DEAD SPACE

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

to to vypada,ze ten komp bol kupovany pred 2 rokmi a dokupena len 280cka
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa cuculka »

no tu hru hrame spolocne spriatelom cize v gatiach mame obaja :) a comp je poskladany...presiel vela upgradmi a tuto zostavu co mam funguje od marca2008 s 9600gt a seasonic..."a predtym" atd...cize penaze sa minali... ;)
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Assassin »

skoro ako ja, ja som moju zostavu kupoval januar 2008 s Ati3870 a Oktober 2008 MSI 280GTX+LCD+HDD+pamete tiez zozral dost penazi :))
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
TECon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: St 13. Aug, 2008, 22:05

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa TECon »

Nemate niekto save na hru, presne po tej casti ako postrielate meteority ?? Mam uz originalku a hra mi stale pada (vid. prispevok na tejto strane, skoro dole). Nepoznate niekdo nejaky cheat alebo trainer, co vam umozni prejdenie misie az na koniec ?? Ked niekdo nieco podobne poznate alebo mate ten save, poslite ho PLS, budem rad. :cry:
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Memnon »

skus
http://abecedaher.cz/index.php?page=tra ... 0000010542" onclick="window.open(this.href);return false;
ale namm paru ako to funguje a ci ti to pomoze
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
mattoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 654
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Sabinov

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa mattoxx »

Tak hru som uspeste dohral.Musim konstatovat,ze atmosfera je brutalne husta.Ja som to hraval v nocnych hodinach,takze tma,ticho tumu na strasidelnosti urcite neubrali...Parkrat som sice skoro dostal infarkt,ale chvala bohu som tu.V niektorych lokaciach som sa normalne bal zajst do rohu miestnosti po lekarnicku,ten kto to hral vie aj preco :)
Vrelo odporucam kazdemu si tuto gamesku zahrat,urcite neolutujete.Je vyborne optimalizovana a na ovladanie si po par misach zvykne kazdy.Pri tejto hre aj atmosfera legendarneho Dooma,len slabym odvarom hororovky
PC: NULL
LAPTOP: Lenovo ThinkPad T450
TV: Panasonic TX-55AS650
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

nesmies to tak prezivat. digitalne data ti neublizia :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

myslim ze strach bol,ale na scenu z AVP ala..facehuger pobehuje"neviem kde" len ho pocujem a stale blizsie a blizsie a furt ho nevidim a do p...mam ho na xichte...tak na to neam podla mna ziadna ina hra
Používateľov profilový obrázok
mattoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 654
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Sabinov

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa mattoxx »

bassgenerator napísal:nesmies to tak prezivat. digitalne data ti neublizia :D
Pri dead space je mozne vsetko :-)
PC: NULL
LAPTOP: Lenovo ThinkPad T450
TV: Panasonic TX-55AS650
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa cuculka »

a ocom by boli hry a filmy keby sme ich neprezivali :?
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa zachary »

presne tak, treba sa trošku vžiť do hlavného hrdinu, nech to má správnu atmosféru (veď o to v tej hre ide) ;)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
mattoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 654
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Sabinov

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa mattoxx »

Presne ako pise zachary,ak sa nestotoznis a nevzijes do hlavnej postavy hry,tak aj ta najlepsia a najprepracovanejsia hra bude o nicom...
PC: NULL
LAPTOP: Lenovo ThinkPad T450
TV: Panasonic TX-55AS650
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

no ale rozhodne to nebudem tak prezivat ze sa mam s toho dosierat. "kto sa boji nech nechodi do lesa" ako sa hovori. jasne ze som sa vzil do hrdinu ale nie za cenu frustracie-bral som to ako ked strielam v inych v FPS na nepriatelov a to je podstatne a ulahcujuce.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
mattoxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 654
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Sabinov

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa mattoxx »

bassgenerator napísal:no ale rozhodne to nebudem tak prezivat ze sa mam s toho dosierat..
Prave o to ide v hororovkach,aby si sa uplne posral od strachu :-)
PC: NULL
LAPTOP: Lenovo ThinkPad T450
TV: Panasonic TX-55AS650
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DEAD SPACE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

tak kakaj dalej :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"