skodovky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

skodovky

Príspevok od používateľa Split »

Potrebujem pomoc ,rozoberal tu uz niekto bezpecnostny pas na skodovke 120? :?:
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Je to niekde tu . Sorry, ale hladat sa mi to nechce, bo som po vcerajsku troska unaveny. Ale keD sa posnazis, tak to najdes rychlo :)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

je to brutal piplacka, ale v mojom pripade som uz len odstranoval spruzinu ktoru mi odkopla jedna mila osoba ktora sa viezla, tuning z napicnacich pasov --> nenapinacie
ale skus sa opytat ked daco potrebujes konkretne vediet
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

jararak napísal:je to brutal piplacka, ale v mojom pripade som uz len odstranoval spruzinu ktoru mi odkopla jedna mila osoba ktora sa viezla, tuning z napicnacich pasov --> nenapinacie
ale skus sa opytat ked daco potrebujes konkretne vediet
Fajn beriem ta za slovo.Konkretne sa pas nenavija do toho dle mne tzv. motorceka.V com je tam zakys?
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

heh

Príspevok od používateľa andynko »

Split napísal:
jararak napísal:je to brutal piplacka, ale v mojom pripade som uz len odstranoval spruzinu ktoru mi odkopla jedna mila osoba ktora sa viezla, tuning z napicnacich pasov --> nenapinacie
ale skus sa opytat ked daco potrebujes konkretne vediet
Fajn beriem ta za slovo.Konkretne sa pas nenavija do toho dle mne tzv. motorceka.V com je tam zakys?
pasy v skodovke su ti aj tak na prd :D

BTW zakys moze byt napriklad v motorceku :!:
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

Ooha a co si ty Laurin a Klement?Prve pravidlo bezpecnosti je o pasoch.Ja viem ze v Skodovke su havarie temer smrtelne ale pas toto riziko znizuje az o 80 percent takze tak :rtfm:
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

hm

Príspevok od používateľa andynko »

no problem v skodovkach je ten, ze tie pasy co su tam (ted ak ide o starsie ako su felicie) su nebezpecne sami o sebe. Skor ti to polame rebra, co ti prepichnu pluca, alebo vyrazi dych a poskodi branicu... alebo mnoho inych veci, co by sa ti nestalo, keby si ich nemal zapnute.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

tam motorcek nemas bratu, je tam len pruzina, potom taka zubata sranda a taky zaskocny valcek. zjavne ti bude presmykovat ta pruzina alebo ju tam uz vobec nemas.

a inac pri 50km za hodinu 80kg clovek ich urve aj z podlahou cize fakt su na nic, a este pri tej rychlosti pri celnom naraze ti predne svetlo rozbije koleno, pedale ti preseknu nohy, a celo rozbijes o volant, dokopy je tam cca 12 poraneni z ktorych sa ani jedno nezhoduje so zivotom.

ale aj napriek tomu faktu som ju sedlal 3 roky
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
fiijo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 07. Máj, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa fiijo »

jararak napísal:tam motorcek nemas bratu, je tam len pruzina, potom taka zubata sranda a taky zaskocny valcek. zjavne ti bude presmykovat ta pruzina alebo ju tam uz vobec nemas.

a inac pri 50km za hodinu 80kg clovek ich urve aj z podlahou cize fakt su na nic, a este pri tej rychlosti pri celnom naraze ti predne svetlo rozbije koleno, pedale ti preseknu nohy, a celo rozbijes o volant, dokopy je tam cca 12 poraneni z ktorych sa ani jedno nezhoduje so zivotom.

ale aj napriek tomu faktu som ju sedlal 3 roky
jj pojazdna truhla, treba ciernu a nemusis uz potom vobec nic riesit
:lol:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

mal som tmavomodru :-D v 30km som zrazil stromcek, asi 2m jedlicku. zlomil som lavy nosnik co je pod blatnikom, lavy blatnik mi ohlo az ku dveram, kapota na 5krat ohnuta, svetlo rozbite, chladic zlomeny, v kufri apcka, swiche a veci asi za 30t, nastastie ako prve som mal batoh s naradim cize to sa len tak pekne usporiadalo a nic sa nestalo. jediny uraz co som mal ze mi na zatylku pristal book a ked vezmes ze to bola 4kg debilina v 1,2 kg batohu, hmm poriadna hrca z toho bola
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

jararak napísal:a inac pri 50km za hodinu 80kg clovek ich urve aj z podlahou cize fakt su na nic, a este pri tej rychlosti pri celnom naraze ti predne svetlo rozbije koleno
:lol: :lol: ja z toho nemozem :lol: :lol: bohovo napisane
more ja uz na tej sunke jazdit nebudem :lol:

Návrat na "Debata o všetkom"