amd radeon HD 7880 hard PC freeze

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
croux
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 26. Júl, 2013, 12:48

amd radeon HD 7880 hard PC freeze

Príspevok od používateľa croux »

Zdravim,

mam postaveny PC a pri niektorych hrach som mal dost velky problem so zamrzanim PC, na ktore nepomahalo ani reset, ale musel som podrzat power tlacitko. Googlenim som objavil ze ludia so seriou 7800 maju ten isty problem. ( http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic ... 22?page=11 ) Toto je len pri WoW, ale mne sa to stava aj pri LoL a inych hrach. Pri niektorych pravidelne pri niektorych minimalne, alebo vobec. Niekedy mi to freezlo aj na desktope alebo FB hre. Uz som z toho nanervy tak sa chcem opytat ci si myslite ze je to mozne vyreklamovat v alze. Popripade ci nepoznate niekto nejake riesenie.
Používateľov profilový obrázok
error7
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1622
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2012, 14:52
Bydlisko: Košice

Re: amd radeon HD 7880 hard PC freeze

Príspevok od používateľa error7 »

Najprv sa uisti ze to nie je len vina ovladacov, cize vyskusaj viacero verzii, tiez nebude na skodu vyskusat kartu v inom PC pokial sa da, freeze totizto nemusi sposobovat len grafika.
croux
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 26. Júl, 2013, 12:48

Re: amd radeon HD 7880 hard PC freeze

Príspevok od používateľa croux »

Ovladace som skusal s tym inym pc to je tiez dobry napad no aj ked sa to potvrdi tak aj tak by som to reklamoval ved nebudem kvoli tomu kupovat ine komponenty. Skor by ma zaujmalo ci sa na slovensku toto da nejako vyreklamovat.

Návrat na "Grafické karty"