Nokia 6233

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Panoramix0903
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 504
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Pezinok

Nokia 6233

Príspevok od používateľa Panoramix0903 »

Zdravim.

Uvazujem nad kupou mobilu Nokia 6233, ale chcel by som vediet aj nazory ostatnych na tento mobil. Najlepsie z vlastnej skusenosti.
PSU: Enermax Liberty 500W | MB: ASUS-P5K SE/EPU | CPU: Intel Core 2 Quad Q9400 | RAM: Qimonda 64T128020HU3SB 4x1GB DDR2
HDD: Western Digital RE4 5003ABYX | DVD±RW: Samsung SH­­−S183L S-ATA I | SOUND: Creative Sound Blaster Audigy 2 VE
VGA: Sapphire ATI Radeon HD5670 PCI-E | LCD: EIZO FlexScan S1931-NSA-BK | [ CASE: Lian-Li PC-7B Plus II
COOLERS: Thermalright XP-90C | FANS: 1x Enermax Cluster 92mm + 1x Noctua NF-R8 + 3x NF-S12
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Príspevok od používateľa srebalat »

je to celkom dobry mobil, hlavne pri pomere k cene..
a s N6280 maju ako jedinne phony ne trhu video vo formate vga(640 x 480) co je uz dost dobre..
displej s rozlisenim 240x320 a vela ineho...
pokial si zvyknuty na znacku Nokia, tak je to urcite ta najlepsia volba.. ak nie, tak skus daky SEW810i alebo ine..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Zalezi aj na tom aky mas teraz phone, ale vcera som mal na test Nokiu 6233 a max. spokojnost, az na to ze niekedy sa sam od seba restartne,kedy sa mu zachce... ale inak super mobil,neuveritelne uuuuzasnyyyy display!!! 240x320 a totalne cistucky obraz! Ten display ma u mna 100 bodov, mp3 prehravac je fajny ale je jasne ze na SE W800i alebo W810i sa ani zdaleka nechyta, fotak je tiez dobry, ale tiez sa na 2mpx fotaky od SE nechyta, lebo mu chyba autofocus, zoom som neskusal, cize neviem kolko nasobny je, moj SE ma 4x zoom a hento netusim, nokia N70 mala 20x zoom...tot moj skromny nazor :)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 487
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Príspevok od používateľa miroh »

Je to slusny mobil aj ked ja radsej smartfony, displej super, funkcne je lepsi ako se W810i... 3g,stereo repro, video uz sa da pozerat aj na compe...
Asus g751jy....
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

video je v pohodicke, na W810i mi trosku chyba 3G ... ale nie 3G ako videohovor, to je pcovina ale 3G ako UTMS siet, ktora je pomerne rychla co sa tyka prehliadania webu... 4krat rychlejsie nez EDGE ... ak ti netreba symbian v mobile ber 6280 alebo 6233 ... uz len vec vkusu
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"