Stolicka k PC

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa dendroid »

Jaj mudry si zas raz a zas raz ti to nejde. Pouzijem tvoje slova, naco zivis ten "beef" ked na neho nemas :rep: :D Trocha rozdiel auto za 40k, ked mas recenzie hore dole, desiatky recenzii, videi a vyskusali ho tisice ludi a je to overena znacka. A kancelarska stolicka za cenu 1000 eur, ktoru vyraba malicka firma v Cesku, na ktoru nemas poriadne ani pouzivatelske recenzie. Nepoviem, keby ju mal aspon doma. Zopar "odbornych" recenzii som nasiel, na 90+ percent plateny marketing. Ja osobne by som to nekupil ani keby stala 300 eur. Uplne nestandardny dizajn. Aby to neurobilo viac skody ako uzitku po par rokoch. Radsej rokmi overeny standard ako robit pokusneho kralika a este zaplatit za to 1000 eur+ Keby to bol fakt taky unikat, tak s tym davno prerazia aj na zapade. Sorry ale ohanas sa logikou a davas rozumy skusenejsim ludom a ironicke odpovede adminom. A sam porovnas radu na zaklade overenych prestudovanych informacii s radami, ktore dava clovek na zaklade dojmov , ktore si vytvoril za 10 minut, v obchode.

Ospravedlnujem sa za dalsi nie celkom pekny prispevok, ale mne to rozum neberie. Ako sa moze niekto roky samovolne oznacovat za experta a odporucat nieco za 1000+ eur, s nestandardnym dizajnom, lebo na tom sedel pred rokmi chvilku v obchode. Niekto si to nahodou kupi, olutuje a podakuje sa mu. Lehota na vyskusanie az 14 dni ... Pri takejto cene by som cakal nieco ine.
Reco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Ne 04. Okt, 2020, 18:10

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Reco »

Ja terapiu mam v praci a je to dobra stolicka. Mozes na nej sediet hodiny a budes ok. Dovod preco som si ju nekupil domov bol, ze ja nutne vyzadujem sietovy sedak, kedze sa mi poti rit. Druhy dovod je ten, ze je pomerne velka (vecsia nez ergohuman, ktory mam teraz). On mozno na tom sedel 10 minut, ja som realny pouzivatel a nebyt mojej potreby sietoviny, tak terapiu odporucam vsetkymi desiatimi.
ITX: MB: ASUS ROG STRIX B450 I-Gaming CPU: AMD Ryzen 3600 Cooler: Corsair H80i v2 GPU: MSI RTX2080 Super Ventus XS OC 8GB SSD:Adata XPG SX800 Pro SSD 2TB M.2NvMe RAM: Patriot Viper 4 blackout Series 16GB 3600Mhz CL17 Case: Phanteks Enthoo Evolv Shift air ITX PSU: Corsair SF600 80 plus platinum
Klavesnica: Logitech G915 Lightspeed GL linear
Mys: Logitech G703 Lightspeed Hero, Logitech MX Master 2S, Logitech pro X superlight,
Monitor: LG 27GL850-B, LG 38GN950-B
Zvuk: Topping DX5 lite + 2x Mackie MR524 + Sennheiser HD650, Audiotechnica ATH-M50 X, Hifiman Deva Pro
Simrig HW: Fanatec CSL DD 8 Nm + WRC, DIY pedale, Heusinkveld simshifter + handbrake v2, Trackracer TR120
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa dendroid »

A to je pointa, ty si realny pouzivatel(prvy, co sa tu ozval) a odporucas ju. On ju ospevuje ako keby ho za to niekto platil, v kazdom prispevku nutne spomenuta :D..Overene znacky prirovnava ku genitaliam. Na zaklade toho, ze na therapii sedel 10 minut.

