Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
ANONYM_a7

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Neda mi nereagovat...
Sutaz je super nic tomu nechyba ceny fajn otazky tiez.
Ale stale nechapem ako sa mozeu ludia pohadat koli veci ako je sutaz :-) proste sorac ale riesite tu veci ktore nestoja ani za rozmyslanie(litleman).

Prajem kazdemu vela stastia ;)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa fobos »

20 podmienok ? Tak toto je uz moc na mna :laugh:

Kód: Vybrať všetko

$odpoved=$_POST["odpoved_formular"];

if ($odpoved != "")
          {      
          $vloz= mysql_query("UPDATE db_uzivatelia SET odpoved=$odpoved WHERE nick = '$uzivatel'); *
          echo "vasa odpoved: $odpoved";
          }
else echo "neoznacili ste odpoved!";    
  
* toto sa riesi v moduloch php insertom, ale to nie je podstatne , ide o tie podmienky

------------------------------
Doba pisania kodu: 2 mniuty aj dake drobne.
Naposledy upravil/-a fobos v So 27. Sep, 2008, 10:50, upravené celkom 1 krát.
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa RP »

Nejde o to kto vie ci nevie napisat podmienku. Nebudeme sa tu pretlacat na takychto veciach predsa.

Ide o to ze niektori uzivatelia nech uz dokoncime cokolvek na tychto strankach, vzdy najdu chybu na tom co robime a vzdy to podaju dehonestujuco voci nam. A budem konkretny, Ty LittleMan patris medzi nich, vzdy ked nieco dokoncime, tak sa mozem pokojne stavit ze Ty sa do toho opries a vzdy takymto sposobom ze "za par sekund" a podobne.

Samozrejme ze chyby robime ergo ze nase kody ci ine veci nie su dokonale, ale da sa to povedat bez snahy urazit nas.
Vzdy treba rozmyslat ci je to pre nas klucova vec. Pretoze napriklad teraz, viacnasobna odpoved bola osetrena - tak sme to z urcitych dovodov chceli ako to je (takze to bolo zbytocne-mylne z nasho pohladu spomenute). Vlozenie prazdneho formulara osetrene nebolo pretoze to bola tak zriedkava vec (ja vidim do odpovedi, v podstate sa to nedialo) ze nemalo zmysel nad nou stracat cas.

A samozrejme plati to co vravime stale, ale nebudeme to teraz nespominat len preto ze sa to uz spominalo, a to to ze ked odrobite zadarmo ba so stratou tisicky hodin na niecom (pc.sk ma takmer 10 rokov ...) a ked stale cosi hori-caka v rade na dokoncenie co nepocka tak na dokonale dotiahnute kody ala Donald Knuth nie je cas a ani chut - k tomu sa pokojne priznam.
Používateľov profilový obrázok
Kashel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa Kashel »

Presne tak, ľudia sú sebci a vidia len svoje, to že niekto mal na tom práce to už nevidia. Ano pár sekúnd sem, pár tam. Ale zrazu je to hodinka to hodinka tamto. Niektorí ľudia majú len keci, takých ja poznám...
PC1: Core i5-4690, 16GB RAM, Geforce GTX1070 8GB, HDD SSD512MB/5 TB HDD,Corsair 650W
NOTEBOOK1: ASUS G73SW 17,3" 1920x1080, Intel Core i7-2830QM 16GB RAM, Geforce GTX460M 1,5TB HDD
NOTEBOOK2: ASUS K52jr, CPU: Intel Core i3 350M, RAM: : 4GB DDR3 1066MHz, HDD: 500GB, grafika: ATI Mobility™ Radeon® HD 5470 1GB VRAM
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Neviete prečo mi to zasa nezobrazuje otázky ??? toto isté mi robilo aj v predchádzajúcej súťaži...v podobnom štýle...
Zobrazuje sa mi iba toto ,
Prihlásený užívatel: r1z1ko

Sútažná otázka na deň: 27.09. 2008
a tlačítko poslať...


