Vianocne darceky - problem (?)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2760
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Gina napísal:Jasne je to tak, prave preto si vyberame partnerov ktori sa aspon raz-dvakrat za rok vedia premoct a maju snahu to zistit. :)
Inak tvoja varianta nie je zla, tiez mi to niekolkokrat padlo vhod, ale ak sa to nestava pravidlom, prekvapco je fajn vies ?
Ja som vobec nic take nepovadal, ze nechodim takto po obchodoch, ked ma draha zavola ... Ale vies co ma na tom sere najviac?? Ked ma vola pomaly kazdy tyzden! To sa proste prehliadnut neda a lezie mi to na nervy. Ja ju tak isto nevlacim po shopoch a neukazujem jej graficke karty, zakladne dosky a vsetko co vide ako novinka ... A darcek mam vzdy nejaky uzitocny a nie kraviny ako svietnik a podobne. To uz je podla mna zufalstvo, ked nie su napady aky vhodny darcek vybrat ...
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

velmo rad by som aj ja prispel co kupit polovicke , no bohuzial nemam akej, tym padom som uplne stratil inspiraciu....

tak aspon rodicom...
Tatovi (kedze ma rad kvalitnu muziku) tak do obyvky nejake tie Genius, a na karu nove specatka....

len neviem co mame... :-? okenu? :-?
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...ja som to vybavil vsetko naraz v jednom nitrianskom shope "santal" :-D
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

No takze ja som siahol po klasike... prstienok ( + este nieco vymyslim... mozno) a taktiez este nevie nic o piercingu (mojom) tak to bude tiez prekvapenie... :)
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

tak prispejem aj ja
priatelke rifle, sveter a big-velky fen
otcovi nejaku fajne drahu koselu
mame netusim ale asi zvitazi knizka
sestre netusim... (asi jej dam cash nech si nieco kupi sama)
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Ja rodine davam Multimedialne PC nech ma neotravuju vecne pri tom mojom :twisted:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Gina
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 13. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa Gina »

Ja som vobec nic take nepovadal, ze nechodim takto po obchodoch, ked ma draha zavola ... Ale vies co ma na tom sere najviac?? Ked ma vola pomaly kazdy tyzden! To sa proste prehliadnut neda a lezie mi to na nervy. Ja ju tak isto nevlacim po shopoch a neukazujem jej graficke karty, zakladne dosky a vsetko co vide ako novinka ... A darcek mam vzdy nejaky uzitocny a nie kraviny ako svietnik a podobne. To uz je podla mna zufalstvo, ked nie su napady aky vhodny darcek vybrat ...[/quote]

OK, ja len ze z tvojho predchadzajuceho e-mailu som to tak pochopila, beriem ze nic sa nema prehanat ...
Mozno pre tvoju kocku svietnik nie je zrovna dobry napad veD ty ju poznas..., len si myslim ze to co ty nazyvas kravinkami mozno niekoho potesi, to je vsetko.
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Ono je to skor tym ze kazdy sme iny. Ja sa pozastavujem co napadne drahu si kupit, popripade mi vnukne aby som jej to kupil k nejakemu sviatku. Potom je to zas opacne, ja pridem domov, uplne vyteseny, ze som si nieco kupil, priam ze sa k tomu modlim :bravo: a ona pozrie na mna a len sa cuduje co za kus plechu som si to zas dovliekol. Vtedy to pochopis ze aj tie nase darceky su v podstate obcas kraviny. Ale zasa podla mna je pravda, ze sme viac praktickejsi, zenske vyhadzuju kopec penazi na vseobecne nepotrebne veci.

peace O:)
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
Gina
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 13. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa Gina »

chichi... to je dobre poznam taketo pariky.

VeD hej, to som mala na mysli, sme proste rozdielni ..........
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

no pani, to ja to mam uplne naopak, ja by som aj po obchodoch chodil, ale mojej sa nechce :lol:

...no nic, este povysavam, oplachnem riad, dam piect medovniky a idem zdobit stromcek...
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
misulka2221
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So 25. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Levoèa

Príspevok od používateľa misulka2221 »

no ludkovia, by ste mohli daco poradit aj mne... co mojmu "staremu" pod krak??? som rozmyslala nieco s pc, aj nieco take spominal ze by cel...ale CO??? len trosku pozerajte na to ze som "chudobna studentka..." hehe :D
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

mno neviem ... neviem

aj keby som ja nieco chcel do PC, tak to nedavam kupovat babe, ale si to zaobstaram sam :wink:
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
misulka2221
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So 25. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Levoèa

Príspevok od používateľa misulka2221 »

spominal nieco o myske LOGITECH MX518....zevraj mu sadne do ruky presne ako moje.... : :lol:
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

misulka2221 napísal:spominal nieco o myske LOGITECH MX518....zevraj mu sadne do ruky presne ako moje.... : :lol:
tak to je ina vec, keD vies presne co chce ...

stoji 1700SK
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

nevymyslaj... staci ak mi kupis predvianocny darcek > dobit kredit, lebo do 17.12.2006 ak si nedobijem tak mi zrusia cislo :red:
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ

Návrat na "Debata o všetkom"