Ale fakt ked za to pytaju 1000+ eur, patrilo by sa poskytnut nejake testovacie kusy za zalohu ludom aspon na mesiac ... Kto da za neoverenu stolicku bez vyskusania 1300 eur
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5409
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ty tiez musis vsetko brat doslovne :D Ten prispevok som nemyslel ani z 10% tak vazne ako si ho precital.


Loleq je detailista. Je to ten typ co si az encyklopedicky nastuduje uplne vsetko o danej problematike a spara sa v najmensich detailoch. A tiez tych stoliciek podla vsetkeho videl a vyskusal viac ako vacsina radoby recenzentov.

Vacsinou mam problem brat vazne usudky cudzich ludi, ale zrovna loleq patri medzi mozno 5ludi na fore ktorych rady si cenim.

A celkovo ma pre mna vacsiu vypovednu hodnotu niekto kto na nej sedel mozno 10minut ale vie o com hovori a videl tych stoliciek desiatky ako niekto kto ju ma mozno doma ale nema s cim porovnavat... Alebo niekto kto ju dostal na recenziu a dalsiu uz nedostane ak o nej napise skaredo :)

K recenziam na auta len tolko ze negativnu recenziu mozes napisat len raz, po nej ti auto uz nikto nepozicia :)

Zrovna pri autach obzvlast nedam dopustit na kratke testy ludi ktorym doverujem.
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11494
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Andre »

dendroid napísal: Po 22. Jan, 2024, 00:29
ty by si si ale na nu mal tiez sadnut aspon 10min, ked uz o nej tolko pises :D
ono je rozdiel aj tych 10min ked si na nu sadne niekto kto ma vyskusanych kopec ergonomickych stoliciek a vie na co sa zamerat :)
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12951
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Súhlasím ale ja zo seba stoličkového majstra robiť nebudem, avšak sedel som už na mnohom.
Dôležité je aj to, čo cítiš, či si si sadol do niečoho, čo je mäkké ako kožené kresielko alebo do niečoho, čo je stavané na totálnu podporu každej časti tela, čo žiadna iná stolička nerobí. Tu šlo o to ako som do toho sadol a zažil senzáciu, kedy som sa uvoľnil a zrazu som cítil ako sa mi uvoľnil každý sval tela (neviem, či nie aj zvierač) a to v nemalej zásluhe operadlom - to operadlo je totálna revolúcia, konečne niekto pochopil, že ako sú tvarované ľudské chrbty a operadlo bolo presne rovnako tvarované (ten špecifický tvar obráteného T-éčka). Rovnako sedák a to tvarovanie a podpora slabín; toto bola rovnako senzácia, ktorú som nikdy nemal.

Áno, čo viem, že neviem z "10 minút" posúdiť je:
- možnosti ležérneho sedenia - keď sa chceš paradoxne vedome a naschvál vykrútiť na stoličke ako paragraf (ja to tiež niekedy robím), tak ja si myslím, že na Therapii to bude ťažšie práve kvôli rovnakým fičúram, pre ktoré sú tak ergonomické
- dlhodobú trvácnosť materiálov - ja osobne nemám pochybnosti ale oni majú v sedákoch ako penu, tak aj pružiny - možno je okolo veľká kauza na fórach, kde sú ja ale neskúmal som to
- komfort hlavovej opierky - na tú som sa vôbec nezameral a nespomínam si ako to s ňou bolo ale už len vidieť, že je plne nastaviteľná, vrátane nastavenia hĺbky, čo znovu, som zatiaľ nikdy a nikde nevidel, mne príde ako veľký benefit.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa dendroid »

