rada it casopis predplatne

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ahojte, rozmyslam nad predplatnym nejakeho it casopisu. Neviem sa ale rozhodnut. Sporadicky kupujem pcrevue, cmputer, extrahardware, extrapc. Vacsinou kupim ten, co ma aktualne najviac zaujme. Viete poradit z vlastnej skuenosti casopis?
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8610
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa shiro »

z tych co si uviedol mi najlepsie pridu pcrevue a computer....pozri este chip
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa HellAngel »

chip som si uz dlho nekupil, moj favorit je PCrevue, predsa len je to SK casopis. Skusim kupit ten chip, uvidim ako sa mi budu pacit clanky a sposob pisania. V pcrevue bola nejaka zmena, tak si pockam akou cestou pojdu
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa newmi »

Kupovaval som Chip, PC REVUE, PC Space a neviem co este. Naj je jednoznacne Chip ale je dost drahy, hlavne u nas. PC Revue je fajn ale otazka je ci v dnesnej dobe ma vyznam si kupovat resp predplacat take casopisy. Skor ked tak kupit, ked ta nieco zaujme imho. Vsetko je aj tak na nete :D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja viem ze je vsetko na nete, ked proste ja mam stale rad papier :D mam aj citacku knih, ale stale si kupujem knizky :laugh:
ten chip je ozaj drahy, neham si to cele prejist hlavou, mozno ostanem pri tom nakupovani co ma zaujme, to kupim :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Mňa minule zaujal Chip v obchode, aj som ho chcel vziať, ale keď som zbadal cenovku cca 200kč, tak som si to rozmyslel, kvôli jednému článku sa mi to zdalo byť veľa. Ale tiež som už uvažoval nad niečím podobným, časopis sa vždy zíde. Pozeral som aj nejaké v student agency, ale názov si nepamätám.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa newmi »

inak ak by si sa predsa len zaobisiel bez papiera, tak chip je aj v digitalnej podobe na alze. Davali ho nedavno na pol roka zadarmo k nakupu a neviem ci tam nie je aj nejake ukazkove cislo na stiahnutie zdarma. Cena polovicna oproti papieru a na 10palcovom tablete sa to da pekne citat, na mensom je to uz problem resp nepohodlne.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa HellAngel »

tablet mam, to by bolo v poho, len proste mam rad papier a bavi ma to tak citat :laugh:

ten chip na rok vychadza 54eur, co je uz hodne za casopis. Computer 32e, co je uz prijatelne
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa newmi »

no hej ale computer ma polovicny rozsah stran, nie?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

ale pozor chlapci, z pcrevue odisiel vsevedko macko s troma stvrtinami redakcie... takze uz to nebude taka "kvalita"... :D
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa newmi »

no pravdupovediac ja som Macka veru nemusel :-D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
IIPMS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne 19. Apr, 2015, 14:27

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa IIPMS »

sm_oOx^ napísal:ale pozor chlapci, z pcrevue odisiel vsevedko macko s troma stvrtinami redakcie... takze uz to nebude taka "kvalita"... :D
Kvalita PC REVUE upada a je to citit. V cisle 4/2015 uz ocividne. Este marcovy bol m ozno ako tak dobry, ale april je katastrofa. Mne konci predplatne o nejake-dva a nepredlzujem. Slabota. Odisiel Macko, Reiter, Kadlec - elita, ktora robila najlepsie clanky. Ak si teraz chces daco predplatit, skus TECHBOX - mam ich predplatenych uz cca 3 roky a su celkom fajn (teda az na to cez teraz maju domenu pod PlatokN - dennik z bieleho domu), ale Techbox sa i nadalej tvari ze ich obsah to neovplyvni - to casom uvidíme ci ano alebo nie.
Používateľov profilový obrázok
Ľubo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Po 13. Máj, 2013, 21:45
Bydlisko: Žilina

Re: rada it casopis predplatne

Príspevok od používateľa Ľubo »

Nesuhlasim, ze z PCR odisla elita. Tito pani sice vytvarali znacnu cast obsahu, mna osobne neoslovila. Uroven recenzii sa mi i vzhladom na priestorove obmedzenia printu a cielovu skupinu zdala nizka. Za elitu povazujem Petra Hucika a Frantiska Urbana.

Mimochodom, k tej rade, aky casak, samozrejme Extra PC a Hardware Special :laugh:
Veci je dobré robiť buď poriadne alebo vôbec.

Návrat na "Debata o všetkom"