Poraďte kuriérsku dopravu...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Poraďte kuriérsku dopravu...

Príspevok od používateľa JacobSteven »

Snáď to teda doručia :D

Dodnes mi to neprišlo...

V pondelok to malo prísť keďže v piatok to prišlo na depo. Ale nič. Volám tam poobede a povedali mi, niečo v zmysle, že len v pondelok to dali na doručovanie na obed, čiže to príde v utorok. Zároveň pani na infolinke mi povedala, že to bude urgovať a napíše na depo.

Utorok čiže včera, znova nič. Volám im už tretíkrát. Prezmenu mi povedali, že zásielku ešte len preštítkovali na to presmerované výdajné miesto, a malo by to prísť vo štvrtok keďže to ešte komplikuje dnešný sviatok. Taktiež som spomenul, že to predtým čo som volal urgovali, a prezmenu mi táto ďalšia pani povedala, že to v podstate nič neznamená... aj to nie je isté ten štvrtok keďže nemajú žiadnu garanciu doručenia.

Najhoršie na tom celom je, že v podstate viac ako zavolať ina infolinku sa zjavne nedá, keď ani na infolinke nevedia mi nijako pomôcť. Najvtipnejšie na tom celom je, že v podstate ako keby bol problém doručiť balík do výdajného miesta v rámci toho istého mesta ako je depo, v podstate vzdialenosť od depa na výdajné miesto je len 4,2 km. Veľká škoda tiež, že si pre to nemôžem prísť na depo, čo by hádam aj im tú "dlhú" trasu uľahčilo, ale že nedá sa.

Návrat na "Debata o všetkom"