Ja si na nu nepotrebujem sadat na 10 minut. Nikdy si ju nekupim ani ju nikomu nebudem odporucat. Pisem o nej tolko, lebo pred rokmi som zhanal stolicky a pozeral tuto temu a sama Therapia, Therapia, od loleqa :D Po rokoch otvorim temu a - Znova Therapia. Tentokrat sme sa posunuli o level vyssie, uz aj Herman Miller je Hermanek a koko*inka. Lebo jestvuje nejaka bajna Therapia, na ktorej sedel 10 minut a bola to chybajuca polovicka jeho tela :D Trocha bizar. Aj to, co pises hore loleq, nehnevaj sa. Ty si zazil senzaciu :D Ako keby si sa cely zivot zivil len sadanim na stolicky a ich testovanim a mal PHD z ergonomie a riesil dizajn cely zivot. Daj uz pokoj s tymi odami :D Sorry za flame, ale vacsina ludi si mysli podla mna nieco podobne, akurat ti to nepovie. A mna to nebavi citat tu vkuse o Therapii, ked niekomu z okolia treba poradit stolicku. Plus ma irituje, ako mozes napisat, ze konecne niekto objavil spravny tvar opierky chrbta. Ako to ty mozes vediet posudit ?

Skilex, trafil si klinec po hlavicke. Presne tak, na auta mas desiatky recenzii od odbornikov, ktori sa tym zivia cely zivot. Celkovo moze taka recenzia vyzniet pozitivne, ale spominaju sa tam aj negativa, aj ked pekne obalene. Precitam si niekolko odbornych recenzii a mam pekny prehlad, o com dane auto je. Nasledne si pozriem osobne skusenosti ludi, ktori auto pouzivaju dlhodobejsie a mozem si s pokojnym svedomim kupit auto, na ktore mam budget. Ci uz 15 000 alebo 40 000.

Tu sa bavime o stolicke v priemere za 1100 eur, co je asi ako auto za 200 000. Nie su na nu skoro ziadne pouzivatelske hodnotenia, ziadne videa, v tejto teme ma s nou az jeden uzivatel skusenost. Darmo, ze loleq podla teba sedel na desiatkach stoliciek (najskor nesedel, lebo v KE je az jeden malicky obchodik so stolickami) a ma co to nastudovane. Nepoviem, keby napisal, vyskusaj si aj Therapiu, sedel som na nej sice chvilu, ale dojem bol vynikajuci. On pise, ze Hermanky koko*inky, Therapia svaty gral stoliciek :D Na zaklade 10 minutovej skusenosti, v obchode, kde predsa len clovek citi tlak predavajuceho. V rodinnom obchode, malickom obchode zapratanom stolickami. Kde synator predava, otec sa obsmieta a mamka sedi za PC. Nie zrovna idealna atmosfera na testovanie stolicky za 1100 eur.

Doteraz si nikto z vas tu stolicku nekupil, co tiez o niecom svedci, tak nerozumiem tej nelogickej obhajobe. Kazdy z vas kupuje veci na zaklade recenzii a pouzivatelskych recenzii. V tomto pripade chyba pri Therapii oboje. Zato nechyba luxusna cenovka a moznost vyskusat az na 2 tyzdne (zakonna lehota). Este sa tym chvalia na stranke. To uz clovek musi mat ine peniaze, aby si mohol dovolit kupit macku vo vreci za 1300 a spoliehat sa, ze ju doma za dva tyzdne poriadne otestuje. Amen :D
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5409
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Fair enough
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5182
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa Chris »

aa ktora to je ? lb ja uvazujem o 800e stolicke :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12951
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

dendroid napísal: Po 22. Jan, 2024, 11:27 Bludy...
Vieš, ono je to možno preto, že ja mám oči a očakávania. Sedenia za pár stovák toho je donekonečna a to aj všemožné veľkosti, materiály tvary a tak podobne.

