NFS: CARBON

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Bdurex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So 27. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné (20)

Príspevok od používateľa Bdurex »

Misso napísal:Mam to demo a trochu som driftoval, mne sa podarilo nahrat 369,724 bodikov, nemam to s kym porovnat a tak sa pytam kolko sa podarilo vam?
Mne sa pred chvilkou podarilo v driftovani s EVO dosiahnut 310tis.a neake drobne driftov....tu je screen.... Obrázok
Powered by Core i7 2G & Samsung Galaxy S III
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Mno, podla screenov som spravil dobre, ze som to nezacal stahovat. KeD sa naseriem, mozno pozrem full verziu, ale inak Dakujem, neprosim. Radsej si pockam na Crysis :D
Používateľov profilový obrázok
eidamm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: So 28. Okt, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa eidamm »

nevyde nahodou carbon oficialne az 3.novembra?? :?
~eidam
Používateľov profilový obrázok
Bdurex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So 27. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné (20)

Príspevok od používateľa Bdurex »

eidamm napísal:nevyde nahodou carbon oficialne az 3.novembra?? :?
JJ dnes uz by to malo vyst v Amerike a 3.novembra to vyde v europe... http://needforspeed.sk/ ...treba si precitat tam hore v takym vacsim cervenim ramceku :wink:
Powered by Core i7 2G & Samsung Galaxy S III
Používateľov profilový obrázok
eidamm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: So 28. Okt, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa eidamm »

superrrrrrr :lol: hehehee
~eidam
Používateľov profilový obrázok
lubo188
Ban
Ban
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Revuca(20)

Príspevok od používateľa lubo188 »

uz sa tesim ako si kupim golfika (v hre) a poriadne ho vitunim :-D :-D
PC by lubo188 ++socet LGA775++ CASE: Thermaltake WinGO V7000a CPU: Intel® Core 2 Duo E6300@3115mhz coled by BIG TYPHOON MB: ASUS P5B DELUXE RAM: Kingston 667mhz@890mhz 2.0V 5-6-6-15 1GB VGA: Sapphire Radeon x1900xtx 512MB PSU: Seasonic M12-600W HDD: Samsung SV1203N ATA 120GB MOUSE: Logitech G5
++++++++++++++++++++++ CS 1.6 NONSTEAM +++++++++++++++++ hs_MASTERs l l1 +++++++++++++++++++ U.G.L.
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Príspevok od používateľa allshe »

no uz mam doma NFS Carbon FULL. celkom zaujimava hra len si myslim ze v podstate je to to iste ako MW az na to ze to je v noci a je tam ine mesto a ine auta. inak velku zmenu necakam.
hadzem obrazok chytajte :)
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Naposledy upravil/-a allshe v St 01. Nov, 2006, 22:58, upravené celkom 1 krát.
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Ti to aj ide? ta hra je sakra narocna si myslim.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Príspevok od používateľa allshe »

sakra narocna? ani by som nepovedal. preco by mi to nemalo ist? na full detailoch vsetko slape. nevem jak na tom zistim FPS ale ja by som to odhadol tak na 40 - 50 (1280x1024) 4xAA, 4xHQAF a vsetko v hre na HIGH

skor by som povedal ze Most Wanted bolo narocnejsie co sa tyka HW

EDIT: no hups tak som sa sekol s tymi FPS. odmeral som to cez fraps a pri tychto nastaveniach ako som pisal je tam 15 - 20 FPS :) mne to pripadalo o hodne viac. je to dost plynule. skusim vypnut HQAF uvidime co s tym.

EDIT: takze AA vypnute, AF vypnute a je tam 19 - 25 FPS pri 1280x1024....nevem com tak malo sakra:((( ale inak je to dost dobre hratelne. moze to by kvoli tomu ze mam iba 512 ram? uz aby mi dosla aj ta druha objednana:(

ahaaaa nemal som pretaktovanu kartu. teraz to je 30 - 40 FPS (1280x1024, 2xAA, AF vypnute, a v hre vsetko okrem "road reflection rate" alebo tak nejako sa to vola, mam na maximum)
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: system

Príspevok od používateľa scream »

lipocuker napísal:vam je zle? Minimum je 1,4GHz, 512MB ram, 64mb vga, 6GB hdd. To mas odkial ze 3,6GHz? Toto som cital na o.....

HM?
urcite ti to na max nepojde ja mam 6600GT@590/1050, A64@2500Mhz 1GB RAM@420Mhz a na 1024x768 to musi mat vypnuty motion blur shadre na medium aby to nespadlo pod tych 25-28fps....samozrejme bez aniso a AA, aj ked aniso az taky prepad fps nesposobi....je to jedna sracaka co sa enginu tyka....
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Príspevok od používateľa allshe »

presne tak. neni nadej aby ti to slo na max. ved pozri co som pisal vyssie takto som to vcera skusal a proste sila no.najplynulejsie mi to zatial slo s pretaktovanou grafou ako je v popise,1280x1024, 2xAA, Shader detail na Medium, Motion blur OFF a s tym Road... nastavenim tiez na Medium vtedy to malo tych 30 - 40 FPS este si myslim ze sa to zlepsi ked pridam druhu ramku do dualu. momentalne mam 4,6 GB/s priepustnost dufam ze sa to zlepsi tou druhou ramkou

inak. je to dost plynule hratelne aj na tych 20 FPS ale miestami to klesne na 15 zalezi od toho kde v meste sa nachadzas
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa scream »

noo na masinke co som pisal mi plna hra( kamos mi ju doniesol neska z USA samozrejme :D ) ide rovnako biedne ako demo.... 1024x768 4xAA aniso, Shadre na medium, world low, reflection low, car detail High, road reflection low, MB off, rain off, visual High, na hranici hratelnosti.... tj... kolo 30 fps ale pri starte alebo dymeni s kolesami na mieste to skoci aj pod 25... na to jaka je ta grafika bieda to papa strasne vela vykonu, aj ked viem ze moja GK uz nepatri medzi najnovsie. A tiez sa mi zda ze to xce viac ako 1GB pamate. Ale mozno to len tak prirodzene obcas sekne ako MW...

Avsak napriek technickym problemom som zistil ze ta hra je zabavna:)
Celkom dobry pocit som mal z mustangu shelby GT500...Trosku zmena vo fyzike (konecne) oproti MW. Podla mna to bude ako s MW ...demo+engine nachuja ale bavilo to vacsinu.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

:) myslite ze na celere D 3Ghz, 1 gigac ram, integrovanej Intel Extreme Graphic 2 to pojde? :lol:

Podla mna co zo screenov sudim to je to iste co MW.. uz dost dlho su NFs seria to iste len v inom kabatiku..
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Príspevok od používateľa allshe »

no s tou integrovanou grafikou by som si nebol taky isty :D:D ist ti to pojde urcite ale ako to je otazne:D
NB Acer Aspire 3810T

Návrat na "Hry a problémy s nimi"