Ukradnuty mobil-Po roku ho mam SPAT!!!(str2)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Ukradnuty mobil-Po roku ho mam SPAT!!!(str2)

Príspevok od používateľa bmw_case »

Predchvilou som dorazil dom z akcie v ELAMe a stala sa mi tam taka mala neprijemnost. Ukradli mi moj stary telefon..

stalo sa to tak ze som tancoval s jednou kockou a moc som nevnimal okolie.. O:) stale do nas vrazali,akoze nechtiac taky dvaja tipci, no newenoval som tomu pozornost. ked som sa naciahol za telefonom tak nebol v puzdre. Hned sme nan aj volali ale bol vypnuty. Bezal som za kamosom co tam robi biletara aby mi pomohol chytit,bo sme ich videli vychadzat.Behali sme asi 8mi po okoli ale nenasli sme ich. popisat ich presne nevem len viem ze jeden mal tricko "SMOG" a druhy taky nexutny melir...

Chlpatich(=cacaci,cajti abo ako ich tu nazyvate..) som mi biletary z pochopitelnych dovodov nedovolili zavolat :)
poradte co robit. Bol to stary fon NOKIA 3100 mal preletovane podsvietene ledky-horne dve boli UV spodne modre..zadny krit bol tmavo modry,predny nokia klasika modra,tlacitka boli biele take special,gumene... Mal som tam kopec softwaru a zaznamov. Na simke som mal okolo 230 cisel kt, su pre mna moc dolezite a newem sa k nim nijak inak dostat. Ani mi nejde o ten fon,bo mam uz kupeny novy siemens benq, ako o kartu a hlavne o informcie na telefone a na karte.. Nemal som zalohovane data. Poradte. neda sa ten fon nejak vyhladat cez siet abo neco?!!! co navrhujete?!! Mate nekdo skusenosti???

dik... :E
Naposledy upravil/-a bmw_case v So 02. Jún, 2007, 13:55, upravené celkom 2 krát.
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

Uhm, Petrzalka je vacsia a ma viac obyvatelov ako uplna vacsina slovenskych miest, takze nieco ako "dvaja typci s melirom a trickom SMOG" tu urcite nikomu nepomoze...

Je mi luto, ale tu SIMku uz mat nebudes, a sam to dobre vies... Ak si sa nam chcel len pochvalit, ze si tancoval s kockou, tak gratulujem :D

Nie, vazne, kasli na to, cisla casom znova zistis a obnovis, ... a nabuduce davaj viac pozor. :roll:
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Volat flojdom, ze ti ukradli mobil, spisat zapisnicu a ak mas stastie, tak bude mobil hladat tvoj operator cez imei. Aj keD pochybujem, ze pri takom lacnom telefóne by sa niekto unuval. Kazdopadadne daj aspon tu simku zablokovat
Milkino77

Príspevok od používateľa Milkino77 »

Presne tak ako hovori Jaffar:)Daj kartu zablokovat a najlepsie by bolo mat nejakeho znameho u zelenych,podla toho imei je to pre nich hracka,len ich k tomu donutit to je asi najvacsi problem:(Tak ale skus,nic za to nedas:)Vela stastia:)
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Presne preto vravim, ze mozno ho tak najde. Mne keD ukradli telefón, tak som ho vDaka znamostiam ziskal spat na druhy den. A navyse ten, co mi ho udr*al mal dost velky pruser, kedze vzhladom na hodnotu telefónu to uz nebol priestupok, ale tretny cin 8)
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Unas sice existuje vyhladavanie cez IMEI ale v praxi je to MAXIMALNE komplikovane. Raz som uz nieco take riesil.... Viem len o jednom pripaje ze telefon vypatrali, a to bol Sindlerovej co jej ho ukradol ten "kolega rom" zo superstar.

Ak mas pausal novy kartu dostanes bezproblemou. Ak mas Izi, Eurotel ti novu SIM nevida, ak mas Primu tak ak donesies original balicek tak za tusim 500 ti vyrobia novu simku.

T
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Keby sa polisom chcelo tak dokazu vseto. Najst mobil neni problem ci uz podla IMEI alebo SIM karty. Lenze im sa nechce.
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

no ece skusim neco.obvolam par znamich, no na policii asi nemam nikoho a v orange tiez ne. no newa mozno niekto bude vediet/poznat. Keby ste nahodou niekde v bazare abo pod. videli ten telefon dajte mi pls vediet.Asi by som ho mal zablokovat,ze?!! da sa to aj na dialku abo musim do orange?!! DA-KU-JEM.
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Ja Ti poradim, ze si obehni mobil shopy a povedz im, ze im das 2000 sk odmenu, ked ten telefon niekto donesie a oni Ti zavolaju ... Ked hovoris, ze si mal vrchne UV ( :lol: ) ledky a spodne modre, tak by to nemal byt az taky problem ... Vycnieva z radu ten telefon, tak nebude ho tazke identifikovat ... :wink: Ale musis im povedat 2000 sk, lebo inak Ta mozu omalovat a nezavolaju. Radsej si ho nechaju na suciastky ...
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

toto je asi jedina foto co mam : http://www.pretaktovanie.sk/modules/cop ... 1420-1.jpg

Obrázok

Vcera som nan dal ale stary kryt aby sa mi tento nedodzubal viac ako bol.. A ta biela klavesnica nejde prehlaidnut tak keby nahodou..kuwa ma to sere bo ten telefon bol na hovno ale aml som ho 3roky a mal som ho mooc rad... a o cislach na simke , to uz neriesim bo som vazne hotovy.
obeham nejake shopy a uvidi sa..
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

No ak si dobre pamatam tak operatori "lacne" fony, ktore stoja nove pod 10000Sk ( bez akcie ) ani nehladaju.

Dalej nechcem byt zly, ale IMEI sa da zmenit.

Najlepsie ako predist strate dat je kupit si hned kabel k mobilu ( alebo bluetooth, IrDA ) a zalohovat pravidelne aspon raz dva tyzden podla toho ako casto vam pribudaju cisla v mobile.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

LoPiO napísal:No ak si dobre pamatam tak operatori "lacne" fony, ktore stoja nove pod 10000Sk ( bez akcie ) ani nehladaju.

Dalej nechcem byt zly, ale IMEI sa da zmenit.

Najlepsie ako predist strate dat je kupit si hned kabel k mobilu ( alebo bluetooth, IrDA ) a zalohovat pravidelne aspon raz dva tyzden podla toho ako casto vam pribudaju cisla v mobile.
Nabuduce si uz dam sakra bacha.... wes no vravel som si vzdy,ze mne sa to nemoze stat... :sorry: lebo asi kazdeho co poznam tak mu aspon raz zmizol fon..
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Ak mas easy, kludne ti vydaju novu kartu,,rovnake cislo, kredit,sluzby., vsetko :)


150sk stoji a mas.. osobna skusenost
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

No pekne veci tu pisu vcsetci, ale nenajde sa ani s IMEI ani nijak, 500korunovy telefon ti nebude nikto hladat.

... daj zablokovat simku, poziadaj o vypisy za posledny polrok, a ukladaj vsetky cisla co si volal...

a za hodinku mas cely zoznam spat...
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

Dominik napísal:No pekne veci tu pisu vcsetci, ale nenajde sa ani s IMEI ani nijak, 500korunovy telefon ti nebude nikto hladat.

... daj zablokovat simku, poziadaj o vypisy za posledny polrok, a ukladaj vsetky cisla co si volal...

a za hodinku mas cely zoznam spat...
dobry napad.. :)
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7

Návrat na "Debata o všetkom"