Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa hawkeye »

ak to nepustia na kontrolu vykasli sa na nich...predsa to je vasich 7100e,tak sa nenechaj osrat..
najdes ine...
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

Nj trochu ine :D ale suhlas s icefire, ides na to moc meko. To nie ty im robis sluzbu ale oni musia tebe. Ty si kupca. Neunahli sa zbytocne, lebo kupis macku vo vreci. Este raz som zbehol inzeraty na tie sx4. Ale kamo za tie prachy idu rocniky 96/97. A vsetko co stoji v tej cene a je to mladsi rocnik predavaju len autobazare. Ked som kupoval hondu siel som si ich pozret aj 40km odomna. Dokonca som chcel ist jednu pozret 200 kilakov na vychod. Radsej aj zabehni dalej. Predsa len kupujes auto na jazdenie a nie aby si mu robil generalku za mesiac. Co sa tyka vratenia penazi, tak bazar ti da podpisat taky papier kde oni maju napisane ze ta upozornili na zavady a je potrebne vymenit opotrebovane diely, alebo tak nenako to tam je. Proste ide o to ze ked sa ti to rozdype za mesiac tak oni budu ochraneny
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
qq6600
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1651
Dátum registrácie: Št 11. Dec, 2008, 21:08
Bydlisko: Bratislava II

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa qq6600 »

Prave som zistil ze nasa Primera ma nieco spolocne so Skyline-om GT-R R34 - radiacu paku :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

Môj pekný, interiér z primery sa dáva do skylinu pri prestavbe na LHD ;)





.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Ďalej ako za Bratislavu a blízke okolie nepôjdem, nie je to auto pre mňa. "Svokra" veľa vymýšľa, už mesiac dozadu mohla mať fajnového Focusa keby necúvla. Tak dnes sa teda preveziem a rovno mu poviem, že chcem aby sa mi na to pozrel servisák, že to kúpim, len chcem aby to on videl. Ak ma nepustia, tak tam asi vážne niečo smrdí a dám od toho ruky preč.

EDIT : Podarilo sa mi zistiť odkiaľ presne je a kde boli robené servisy, tak som tam volal. Bežné garančné servisy, lakovanie kapoty, výmena sviečok, brzdové platničky, výmena predného svetla. Dnes sa na tom preveziem a ak bude všetko OK tak to asi vezmeme.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Inak pekne, ze beriete spravanie bazaru z vasho pohladu, ale keby ste vy predavali auto, dali by ste ho niekomu nech si ho bez akejkolvek zaruky odvezie niekam prec, mozno nejakemu fuserovi? Ja teda urcite nie.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Papek »

a co brani majitelovi auta ist spolu so zaujemcom to auto pozriet alebo nechat preverit do autorizovaneho servisu, kam chodilo na prehliadky?
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

asi tak...ja väčšinou beriem len VINká (VAG)





.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Podľa VINka už som si to dal omrknúť a vyzerá to vcelku dobre. Na jednej strane som naštvaný ako zákazník, ale na druhej strane by musel ísť chlapík z predajne so mnou do servisu a čakať tam hodinu-dve ako trtko a to auto by som nakoniec nemusel vôbec zobrať, takže na jednej strane ich chápem. Ale keď nemajú čo skrývať, prečo toľká neochota ? Ale asi som si na to už na tom našom "úžasnom" Slovensku zvykol.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

lol wizo, zaslúžil by si pár faciek (v dobrom), mne keby toto povedal tak sa otočím a idem preč...áut je jak sračiek, to si treba uvedomiť, on chce predať, on sa musí snažiť...





.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

Lenže ja už tak dlho hľadám auto, že ma to prestáva baviť.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Snake »

a čo? práve preto sa musíš správať že ťa to otravuje (to je základ)





.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa icefire »

Reverse psychology - jednoduche.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa Wizik »

A môžem ísť do zadku, auto je už rezervované dákemu Čechovi a vraj berie dve autá, takže ani keby som to hneď vyplatil mi ho nedajú. Smola, hľadám ďalej.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Auto a dopravná debata, všetko sem

Príspevok od používateľa icefire »

A ty tomu snad veris? :)
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"