PHPBB forum problem

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

PHPBB forum problem

Príspevok od používateľa Marek »

Mam web stranku na serveri IC.CZ a nainstaloval si tam phpBB forum. Problem je v tom ze ked sa chcem prihlasit tak to stale natahuje zo serveru a nic nejde. To iste robi aj ked chcem ist do admin sekcie. Forum ide prezerat bez problemov, funkcia hladat ide tiez. Vytvoril som aj noveho uzivatela a s nim tak isto sa neda prihlasit. MySQL databazu mam zapnutu. Neviete kde moze byt problem? Dik za kazdu dobru radu.


Edit by CrakeN : presunute ...
Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Príspevok od používateľa kremso »

Teno isty problem som mal aj ja (..sice nie s phpBB a s tvojim hostingom). Pomohla az zmena hostingu.
Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No s IC aom doteraz velmi spokojny, rychlost a kapacita nemaju chybu. Zmena hostingu moc nepripada do uvahy a hlavne zatial nechcem plateny hosting, s tvorbou stranok zatial viacmenej zacinam. Nemato ktosi nejaku radu ako to rozbehat? Treba nieco nastavit v SQL databaze?

Edit: Problem vyrieseny, mal som nastaveny zly port servera. Ked si pozeram na IC vlastnosti MySQL databazy tak tam je port 3306 a ked instalujem forum tak je tam prednastavene 80. Vzdy som nastavoval ten podla IC a vtedy to neslo, ked som nechal 80 tak to facha ako ma.
Moze byt LOCK.

Návrat na "Programovanie"