Roboticky vysavac max 400€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Mycoken
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ne 15. Feb, 2009, 10:43

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa Mycoken »

Ahojte - sledujem cenu nejaky cas a Momentalne vidim cenu

S5 Max - 296
Q7 Max bez stanice - 314
Q7 Max so stanicou - 459
S7 bez stanice - 379

Co by ste brali ak uz? Oplati sa viac S5 Max alebo uz radsej zobrat Q7 Max aj so stanicou? Alebo radsej S7 rovno s tou vibraciou na mop?
Ceny su myslim porovnatelne kedze je to skoro to iste
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa dexterav »

imho ja mám S7 a som spokojný dokonca aj ten mop ked sa prejde robot 2x niečo počistí
stanicu som kúpil do týždna :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa werwest »

myslim si ze stanica je worth it. ja pomalicky brusim zuby na s7 pro ultra
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa Papek »

Ja mam S7 bez docku. Zatial som s vysavacom velmi spokojny, aj ked prve dni boli celkom narocne aby som mu prisposobil byt. Nejakym zahadnym sposobom nasiel aj zabudnute sluchatka od iphonu, ktore som mal zapadnute v tesnom priestore pod skrinkou a uplne ukazkovo ich namotal do metlicky. Za pol roka som vysaval asi iba raz, co sa mi nazbieral prach v miestnosti za dverami, kam sa robot nedostane. A mop som videl asi naposledy pocas upratovania po vianociach. Takze uplne super vec.

V com vidite najvacsi prinos docku? Pretoze ja si bez neho v pohode vystacim a neviem pred sebou obhajit tych 200€ co za neho pytaju. Mam nastaveny scheduler na 1x tyzdenne komplet byt + umytie podlahy a kazdy pracovny den spalnu o 7. rano, takze sluzi aj ako budik. Raz do tyzdna vysypem nadobku, doplnim vodu a vycistim mop. Ukon na par minut, jedine vysypanie nadobky a oklepanie filtra je trochu spinavsia robota, ale nic co by som nevedel prekonat.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ja nevidim u seba tiez moc prinos docku. V podstate je to smetna nadoba, kde vysavac vysype nazbierany bordel. Ale ten je tiez nutne po case vysypat.
Kludne by som siel do S7 bez docku, ak je na to rozpocet. Ak chces usetrit a chces dobry vysavac, tak zober S5.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Mycoken
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ne 15. Feb, 2009, 10:43

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa Mycoken »

zvykne byt aj lacnejsia cena ako spominam hore? alebo toto su uz fajn ceny zlavnene? Myslim
S5 Max - 296 respektive S7 bez stanice - 379
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12965
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak, s aktuálnymi zľavami by bol iRobot i3 aj so stanicou
https://www.datart.sk/roboticky-vysavac ... 78199.html
367€
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa werwest »

Ale nie je to boh vie aky vysavac
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12965
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Oh, aha, tak to mi asi ušlo, keď v každom jednom teste je hocijaký iX na vrchole (líšia sa len fičúrami, ktoré človek možno ani nepotrebuje) a všetko len dobieha.
Pozri sa ešte raz. ;)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Mycoken
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ne 15. Feb, 2009, 10:43

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa Mycoken »

Bohuzial i3 nema mop - chapem ze je to stale tahanie handry po podlahe ale napr na psa a odtalcky od tlapiek je to stale fajn.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa werwest »

ked uz mas vysypat skoro 400 euro, tak by si nemal chciet kompromisy v podobe chybajucich ficur. taky s7 bude za rovnake peniaze ovela lepsi kauf, sice bez stanice, ale zase kvoli stanici by som sa funkcii nezriekol.
vseobecne, roomby su lepsie na koberce, ak ale niekto nema cely byt okobercovany, roborock ponukne lepsiu alternativu za dany peniaz.
po skuknuti testov ale vidim ze hodne rozhadzuje bordel bocnou kefou, a slabo cisti boky stien pretoze nepride k nim dost blizko, co odhadujem ako nedostatok pouziteho navigacneho systemu
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12965
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tak na jednu stranu hovoríš, že za 400€ nechceš kompromisy a hneď v ďalej vete sa dáš sám dole, že S7 nemá stanicu. Vôbec to nebude lepší kauf. To bude asi o tom, že nevieš, ako to je dôležité, až kým to nemáš (napríklad vlhká handrička nie je vôbec zlá vec, ja by som to bral). Pre mňa je ale sací výkon a samo-vyprázdňovacia stanica na vrchole priorít, však je to konieckoncov vysávač.

Mňa len mrzí, že mi ušla tá výborná zľava, keď som kupoval svoj i3. Pár hodín predtým sa vypredal bundle i7+ a toho ich deikovaného mopu - spolu aj so zľavami necelých 800€, no ale v tej cene si zahojený skoro do konca sveta. Máš top produkty pre vysávanie aj mopovanie.

A osobne...mám všeobecne problém s tým rozširovať množstvo produktov, ktoré nasávajú a posielajú dáta rovno do Číny. Ešte S5 Max (a nástupca) okej, tam sú len lasery a najviac bude Číňan vedieť, že aké máme pôdorysy bytov ale niečo s kamerou? Nie, diki. Roborock nemá žiadnu solídnu ochranu osobných údajov, nemám voči nim dôveru. Nemcom verím viac...teda kým ich oficiálne nekúpi Amazon. Potom im budem veriť asi tak ako nejakému Číňanovi a začnem si asi vysávať znovu ručne. :laugh:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa werwest »

Ty si cely sam dole, stanicu mozes kupit neskor alebo kupis Q7 so stanicou, ty si do i3 funkcie nedosrobikujes.
Som rad ze sa zo svojej i3 tesis, ale na tvrde podlahy bude lepsi akykolvek roborock oproti i3.
A neviem preco sem pchas daco s kamerou, ked sme sa o okamerovanych robotoch ani nebavili.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12965
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Oh, stanicu dokúpiš neskôr. Koľko stojí? CéCéÁ 250€? Mhm, I see. Nádobku na vodu ti to nenaplní, že? Oh, I see. Na tvrdé podlahy bude lepší akýkoľvek Roborock...

https://youtu.be/9sZk53jTtno?t=514

máš úplnú pravdu. i3+ za 360€ už aj so stanicou je v podstate odpad. Ale je to už jedno, akcia skončila a za plnú cenu by som nekúpil vôbec nič, či Číňana alebo Nemca, teda asi čoskoro Amazona (ak by sa tak ale stalo, tak budú na Amazone aspoň nejaké fasa bundle).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Roboticky vysavac max 400€

Príspevok od používateľa werwest »

ok, dik za input.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem

Návrat na "Nákupná poradňa"