Takže prečo Therapia? Lebo podľa seba súdim teba. Ak ja mám dať cécéá a skôr cez tisícku za stoličku, čo si krásne poznamenal, že vo svete aut hovoríme o drahých autách, tak ja odmietam me-too produkty. Ja odmietam produkty ako každé iné a tu je otázka na teba na Heřmánky a podobné koko*iny. Čo presne je na nich iné, čo si vyslúži tie ceny? Sú to úplne obyčajné tvary, ktoré mám na všetkých stoličkách. Sú to zväčša rovnaké materiály ako na stoličkách za zlomky ceny. ČO je na nich také, čo v tebe evokuje hodnotu za takú cenu? Majú mechaniky, kde najdôležitejšie konštrukčné prvky sú z titánu, aby zaručili nekonečnú životnosť? Je látka z ultra-patentovaného textilu, ktorý nezničíš? Je to stolička s 0% plastu a ak s nejakým, tak len tie najexotickejšie polyméry? Nie, nie a nie. Takže...doživotná výmenná záruka, že každé dva roky ti donesú novú, aby is mal stále maximálne na 10% opotrebované materiály? Nie? Mhm...tak ja neviem...

Takže ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU sa tu vrátiš a ZNOVU a ZNOVU a ZNOVU tu budem ja a moja Therapia. Prečo? Ja vidím produkty, ktoré robia všetko inak ako hocijaká konkurencia a keď sa pozriem na tieto stoličky, ja hneď vidím produkty, ktoré stoja veľmi veľké peniaze ale zároveň aj veľmi šikovných a odborných dizajnérov. Čo časť stoličky, to niečo, čo je o niečo inšie ako hocikde inde.

Ak to ty nevidíš, tak sa nemáme ani o čom baviť. :good:

Inak, toto ma ale naozaj pobavilo
dendroid napísal: Po 22. Jan, 2024, 11:27 V rodinnom obchode, malickom obchode zapratanom stolickami. Kde synator predava, otec sa obsmieta a mamka sedi za PC. Nie zrovna idealna atmosfera na testovanie stolicky za 1100 eur.
Prepáč, dám im vedieť, aby vymaľovali všetko na bielo, položili mramorovú podlahu, najali 30kg vicemiss Bošany, podávali pikolíčka pri vstupe a všade hrala klasická hudba. :laugh:
Po prvé, netrep. Po druhé, zabudol som, že malý, vysoko špeciaizovaný a odborný obchod je v dnešnej dobe negatívom. Naozaj prepáč, velebnosti.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa dendroid »

Trepes tu ty kamo, si si na nu sadol a uvolnili sa ti vsetky svaly a aj anus :D A preto vies odborne posudit, ze ma konecne spravne vytvarovanu opierku chrbta ako prva stolicka v galaxii :D (ako sa ti mohli uvolnit vsetky svaly a ak ano je to vobec ok ?)Sice o ergonomii nevies uplne nic, ale vies ze je to ideal. Ty proste pozries na stolicku a vidis vynikajucich dizajnerov :D A ze tie ostatne neponukaju nic naviac. Reku ok, ale pri tych ostatnych aspon vies, ze neslapnes extra vedla. Kdezto tu si kupis nieco fensy šmensy, co ti vobec nemusi sadnut. Za dva tyzdne na to pri troche smoly ani neprides. Obzvlast ked na nej budes sediet par hodin doma. A ked ti nesadne, pod ho s tym na bazos, kde budes rad, ked za nu dostanes tri stovky. Kto si toto kupi, ked na to nemas poriadne ziadne recenzie, ani len skusenosti pouzivatelov ? A preco mas vobec pri tychto okolnostiach odvahu vtlkat ju silou mocou ludom do hlavy a robit taketo promo ? Kupim si to, lebo na webe maju promo foto sexi policajtky v uniforme alebo ze loleq mi napisal na fore, ze sa mu na nej uvolnil anus ? (aj si nieco vypustil pri tom ? :D )K tomu obchodu, ano, pri kupe stolicky je taka malicka predajna pre mna osobne velke minus. Chcem si v pohode a klude sadnut, vyskusat si. A nie ze nadomnou stoji predavac, okolo sa obsmieta jeho otec dochodca a riesia popri tom dalsie veci s mamkou za pocitacom. Vsetko na zopar m2. Nepotrebujem ziadne tebou spomenute veci, ale ja uprednostnujem obchody, kde sa poradim, sadnem si v klude, vyskusam a nie ze som obklopeny z kazdej strany niekym, kto prahne po tom, aby mi nieco predal. A presuva, posuva, skrutkuje, montuje a dohaduje sa mne cez plecia.

