Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

O portugalsku som pozeral dokumentik velmi pekne to dali, akurat sa politik nesmie bat fazy prechodu, ta bude vzdy anarchia kym sa to ustali. a to sa dnes v politike nenosi, robit veci na dlhsie.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Pietro sk »

co je droga a co nie je.. kto o tom rozhodol?
na cukor by som dal skarede fotky z cigariet a zdravotnu dan.. su z toho nasledky, nielen diabetes.
bezna prisada v jedlach, napojoch. dokonca aj tam kde by to clovek necakal. vyhnut sa mu nie je jednoduche.
tiez oblbne mozog-reward centra ako niektore typy drog, abstinencne priznaky.. vtipne sledovat "fetakov" co doobeda (a po obede) utekaju do keksomatu/kavomatu(cukor +++++), prehrabaju skrinky-sufliky.. :D
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

to som ja, po obede nieco sladke musi byt... vlastne aj na ranajky a na veceru, a obcas aj pocas dna
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

rano zacinam s energetakom a kavou :D potom uz ale pocas dna nic sladke. Teda obcas ano
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Aby sme ostali v teme tak hell, mal by si mat drahsiu poistku :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Uz to to moc casto nerobim, iba obcas :D

Spet k teme, Zaborska opatovne zas riesi nieco nepodstatne a sspoji sa kvoli tomu aj s Kotlebobcami
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Keď sme u tej inkvizitorky, toto ma celkom dnes rozhorčilo:
https://www.reddit.com/r/Slovakia/comme ... _po_dazdi/
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

toto som cital v niektorom slovenskom deniku. Mali nejaku tematiku, odfotili duhu a zavesili to na web a hned sa na nich spustila sprska ohladne LGBTI a museli tu odfotenu duhu stiahnut a napisali aj ospravedlnenie. Akoze toto som nepobral. Nemali sa vobec ospravedlnovat, ani z webu stahovat. Deti duhu miluju, ja s detmi dokonca na aute vybehnem na jeden vrsok, kde je duhu krasne vidiet ak sa objavi
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Cancer ... ehm pardon, Cancel culture in practice :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

Tiez by sa mi nepacilo keby v skolke, skole propagovali lgbt a ine... ale zas hejtovat duhu bez kontextu je (dost) cez...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Kto by už len v škôlke propagoval lgbt?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a kde si vycital, ze cez tu duhu propagovali LGBT a ine. wtf ine?
to ked teraz vidis na oblohe duhu, tak spravis co? pojdes opacnym smerom, odplujes si, ci zakryjes si oci aby ta nekonvertovalo?

najviac chore je a za co ta skolka dostala aj vela kritiky, ze sa este zacali ospravedlnovat. Mali poslat kade lahsie vsetkych tych homofobnych rodicov.
Ale chapem, s tym kto vedie prave mesto Poprad, asi vela moznosti na vyber ozaj nemali. Nonimant kdh ak som dobre guglil.
a inak, s tvojou analogiou, by mali byt vsetci slnieckari, lebo na vsetkych svieti slnko. ty slnieckar!

btw,
a je uplne mimo odsudzovat lgbti akolkolvek. rodime sa s roznymi farbami, tvarmi tak aj so sexualnymi preferenciami.
magic! wuaa. co, ta hnusna liberalno slnieckarska priroda si uz dovoluje!!!!1
alebo to robi Boh a niektori veriaci nenavidia jeho vlastne vytvory? neni to defacto hriech?

dostali sme sa na vrchol potravinoveho retazca hlavne kvoli mozgu, tak by sa patrilo ho zacat aj patricne vyuzivat.
cize, aj keby za tym boli homosexuali, ktori by zacali prsat z oblakov ako dazd. JE TO STALE OK!

a ak sa niekto boji, ze mu gay rozbije rodinu, tak defacto priznava, ze je (latentny):
1) bi
2) gay
?
neviem.
pls halp pochopit toto.

chodia sem dost pricetni ludia, myslim teda, ze neni to tu ziadna fb zumpa. cakal by som, ze (a hlavne po tych rokoch, co sa o tom stale kadetade pise) uz trocha progres od toho stredovekeho zmyslania.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Pi 28. Máj, 2021, 09:34, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Ja hlavne nepochopim ako nejaky gay ohrozuje heterosexualov alebo spolocnost. OK, uznavam, aj mne sa to hnusi, ked sa olizuju na ulici chlapi :D Ale zvysok ? Ved deti si urobit nemozu, ostava im jedine adopcia. Vzdy lepsie mat rodicov 2 gayov ako rodica profesionalneho, co to robi za peniaze. Alebo nedajboze vyrastat v decaku. Lesby no tie sa mozu nechat umelo oplodnit ... Ale aj tam to nie je ziadna tragedia, vacsinou je v pare jedna muzatka, co vyzera ako muz, sprava sa do istej miery ako muz a aj sa tak oblieka. A ked uz nic ine, mame tu na svete a v tomto state obzvlast obrovske problemy, ktore skor ci neskor mozu znicit tento kapitalisticky hnoj rozumej civilizaciu, v ktorej (ne)zijeme. A ludia riesia nejake marginalizovane skupiny rozumej mensinove skupiny rozumej nepocetne rozumej spolocensky nevyznamne skupiny.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

je jedno ako kto vyzera predsa. niektori hetero to tiez nevyhrali.

ja tiez nevyhladavam bozkavajucich sa chlapov na verejnosti. ale ked uz nejakych vidim, tak si to nevsimam. necumim ani na lesby ci heteropary.
radsej nech beha po ulici 100 gayov ako 100 fasistov v gumakoch, bomberach a s faklami.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Pi 28. Máj, 2021, 09:55, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Nie je jedno ako kto vyzera. Oni tak nevyzeraju, lebo nechcu. Oni tak vyzeraju, lebo chcu. Ostrihane nakratko, atd., atd. A jedno to vobec nie je. Pretoze cela kritika spociva v tom, ze chuda decko sa scvokne v dospelosti, lebo ma dve matky a chyba mu reprezentacia zenskej a muzskej roly. Takze ani to celkom nie je pravda. A sorry, ale ja si to nevsimam ... To tiez nie je riesenie, nevsimajme si nic potom. Za mna by si to mohli nechat na doma olizovacky a podobne. A lesby tiez, tam je zasa opacny problem ako odpudzovanie :D

A aby sme boli objektivni, za nevrazivost ludi si mozu do znacnej miery sami vdaka tym ich uchylnym pochodom. To je tiez logika za vsetky drobne. Prezentovat sa ako uchyl a divit sa, ze ich ludia nemusia.

Návrat na "Debata o všetkom"