Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Teda, dnes som si túto tému všimol na hlavnej stránke pc.sk
Začal som ju čítať od začiatku a dostal som sa kdesi na 4. stranu. Počas toho čítania som bol neskutočne podráždený a najradšej by som odcitoval asi 200 konkrétnych viet a napísal k nim svoj názor, ale nemám ani chuť a ani záujem...

Ale, len tak okrajovo - čo koho do riti je do toho, aké si ja kúpim auto a kadiaľ si s ním budem jazdiť? Je to čisto moja vec a nikto mi nebude hovoriť, že s ním v meste trčím, nezaparkujem, zaberám veľa miesta a pod. Absolútne nepochopím, že má vôbec niekto potrebu toto riešiť.
A na čom som sa pomaly až pobavil - bolo tu viacero takých názorov, že ak potrebujem hovädo auto - oukej - ale do mesta si mám kúpiť škatuľu od topánok. Takže - ja sa pýtam - keď budem hovädom autom trčať 1meter do cesty, voči ostatným, podľa niektorých, "normálnym" autám, tak to je horšie, ako keď zaberiem 2 parkovacie miesta, pretože mám dve autá, lebo jedno z nich je špeciálne do mesta?

A len tak BTW - mám 5 metrov dlhé auto. Nemám problém zaparkovať. Bývam na sídlisku (Žilina). Parkujem aj v Auparku, aj v Mirage. V oboch nákupných centrách trocha trčím. A ČO?

A ešte posledná vec - v určitom smere sa stotožňujem s mp3turbo- vým názorom - mám 5 metrov dlhé auto a stále to nie je ono. Mám dosť moc dlhé nohy. Vpredu som oukej, ale vzadu, napriek tomu, že je tam omnoho viac miesta ako v nejakej Octávii - stále to pre moje nohy nie je zrovna ideál.

A áno, 99.9% času v aute som sám a 75% času v aute trávim v mestskej premávke.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

@Snake: oukej,
aj ked ta spotreba je k teme, pretoze ludia si casto mylne myslia ze vacsie auta budu mat nejake katastrofalne spotreby :)

//a este dodavam (k undertakerovmu postu teraz) ze pochybujem ze travis tolko casu v mestskej premavke, lebo na slovensku poriadne mesto ani nieje :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

cize sa dostavame pomalinky k zaveru, ze vsetci sme pridrbani, a mali by sme kupit smarty, idealne dva, nie najlepsie tri, a a postavit ich vedla seba, aby slo vsade zaparkovat...

Zajtra som v BA, normalne mam chut natocit ti video ako lahko sa parkuje s 5,1m, aj v hnojparku...





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

skus o 8:00 zaparkovat pred STU :D
//aha, vlastne, ono ide vikend, to potom je jedno :D
Naposledy upravil/-a landrower v Pi 04. Apr, 2014, 23:38, upravené celkom 1 krát.
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

v mlynskej?





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

neee, namestie prveho maja, strojarska fakulta ;)
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

tam nechodim :), vacsinou stavam v apolle, v carltone, a este na inych miestach kde mam fleka :) (z pochopitelnych dovodov nebudem vypisovat dalsie :] ). Takze nejake chodnikove parkovanie, ani ee :)





.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

potom jasne, neni problem :) ale prave hentam a v okoli je to vacsinou v tyzdni fakt hardcore zaparkovat medzi 8-12, a najlahsie sa vychyta miesto na male auto ked niekto zastavi jak blbec a normalne sa nevmesti :D (co je bohuzial dost casto... nechapem kto timto ludom dava vodicaky...)
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Snake »

undertaker007 napísal: Počas toho čítania som bol neskutočne podráždený a najradšej by som odcitoval asi 200 konkrétnych viet a napísal k nim svoj názor, ale nemám ani chuť a ani záujem...
Do toho...





