastaviť aj posun dopredu-dozadu (osobne si to neviem vynachváliť) + vyhnutie dovon/dnu.

A ešte čo by som spravil je, že by som dal echo Kancelarskezidle aj/prípadne Albe, že nech ti odporučia látku, lebo narozdiel od takého LD Seating u Alby je naozaj ťažké vybrať z tých miniatúr - úprimne z toho vzorkovníka mi veľmi nevonia ani jedna z nich, možno ešte Fill a Rotex (doplatok necelých 5€), ostatné mi prídu také lacné.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa icefire »

loleqboleq napísal: Ut 27. Feb, 2018, 12:52
kllr007 napísal: Po 26. Feb, 2018, 23:38 Normálne uvažujem o tej Alba za 80€. Vydrží to aj 90kg chlapa ? Nebude po mesiaci hrkat a vrzgat ?
Myslíš
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... ynchro.php ?
Tie stoličky aj Zotka za 60€ má nosnosť 120kg.

Ak chceš mať istotu, vždy je dobré ísť do stoličky s dlhšou zárukou, skladačky od Alby s 5 ročnou začínajú na 90€ s York ale tá je podľa mňa veľmi maličká, potom až Matrix za 96€. Ale nezabúdaj, že to všetko je len základná konfigurácia (základné 50mm kolieska, základný nylonový kríž, bez podrúčiek, bez podhlavníka, bez niečoho extra navyše). U tej, prípadne jej verzii so synchro mechanikou (to znamená, že má "hojdanie" teda, že má hojdací režim, kedy sa zamkne spolu sedák aj operadlo a vieš sa hojdikať, u Asynchro už bohužiaľ hojdanie nie je a tam vieš akurát sklopiť sedák) sa už ale bavíme pokojne o 130-150€ (za verziu s 65mm kolieskami, 3D podrúčkami (len pár eur navyše oproti len výškovo nastaviteľných) a zvýšenou bedrovou opierkou).
A tam už s len malým doplatok vieš mať slušnú hotofku aj s opierkou hlavy
https://www.kancelarskezidle.com/zidle/ ... -cerna.php .

Je to o tom, čo hľadáš.
icefire napísal: Ut 27. Feb, 2018, 12:21
elementar napísal: Po 26. Feb, 2018, 23:29 je to len formula ale mozno by som sa PU bal (tato ma to hlupe svikovanie)
https://www.reddit.com/r/dxracer/commen ... it_for_25/
tiez neviem co sa stane s PVC po 2,5 roka pravidelneho pouzivania ale...
Diky, otvoril si mi oci. Pozrel som ten sub, je tam koooopec ludi, co sa stazuje na kvalitu koliesok (lahko vymenitelne), ale hlavne zosivania a povrchoveho materialu. Vsetky zaruky zamietnute.

Cize DXRacer u mna = odpad.

Pozeram teraz uz iba po profi kancelarskych sedackach.
icefire napísal: Ut 27. Feb, 2018, 12:33 No zle som to prelozil - stitching - proste zosivane casti, toto mas na kazdej. Dakujem pekne, dat tolko prachov za stolicku a potom to vyzera ako grc. Ten Markus co ho mam zatial (predavam ho za 65 a mam 3 kupcov behom jedneho dna :D), je ako novy po 3 rokoch.

Pozeram teraz po tomto kusku: http://zdravesedenie.eu/sk/stolicky-a-k ... o_793.html

Musim to ist potestovat ale, uvidim (mam skoro 2 metre a 85 kg).
Icefire, to je Ergohuman. Ergohumana náhodou mám a vieš čo? Nie je to perfektná stolička, má svoje muchy. Pozerám, že ju mám cca 1,5 roka a niečo niekde musí o seba ťukať, často, keď sa opriem, tak sa ozve akoby na seba ťukali dve kovové tyčky, mám pocit, že to je niekde v operadle ale zatiaľ sa mi nepodarilo vyiinvestigovať presný zdroj.

Inak je ale výborná, ALE čo čakáš a čo hľadáš u stoličky? Chceš sedieť čo najkorektnejšie a mať trebárs sieťky, aby si predišiel spoceným riciam (ako ja) cez leto? Alebo chceš univerzálny komfort?

Inak, nechcem ísť proti vlne a samozrejme, plne rozumiem tým problém s DXR a k prístupu z ich strany ale u nás by s tými prípadmi nepochodili - bez šance, ak sa roztrhne šev, tak to je nekvalita výrobku - opotrebovanie produktu je napríklad, že sa "zderie" dezén z koženky a nie, že praskne šev.
Ešte ten chalan s tou olúpanou koženkou by nepochodil, lebo to je naozaj opotrebovanie materiálu (koženka má svoje limity).

Ale úprimne? Aj sebe by som odporučil nejakého Kinga/Irona, počas záruky si u Mercury plne krytý
https://www.dxracer.sk/reklamacie
a kedže nejednáš priamo s DXracer zastúpením, tak viem, že aj pozáručný servis/diely by s Mercury nebol problém.