???
CPU: Intel E8200 @3.2Ghz/1.1V - Freezer 7Pro «|» MB: ASUS P5K SE «|» VGA: GB 4850 «|» HDD: M4 64GB, SAMSUNG F1 1TB «|» RAM: OCZ 2x1GB 800Mhz Special Ops Edition+ 2x1GB red A-DATA «|» Mechanika: 1, NEC DVD-RW ND-3540A 2, SAMSUNG DVD-RW SH-S203P «|» Mouse: Logitech MX518 «|» Monitor: Benq G2222HDL «|» Headphone: Sennheiser eH 250
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa PatrikL »

faugusztin napísal:
S4ne napísal:Bude sa sutazit aj cez vikend?
Co tak precitat si prvy prispevok, napriklad nasledovnu vetu :
Súťažiť sa bude po dobu 2 týždňov, od pondelku do piatku, t.j. 10 otázok / 10 pracovných dní. V každý pracovný deň, vždy presne o polnoci, bude zverejnená nová/ďalšia otázka.
xvalky napísal:Myslim ze je zbytocne zase opakovat ze cez vikend sa sutazit nebude, aj tak sa tu najde par opozdilcov, co sa budu cudovat preco im nenaskocila nova otazka.. ja tipujem aspon troch :hysterical:
...
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa r1z1ko »

hej hej PatrikL...ale prišlo mi len divné preto tam je napísané že súťažná otázka na deň 27. ... čo je dnes...
Takže sa nič nedeje...

:-)
CPU: Intel E8200 @3.2Ghz/1.1V - Freezer 7Pro «|» MB: ASUS P5K SE «|» VGA: GB 4850 «|» HDD: M4 64GB, SAMSUNG F1 1TB «|» RAM: OCZ 2x1GB 800Mhz Special Ops Edition+ 2x1GB red A-DATA «|» Mechanika: 1, NEC DVD-RW ND-3540A 2, SAMSUNG DVD-RW SH-S203P «|» Mouse: Logitech MX518 «|» Monitor: Benq G2222HDL «|» Headphone: Sennheiser eH 250
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa LittleMan »

RP napísal:Ide o to ze niektori uzivatelia nech uz dokoncime cokolvek na tychto strankach, vzdy najdu chybu na tom co robime a vzdy to podaju denostujuco voci nam. A budem konkretny, Ty LittleMan patris medzi nich, vzdy ked nieco dokoncime, tak sa mozem pokojne stavit ze Ty sa do toho opries a vzdy takymto sposobom ze "za par sekund" a podobne.
tak prepac ze upozornim na zavazne chyby... nabuduce to necham tak a pockam, kym to nejaky hacker zneuzije ...

co sa tyka toho upozornovania - asi to plynie z mojej povahy - ked sa snazim nieco robit, tak to chcem vzdy perfektne-bezchybne ... a preto sa snazim na pripadne chyby upozornit aj inych ludi, obzvlast na take, ktorych oprava naozaj nezaberie mnoho casu ani "mozgoveho" casu ;-) .... kazdopadne sa vobec nesnazim dehonestovat vas ani vasu pracu :rolleyes:

ale ak by som chcel reagovat protivne a podrazdene na prvu vetu z citovaneho: a co tak nedat tym niektorym uzivatelom sancu najst chybu (a nemam na mysli, ze im date BAN ;) )

//no a este co som chcel: k tejto teme sa uz dalej vyjadrovat nebudem a na prianie vedenia nepodam uz ziaden navrh na zlepsenie/opravu cohokolvek na tomto fore, lebo s tym ocividne vsetkych iba obtazujem (vratane userov, ktorym by to pripadne zlepsenie pomohlo) !!!
Naposledy upravil/-a LittleMan v So 27. Sep, 2008, 12:02, upravené celkom 1 krát.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
Maugly_oo7
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 24. Aug, 2008, 20:16

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa Maugly_oo7 »

Cavko neviete kolko ludi dokopi hraje ? Len tak zistenie percentualnej sance pre kazdeho .
Asus-M3A,AMD Phenom9850 3.0GHz,GeForce 9600GT,DDR2 3G 667MHz,Win Vista 32bit.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa RP »

LittleMan napísal:
tak prepac ze upozornim na zavazne chyby... nabuduce to necham tak a pockam, kym to nejaky hacker zneuzije ...

co sa tyka toho upozornovania - asi to plynie z mojej povahy - ked sa snazim nieco robit, tak to chcem vzdy perfektne-bezchybne ... a preto sa snazim na pripadne chyby upozornit aj inych ludi, obzvlast na take, ktorych oprava naozaj nezaberie mnoho casu ani "mozgoveho" casu ;-) .... kazdopadne sa vobec nesnazim dehonestovat vas ani vasu pracu :rolleyes:

ale ak by som chcel reagovat protivne a podrazdene na prvu vetu z citovaneho: a co tak nedat tym niektorym uzivatelom sancu najst chybu (a nemam na mysli, ze im date BAN ;) )

//no a este co som chcel: k tejto teme sa uz dalej vyjadrovat nebudem a na prianie vedenia nepodam uz ziaden navrh na zlepsenie/opravu cohokolvek na tomto fore, lebo s tym ocividne vsetkych iba obtazujem (vratane userov, ktorym by to pripadne zlepsenie pomohlo) !!!