.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6793
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa molnart »

undertaker007 napísal:Je to čisto moja vec a nikto mi nebude hovoriť, že s ním v meste trčím, nezaparkujem, zaberám veľa miesta a pod.
Pokial neobmedzujes ostatnych. Ak si tucne vypasene prasa ktore v autobuse zabera 4 miesta tiez ta ludia zacnu riesit. osobne som presvedceny ze svet bez nas vsetkych by bol lepsim miestom, tak ked uz na nom sme tak snazme sa nom zabrat co najmenej miesta, nielen autami ale aj vseobecne spravanim a spotrebou zdrojov, tak aby nas negativny dopad bol co najmensi. a velke auta v ktorych sa vozia ludia sami mi do tejto filozofie nejako nezapadaju, preto mi dost vadia.
mp3turbo napísal:a hlavne mame rozlicne dukáty. Ono to nie je len o prioritach, som presvedceny ze minimalne 99% majitelov 15rocnej Astry, Corsy, Felicie a podobnych "praktickych mestskych aut" ma nad postelou zavesene plagaty bmw 760il, audi a8l, bentley azure, mercedesov S a neviemcoho este. Nepriznaju to, ale aj oni by si kupili velke auto keby na neho mali.
napr. toto auticko http://bmw-rad-5.autobazar.eu/525-i-id4964737.html by som vedel vykesovat hned teraz a este by mi ostala rezerva aby som pol roka prezil aj keby ma v pondelok vyrazili z prace, bez toho aby som musel siahnut na prachy ktore mam v stavebnom sporeni a terminovanych uctoch apod. napriek tomu jazdim na 13 rocnej fabii. ano, na take auta sa dobre pozera na plagatoch, a asi sa v nich aj dobre jazdi, ale jednoducho vzbudzuju prilis velku pozornost ludi, a nie vsetci o so stoja
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to je v poriadku. Ja osobne si tiez mozem dovolit drahsie auta ako mam, ale nepotrebujem ich a neplanujem do niecoho takehoto "investovat" lebo vsetci dobre vieme aku "hodnotu" bude mat Snejkova A8 ktoru kupil za 100.000eur po piatich rokoch. Mna osobne nic taketo nelaka ale Snejki a jeho rodina sa asi pohybuju v inych businessoch a proste im tie skoro tri miliony korun nebudu chybat - a to predpokladam ze takyto tragač neni jediny v baraku - na rozdiel od 99.9999999% nas ostatnych.

Na co Snake minie peniaze, do toho nas nic pokial nas vsetkych neokradol (nerobis statne zakazky, cica, ze nie ?)

Neputat pozornost ? Prosim ta aku pozornost uz len dnes uputa E60tka alebo nech aj Superb2 pripadne najlepsi strieborny Passat na svete s elektrickymi oknami vzadu na 17" 'elektródach' ? Mozno niekde na dedine budu ludia stat za zaclonou o tretej v noci a potajme híkať kikiríkať od vzrusenia do vankusa nad Pezotom 308, ale v mojom okoli nic taketo nehrozi a ani som nejako nezaznamenal u nas v tej zavsivavenej Bratislave takyto trend. Skor naopak, nervy a sranda nastavaju az ked panko s Leksusom nacuva do zaparkovaneho CLS320cdi a sposobi skodu za 15.000eur a to pritom ani naraznik neodpadol ani érbek nepozrel na denne svetlo. "že som si vás nevšimol pitchi". Tak vidis, naco su im take male auta... co ani nevidno, aj cuvacie senzory maju a hovno z toho.

Otazka je ci je pre ludi a planetu a Kamasutru lepsie benzinove trojlitrove pardon dvaapollitrove BMW alebo 1.6tdci s vykuchanym FAPom z coho vsetci pochytame rakovinu len tak zahuci...

PS: E60 nie je velke auto. V interieri mu chyba 15cm vpredu a dobrych 15 az 20cm vzadu. Kolegovia mali/maju e60/e61...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa lezgy »

Odar napísal:Cela tato tema je taka, ze to moze vymysliet len shiro :rofl: Jeden utraca za auto, iny ma fotak, dalsi udice, ja mam stereo . . . kazdy ma nejaku "uchylku", ktora ho bavi.
tak :)
ja mam starinu dosku s.478 + ct479 mobilnu redukciu a procak z ebaju m780 za 80liber
na forach by mi za neho nik nedal ani len 10e :)

* k teme...naco zavidiet...akurat clovek skodi ale sam sebe
a casom si to moze hodit ako tuna sused ...
az tak zavidel ze zacal zo zavisti kradnut aj strk z dvora osraty od sliepok a teraz na pirulach, v chyzi zavrety 20h denne a ked vylezie tak skrabe nechtami mur zakazdym

pponiektori tu spominali ze zlakokopky a pod a opacny nazor ze ziadna normalna pre peniaze....
no chlapici co to pisali by boli veeeelmi prekvapeni realitou....

edit mal som i dlhe i kratke ale aj "lode" a nikdy problem nebol....a presiel som dost sveta na to aby som vedel porovnat kde a co....
typovo vidim 2 skupiny tych co kritizuju velkosti aut