A úprimne, vidíš tu nejakú alternatívu? Všetky tie značky budú mať obdobné problémy a zaplatíš tam za to, za čo si pýta dosť aj DXR ešte viac.
Cital si tie podmienky reklamacie? Je tam toto:
Táto služba sa netýka zásielok odoslaných na Slovensko. Seriózny prístup-ceníme si našich zákazníkov.

A preco tam pisu o rozdielnych vyrobcoch? Vsak oni predavaju len DXracer... Cele tie podmienky su posahane a vela veci tam nesedi.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

To ignoruj, oficiálne ani Servis plus na kancelarskezidle.com nie je pre SVK ale je.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quicky »

jaaaa mam 20mesiacov ldseating stream 285sys dennodenneho sedenia s mojou vahou 140kg a ta stolicka vyzera ako keby som ju pred hodinou vybalil...tieto vselijake hracske su na smiech :O
Používateľov profilový obrázok
tomiss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: DNV

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa tomiss »

ja mam tuto - http://zdravesedenie.eu/sk/stolicky-a-k ... _2113.html
- nakonfigurovanu podla seba (celosietova verzia - ziadne zapareniny po 12h sedenia, opierka hlavy, tvrde kolieska). Po cca roku a pol pouzivania denne pri 2metroch a 120kg zivej vahy (plus nejake skakajuce deti vela krat) vyzera ako ked som ju vybalil - ziadne hrkanie, vrzganie, ziadne uvolnene casti, tichy presun po plavajucej podlahe v noci.
Stolicku som kupoval po niekolkomesacnych problemoch s krcnou chrbticou, rad by som napisal ze vdaka nej problemy zmizli...hovno :D
stolickou problemy s chrbticou nevyriesi ziadny hrac, treba cvicit a naucit sa spravne sediet, potom bude dobra aj stolicka od piana
Z toho mi vyplyva jedine - kupit to co je pohodlne a materialne zdatne = ja som si vybral dobre, uz len sa naucit sediet tak aby to nebolelo po tych presedenych hodinach
MB: ASUS P8B75-M LX CPU: Intel Core i5-3570K VGA: MSI GTX970 RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX SSD: Crucial BX200 240GB DVD-RW: DVD RW LG GSA-H20L LS bulk+SW BLACK

NB: Asus G53JW
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5884
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa wingo »

No mňa napríklad prešli bolesti krížov výmenou stoličky v práci aj doma (presne za tú EX5) a určite sa nehýbem viac. Ale bude to individuálne, každý má iné problémy, príčiny bolestí môžu byť rôzne.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

tomiss napísal: Ut 27. Feb, 2018, 22:27 Stolicku som kupoval po niekolkomesacnych problemoch s krcnou chrbticou, rad by som napisal ze vdaka nej problemy zmizli...hovno :D
stolickou problemy s chrbticou nevyriesi ziadny hrac, treba cvicit a naucit sa spravne sediet, potom bude dobra aj stolicka od piana
Z toho mi vyplyva jedine - kupit to co je pohodlne a materialne zdatne = ja som si vybral dobre, uz len sa naucit sediet tak aby to nebolelo po tych presedenych hodinach
Ten koniec sa mi paci :D ... mas aj hlavovu opierku ? Podla obrazkov sa velmi nastavovat neda a zaujima ma ci pri tvojej vyske ti vyhovovala...

ono je na tom najhorsie pre mna aspon to ze mna az nejako neboli chrbtica zo sedenia , lebo prejdem sa a nemusim byt nonstop prikovany k pc ale skor ma hneva ze sa mi zle sedi vo vela kreslach lebo som vysoky a mam pocit ze vecsinu robia tie stolicky pre trpaslikov :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

quicky napísal: Ut 27. Feb, 2018, 21:37 jaaaa mam 20mesiacov ldseating stream 285sys dennodenneho sedenia s mojou vahou 140kg a ta stolicka vyzera ako keby som ju pred hodinou vybalil...tieto vselijake hracske su na smiech :O
Ale počkať počkať, vidím dobre? Má 285ťka synchrónnu mechaniku? Respektíve tam je hojdanie? :OO=

A Anakin, nie si ty Dreamer na hojku? Či len presne dvaja ste sa stretli, čo sa vám tak ťažko hľadá stolička? :D
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quicky »

loleq neviem, ma vselijake nastavenia aj "hojdanie" :D mam tu najvyssiu verziu, napratal som tam myslim vsetko co sa dalo...

a poviem ti,ze vyhotovenie je luxusne ... nic nevrzga neni zosuchane/vysedene atd... mam ju tusim od 05/2016 (cize uz skoro 2 roky) a vyzera ozaj jak nova :)

mozem len a len odporucit ... dokonca ju mam v tej "green" farbe :)

fakt ju mam rad :D

Návrat na "Nákupná poradňa"