mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6875
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa stefan222 »

sobotu ju idme pozriet a teoreticky pond utorok asi vezmem, tak ked vas nieco napadne do 15800e benzin tak smelo piste, uz som otvoreny , aj paranoia ustupuje.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Chris »

Chris napísal:co uvidia ? nic

bezne tak robia s tymi ciernymi E200 E220 S320 co jazdia BA-Schwechat-Praha-Budapes. Kazdy rok najazdia mozno do 100k, ale pred kazdorocnou servisnou prehliadkou maju zazracne 25k km, po 4 rokoch na tacho 100k km, realne 4xxk km a myslis ze je to vidno pri aute co jazdi dialku 1, max 2 sofermi, ktore je kazdyden udrziavane ? :)
haha zas som mal asi pravdu :D :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4563
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa scream »

No len oni to robia kvoli zaruke... Tu Dedulo mal ocividne zaruku na haku z nejakeho svojho principu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Chris »

Nie na haku, ale nikto mu nevie dokazat ze stocil km. Akurat sa sam osral.
Podla mna je taky vychcalek ze odpisal co sa dalo, potom si to predal v ramci rodiny za 1000ku a teraz sa toho chce zbavit...
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa SpQx »

Ja sa niekedy ľuďom ani nečudujem, že s tym nechodia do autorizaku... Kupoval som si kedysi Nissana Pathfindera, srali ma už pri predaji, kedy už lizingova zmluva bola schválená, no auto dovtedy nepredali kym im lizingovka nrposlala prachy (WTF? Oni boli jediný, ktorý toto somnou uhrali a už som vtesy penil v polise) Po prvej obhliadke mi vycálovali 9tisic korun za vymenu oleja :-D Tak som im povedal, že Vás kašlem a odvtedy som to nenosil. predal po 3 rokoch, to bolo najhoršie auto aké som kedy mal...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a teraz si predstav aka strelba by sa strhla keby sa ti pokazil motor, diferak alebo prevodovka a by ti chlapci s usmevom naordinovali "pane, zaruku neuznavame lebo ste ku nam nechodili na vymeny olejov a nemate absolvovane predpisane ukony, avsak vas motor vieme opravit len za 520.826 korun".

Akoze iste, tvoj motiv prinasratia a samonasratia len pri prejazde okolo trnavskeho myta :) v plnej miere beriem... ono tych 9000 korun znie strasne, ale zase si treba pripustit ze v hentej masinke nie su tri litre oleja ako v mladoboleslavskych vykrikoch s tromi hrncami, a pri cenovke 700 - 900 korun za liter, co bola cena obvykla aj vtedy v autoTEROrizovanych servisoch a adekvatna dnesnym 25-30 eura za liter co bezne vidis aj v Skodovke, sa to proste nazbiera.

300 eur za vymenu oleja fakt znie neprilis vábivo :) ale 9 litrov po 27 eur, k tomu filter za dvacku, robota za tricku, a mame kolko ? Nedajboh by sa k tomu priratal este liter doliatie do automatu alebo rozvodovky podla nejakeho interneho predpisu alebo kieho ďasa...

Pista, uz sa pochval ze si kupil a silno sa pomodli aby kupec tvojej 3ky za 14000 necital totok a namiesto teba nekupil ten kus co chces :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Su ludia a ludia, a taktiez servisy a servisy. Predchadzajuci majitel Svifta, tj. low cost small car do ktoreho ozaj neinvestujes ke dnemusis bol aj 9. rok auta vymenit olej a filtre v autorizaku, tich par eur naviac kaslal chcel mat istotu, dokonca mu spravili nejaky upgrade firmwaru RJ.

Len na margo no. ciernobiely ludia hold, ja si myslim ze sa da najst cesta kedy absolvujem co musim aby nepadla zaruka a mam vsetko ako ma byt a zaroven veci ktore mozem si riesim sam (napr. vlastny olej a filtre za svoje ceny nie tie v servise, ale to je opat o ludoch).