1- ano ma ho a naco mu to bude
2- ano ma ho a naco mu to bude ale musim to niekde napisat co si myslim
:)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8610
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa shiro »

landrower napísal:presne, sme na PC fore kde vacsina z nas investuje nemale prachy do PC, co by tiez niekto mohol oznacit za totalny nezmysel :)
az na to, ze svojim pc nikoho vonku ani nikde inde neobmedzujes, alebo nesposobujes situacie, ktore nasieraju inych ludi :-)
landrower napísal:riesit neprijemne zvuky radiom, no to gratulujem, taki ako ty mi najviac vadia, a ked budes predavat to auto budes tvrdit ze je v 100% tech.stave, lebo ty to nevnimas... neviem, ale ja osobne ked mi nieco zacne skripat, klepat, buchat, rezonovat, okamzite riesim. ano, patrim k tym co kvoli rezonacii interierovych panelov rozobere pol interieru a snazi sa najst pricinu a odstranit ju, lebo take zvuky v aute nemaju co robit. a obvykle ma to dokopy nic nestoji, mozno kupim nejaky plastovy uchyt c sa urval, alebo nieco dotiahnem, minam len cas.
Toto co mam pochybujem ze budem dakedy predavat. Pri viac ako 10r aute hladat zdroj nejakeho vrzotu...ty musis mat kopu volneho casu. Radsej mi prid miesto takej blbosti oprat, umyt okna a nakupit, vyuzijes svoj volny cas na pomoc bliznemu svojmu :-)
landrower napísal:Podotykam ti jednu vec - ked ma niekto na auto ako A8 (a neberme do uvahy 20-rocne hrkalky za par supiek ale par rocne auta resp. nove), tak ma tak tazko v <> ci mu to namiesto fabiovych 7 zerie 10-15l po meste, aj tak na dialnici budu mat nizsiu spotrebu :D
Ako som uz pisal, moze mat penazi milion, no ostalo by mu ich viac, kedby zivil daco s mensou spotrebou.
landrower napísal:ale napriek tomu, musim povedat ze male auta do mesta su fajn, ako som uz pisal. ale ked nemozem mat dve auta a vyberat si, pripadne ked nebyvam priamo v BA a dochadzam, ja osobne by som preferoval hned nieco slusnejsich rozmerov.
Myslim ze ked ma dakto na audi A8, tak urcite ma aj na dalsie male auto. Ked si moze dovolit daco tak drahe.
undertaker007 napísal: Ale, len tak okrajovo - čo koho do riti je do toho, aké si ja kúpim auto a kadiaľ si s ním budem jazdiť? Je to čisto moja vec a nikto mi nebude hovoriť, že s ním v meste trčím, nezaparkujem, zaberám veľa miesta a pod. Absolútne nepochopím, že má vôbec niekto potrebu toto riešiť.
Dalsi s typickym arogantnym pristupom majitela hovadskeho auta. Typicky scenar co mi napadne, ked citam daco taketo - pride obrovske SUV, zaparkuje krizom cez 3 miesta, a to este pol metra trci do cesty. Vygula sa z neho steroidove hrubokrke 150kg prasa a s vyrazom kruteho mamvpicistu si zamkne a ide na kavicku. Z tvare sa mu v pohode da vycitat "ja som velke 150kg hovado, mam drahe auto, mozete mi vsetci lizat rit".
Vobec ho netrapi ze parkuje ako idiot, obmedzuje inych a kazdy pri pohlade na to, co spravil, minimalne kruti hlavou. Keby bola nejaka moznost, ze by sa o takychto exotov dakto "postaral", tak to s radostou podporujem. Ked uz oni su tak blbi, musi im to pripomenut dakto druhy. Su len ludia, ako my vsetci, nemaju sa co vyvysovat nad ostatnych.
Kokos, to sme teda dosli do stadia vyvoja civilizacie, len co je pravda. Ako deticky na pieskovisku - ja chcem lopatku a vsetci sa mozete poondit. Lebo ja chcem.
undertaker007 napísal:A na čom som sa pomaly až pobavil - bolo tu viacero takých názorov, že ak potrebujem hovädo auto - oukej - ale do mesta si mám kúpiť škatuľu od topánok. Takže - ja sa pýtam - keď budem hovädom autom trčať 1meter do cesty, voči ostatným, podľa niektorých, "normálnym" autám, tak to je horšie, ako keď zaberiem 2 parkovacie miesta, pretože mám dve autá, lebo jedno z nich je špeciálne do mesta?