Rovnako ako Ty aj ja vyuzijem pravo okomentovat co si povedal.

Nejde o to ze upozornujes, ale o to ako. Prinajmensom ide o o to ze stale prehanas (sekundy-zavazne chyby...radsej nepojdem do minulosti). Ak si perfekcionista, daj si zalezat aj na tom aby si stale nezvelicoval veci tak ako to Tebe vyhovuje aby si sa spraval empaticky-nekonfliktne a nikoho nepopudil, pretoze inak zmenu nedosiahnes.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa lacika »

lacikaboss napísal:
Gudas napísal:Mohol by si prosím ťa nalinkovať väčší obrázok ako 320 px × 95 px? Super softvér ktorý používajú v Hollywoode na rozpoznanie detailov z miniatúrnych snímok zatiaľ asi nikto nemáme :-)
Hups, pardon :) chybycka se vloudila..
http://img206.imageshack.us/img206/1791/beznzvufj3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
tu je...
ja by som sa naozaj neurazil, kebyze mi poviete, ci plati ta 2. odpoved pri otazke c.3

dakujem ;)
Používateľov profilový obrázok
neeoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Ne 16. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa neeoo »

Nechapem preco z toho robite taku dramu ?

Littleman vzniesol konštruktívnu kritiku aj keď nesprávnym spôsobom. Všetko sa da povedať aj inak a HLAVNE VTEDY KEĎ TO NIEKTO ROBI AJ PRE TEBA ! (ps hackerov tu nema vyznam spominať.)

Tak isto aj ľudia ktory za tým všetkým stoja sa nemusia hneď pre vsetko uraziť. Myslim že bude lepšie ak sa tato tema ďalej už nebude rozoberať.

EDIT: Inak nikde nevidim odpoveď na poslednu otazku ak niekto vie aka mala byť spravna odpoveď tak to plz postnite tnx.
(CPU: INTEL i5 3570@4GHz| Chladič CPU: NOCTUA NH-U12P| Doska: ASROCK Extreme 4 Z77| VGA: AMD Gigabyte 7870 OC| RAM: Kingstone 1600MHz, 8GB| SSD: Kingtone V200 128GB| Zdroj: SuperFlower Gold King Platinum 550W| Microsoft 7000, Laser |LCD: DELL 22", 2212| Zvukovka: M-AUDIO Revolution 5.1| Repro: GENIUS HT | Skrinka: Fractal Design Define R4| Klavesnica: RAZER LYCOSA. +IPhone 13PRO. www.cistenie-klimatizacii.sk)
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

lacikaboss napísal:ja by som sa naozaj neurazil, kebyze mi poviete, ci plati ta 2. odpoved pri otazke c.3
dakujem ;)
...plati. inak by si tam mal napisane "NEPLATNA ODPOVED"

spravna odpoved zo vcera - 26.9.

Office 2007 prieniesol so sebou nový typ formátu ktorý sa stal aj štandardom.
• OpenDocument
• OpenXML
• GraphML
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa galen »

asi budem vulgarny ale:
preco tu riesite taketo pi@oviny ?

hra ma 10 otazok
s pomocou gugla mate spravnu odpoved na 99.9999(a nejake drobne)% (teda, pokial uz mate za sebou aspon druhy rocnik pomocnej skoly, pripadne inej nadstavby edukacneho systemu nasej republiky)

Nakolko vsak staci spravne zodpovedat 7z10 otazok, aby ste boli zaradeny do zrebovania, tak mate presne 3 pokusy na to, aby ste prejavili svoj sarm, genialny usudok, a schopnosti obchadzat jednoduchy skript na vkladanie odpovedi do DB.

Akonahle sa Vam to podari viac ako 3x za dobu 2 tyzdnov, tak musim priznat, ze si nielen nezasluzite byt zahrnuty do zrebovania, ale zasluzili by ste si stratu obcianstva, slobodnej vole, rozhodovania, a mohli by ste byt uskladneny v tajnych miestnostiach armady na nicenie strategickych systemov nepriatela.
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Lycan
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ut 27. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: (okr. Nitra)

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa Lycan »

A neviete náhodou koľko ľudí je asi zapojených do súťaže , aby sme vedeli akú máme približne šancu na výhru . :?:
Ďakujem
650W, i5 3,6 Ghz, GTX 760

Návrat na "Debata o všetkom"