Stefana caka tazky vikend :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6875
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa stefan222 »

ta zena mi povedala, ze si mam kupit auto, po akom tuzim, ta som jej hned poslal 69 mustang shelby, co maju v CR zopar kuskov ale spotreba 16L ma odradza :D
ale vazne, vcera som uz nastavil filter na 16tis km, od 2013 a nenasiel som schopny pekny benzin.jedine krasne a5 no tych sa bojim ako cigan prace.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja neviem naco si ludia kupuju nove a potom pindaju na garancky. Auto co stoji 30 000, a absolvovat jednu prehliadku rocne za 300 uz je problem. Hlavne ze ked to nesrpavim, tak padne cela zaruka a nevymenia mi ani nalapeku potom.

stefan nevymyslaj, ber tu mazdu z mazdy, takto sa mozes utapat este dlho. Mozes sa obzriet aj po 300cc co je uz zas ina kava. Ale ta mazda je v zaruke, mas vsetko dolozene, pre mna osobne by to znamenalo pokoj na dusi a lepsie by som spaval.
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Dobrý kamarát má Mazda 6 SDN 2,0i (165k), skúsim mu napísať nech sa tu vyjadrí k tomu vozu má ho uz nejaký ten rok. Ak nebude chciet sprostredkujem info.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4563
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa scream »

Jednoduska napísal:Su ludia a ludia, a taktiez servisy a servisy. Predchadzajuci majitel Svifta, tj. low cost small car do ktoreho ozaj neinvestujes ke dnemusis bol aj 9. rok auta vymenit olej a filtre v autorizaku, tich par eur naviac kaslal chcel mat istotu, dokonca mu spravili nejaky upgrade firmwaru RJ.

Len na margo no. ciernobiely ludia hold, ja si myslim ze sa da najst cesta kedy absolvujem co musim aby nepadla zaruka a mam vsetko ako ma byt a zaroven veci ktore mozem si riesim sam (napr. vlastny olej a filtre za svoje ceny nie tie v servise, ale to je opat o ludoch).

Stefana caka tazky vikend :D
No bol som v troch servisoch suzuki, prave so swiftom a taku uroven retardacie rovno pri prijme alebo na telefone som este nevidel. Ked maju toto aj v dielni, tak dakujem pekne, to nie je vobec ziadna zaruka istoty. Honda je sice draha ale, tam to klapalo stale uz od prveho "Dobry den" .

Kupa z mazdy tiez nie je zarukou kvality. Oni len sprostredkuju predaj a maju to na haku. Paranoidna otazka moze zniet, preco chce niekto predavat skvele auto cez mazdu, ked si ho moze predat sam pravdepodone vyhodnejsie. Kamos tak kupil hondu, zistilo sa, ze nefunguje central na jednych dverach, no to bolo placu a neochoty kvoli jednemu motorceku...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6773
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa molnart »

scream napísal:Paranoidna otazka moze zniet, preco chce niekto predavat skvele auto cez mazdu, ked si ho moze predat sam pravdepodone vyhodnejsie.
Bratranec tak predaval auto, jeho sused mu ponukal o 10% viac ako servis a on povedal ze nebude sa s nikym natahovat keby sa na aute nieco pokazilo a radsej to preda cez zapocet. A o tom aby si daval inzeraty uz vonkoncom pocut nechcel. Tak mozno preto.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
ANONYM_a7

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

presne tak toto je totalne bezna vec, niektorí ľudia nemajú totálne Źiaden vžťah ku bazarovému predaju.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa HellAngel »

nikomu nezalezi az tak ci preda o tisucku viacej alebo nie.
A ide tu aj o komfort, pride do mazdy, povie ze chce nove, v mazde povedia ok a zejeho stare zoberu na protihodnotu a ohladne rpedaja sa nemusi o nic starat.
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: mazda -czk/sk/pl/de-15k€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

silny suhlas. Preto mas aj plne BBB, CCC a AAA - lebo tam to je tiez "najvyhodnejsie" pre predavajuceho. Proste sa nechcu natahovat.

Niekoho proste netrapi ze moze vydolovat o 1000 alebo 2000 eur viac volakde inde sam i ked s lahkou namahou.

Treba si uvedomit ze tu sa bavis s triedou ludi "kupil som si tuto novu Sestku za 30k eur pretoze sa mi paci, pretoze ma progresivny design, pretoze desat inych dovodov" ale ani jeden z nich nebol ze "pretoze je lacna". Krasny clovek pride o styri roky znovu, kupuje novu Mazdu 6 lebo bol spokojny, necha "staru" v autoterorizaku a ze mohol dostat o tisic penazi viac volakde inde ho naozaj netrapi... znovu polozi 30k na stolik.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"