Keby si mal rozum, tak chodis do mesta malym autom, naco dvoma? Lebo sa nevies dohodnut so zenou? Ale to je tvoje minus.
undertaker007 napísal:A len tak BTW - mám 5 metrov dlhé auto. Nemám problém zaparkovať. Bývam na sídlisku (Žilina). Parkujem aj v Auparku, aj v Mirage. V oboch nákupných centrách trocha trčím. A ČO?
A hovno, co ti mam na to povedat. X krat mam chut takymto blaznom zobrat tu trciacu cast nejakou radlicou, potom by sa zobudili.
undertaker007 napísal:A ešte posledná vec - v určitom smere sa stotožňujem s mp3turbo- vým názorom - mám 5 metrov dlhé auto a stále to nie je ono. Mám dosť moc dlhé nohy. Vpredu som oukej, ale vzadu, napriek tomu, že je tam omnoho viac miesta ako v nejakej Octávii - stále to pre moje nohy nie je zrovna ideál.
a kolko cm mas pred kolenami? 20cm ti je malo? Co tam robis, ze ti je to malo? Pocas cesty ti kolena o 20cm narastu?
undertaker007 napísal:A áno, 99.9% času v aute som sám a 75% času v aute trávim v mestskej premávke.
Super efektivnost s velkym autom a velkym motorom :-)
Snake napísal:cize sa dostavame pomalinky k zaveru, ze vsetci sme pridrbani, a mali by sme kupit smarty, idealne dva, nie najlepsie tri, a a postavit ich vedla seba, aby slo vsade zaparkovat...
mas do mesta chodit na malom aute, mas na velke hovado, preco nemas na lacne male auto? Lebo ty sam nechces. To je cele.
Snake napísal:tam nechodim :), vacsinou stavam v apolle, v carltone, a este na inych miestach kde mam fleka :) (z pochopitelnych dovodov nebudem vypisovat dalsie :] ). Takze nejake chodnikove parkovanie, ani ee :)
Kvoli autu sa musis obmedzovat na niekolko moznosti parkovania, ejha, dalsia super vyhoda velkeho auta.
Odar napísal:Cela tato tema je taka, ze to moze vymysliet len shiro :rofl: Jeden utraca za auto, iny ma fotak, dalsi udice, ja mam stereo . . . kazdy ma nejaku "uchylku", ktora ho bavi.
Skorej by ta malo trapit co vymysla za blbosti europsky parlament, pretoze to zasahuje ovela viac ludi, ako veci, co riesim ja. To su prvotriedne blbosti, nie toto co som pisal.
lezgy napísal: pponiektori tu spominali ze zlakokopky a pod a opacny nazor ze ziadna normalna pre peniaze....
no chlapici co to pisali by boli veeeelmi prekvapeni realitou....
tak to logicky nieje normalna zena, ale prave zlatokopka.
lezgy napísal:edit mal som i dlhe i kratke ale aj "lode" a nikdy problem nebol....a presiel som dost sveta na to aby som vedel porovnat kde a co....
typovo vidim 2 skupiny tych co kritizuju velkosti aut

1- ano ma ho a naco mu to bude
2- ano ma ho a naco mu to bude ale musim to niekde napisat co si myslim
:)
[/quote]
Radsej napisat co si myslim, dat nieco najavo. Nech ten druhy vie, aky mam na to nazor. Ze clovek cusi, nic neriesi. Nikto nevie co si mysli, nik nepozna jeho nazor - nic nikdy nevyriesi, ked bude cusat.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa Wizik »

Kamarat, ty si daj daco predpisat, lebo ty si teda riadne zakomplexovany. :facepalm:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Obrovske auta a ich vodici v meste :-)

Príspevok od používateľa landrower »

veru teda :D
ja sice tvrdim ze imho je do mesta lepsie male auto, ale netvrdim ze ten kto si to nemysli (ci uz z dovodov ze chodi po miestach kde zaparkuje s cimkovlek, alebo v spravnych casoch.., alebo cokolvek ine) je intergalakticky falus. tak ty si radsej uzijes dovolenku, ja si radsej uzijem auto. simple as fuck. ked je auto moje hobby, preco by som donho nemal sypat prachy? a cas? to je cisto moja vec hadam... uz sa tu prestan zhadzovat a chod sa uvedomit :)
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"