kalibracia monitorov - KE

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

kalibracia monitorov - KE

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

ahojte,
rozmyslam ako zformulovat otazku

mam doma monitory ktore by som potreboval zkalibrovat
benq gw2765
benq xl2411 (tu si neslubujem vela, mam to ako secondary monitor, ale aktualne co mam 2765 nastavenu podla tft cental plus trocha od oka tak velmi nezaostava za nou ta 2411)
macbook pro early 2011

tocim-striham videa plus fotim a upravujem foto, prevazne pre webove pouzitie ale vyskytne sa aj printove tj by som sa potreboval priblizit k nejakemu standardu (lebo kalibrovat monitor na tlac je pre mna nezmysel, kedze raz nieco ide na digital, nieco na offset, tu strelia taky profil, hentam iny.. bla bla)

lebo aktualne ked daco upravim na pc a otvorim to na macu je to uuuplne rozhasene (ale na pc mam teraz celkom gut nastavenie, no verim ze by to slo lepsie, mac mam uplne rozbity co sa tyka kalibracie a uz som na tom par krat pohorel ked som bol mimo a trebalo daco rychlo zavesit na portal)

viete mi niekto odporucit nejaku firmu alebo niekoho v KE kto sa tymto zaobera?

respektive, mam pristuk ku xrite i1pro sonde, ked som z nou ale kalibroval mac, tak to bolo este horsie ako stock (ktory taha neskutocne do zlta a chyba tomu gama) ale to som len zapojil, spustil soft, a dovi... treba to nejako speci tuti fruti nastavovat alebo viete mi poradit co s tym?

dakujem vsetkym :dance:

Návrat na "Debata o všetkom"