By som ti dal zakaz vstupu do tejto temy keby som bol admin, za to, ze sa tu hras na super hyper odbornika a mas pritom uplne zakladne vedomosti. A ponukas neovereny produkt za extremne peniaze ako keby ti niekto za to platil. Lebo ty pozries a vidis. A sadnes raz a vies :D Lebo sa ti uvolnil anus :D Daco si si nastudoval na nete a sedel na zopar stolickach a hras sa tu na experta a prezentujes sa tak. Neskutocne ma toto irituje v dnesnej dobe, taketo "rady" a rozumy od "odbornikov".


Inac sudiac podla tvojej reakcie na moju kritiku obchodu a pri pohlade na autorizovanych predajcov therapia na SVK by som sa ani nedivil, ak by si poznal velmi dobre majitelov toho obchodu ... https://therapia.sk/predajne/

Az jedina autorizocana predajna na SVK. Teda je tam este jedna, ale tam maju len jeden model.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12951
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ďakujem za tvoj názor, no práve si spravil fatálnu chybu, lebo keby si prišiel v inom čase, kedy by každý chodil s bažetom napríklad do 50€, tak ja mám rovnako shill na iného kráľa sedenia a to toto, toto bejby
https://www.kancelarskestolicky.com/105 ... new-cierna
lebo do toho sadneš úplne dozadu, že chceš pomaly riť cez tú medzeru medzi sedákom a operadlom pretlačiť a 100% tela, čo vie, tak podporí a teraz mi povedz aký som shiller pre KonferenčnáStoličkaISO2NewČierna. Som a som na to pyšný. Pamätám si ako som v predminulej robote sedel radšej na takej ako na niekoľkých rôznych lacných šmecoch stoličkách, ktoré tam mali (kým sme s kolegom nekúpili Laru VIP, potom sme už boli vybavenko).

Na margo Vvmixu...skús tam ísť znovu a možno už nebudeš mať smolu, ty chudáčik, že sa ocitneš stredobodom, teda odkundesom rodinnej idylky a pokecajte, posťažuj sa mu na Loleqa, že aký je on platený vydriduch.

Maj viac nárokov pre rozpočet nad 1000€ a hľadaj niečo, čo vybočuje z gýču a niečo, čo nie je rovnaké ako 98% všetkého na trhu za mnohonásobne vyššie ceny bez zdanlivej pridanej hodnoty alebo dobré ale predražené. Ono taký Aeron (nič iné od HM mi nepríde hodné zmienky) sa zdá, že aký je to mega díl ale aj keď si odmyslíme, že v USA idú v refurbiši za babky, tak je to stále priveľa plastu a nič až tak unikátne za takú cenu a áno, JA by som viac odporúčal presne sediacu Therapiu od tejto hnusnej pochybnej ČESKEJ fuj DOKONCA fuj firmy fuj s produktami vyrábaných len z EU/US komponentov (tomu sa ťažko verí aj mne), ktorú nikto od roku 2005 nekúpil a v skutočnosti už ani neexistujú, lebo predávajú hadí olej a mačku vo vreci a od 2005 majú len predplatený hosting až do dnes.

dendroid napísal: Po 22. Jan, 2024, 23:25 Inac sudiac podla tvojej reakcie na moju kritiku obchodu a pri pohlade na autorizovanych predajcov therapia na SVK by som sa ani nedivil, ak by si poznal velmi dobre majitelov toho obchodu ... https://therapia.sk/predajne/

Az jedina autorizocana predajna na SVK. Teda je tam este jedna, ale tam maju len jeden model.
Ešte k tomuto, už len rýchlo, "je tam este jedna" - Mercury Star asi nepoznáš - zoznámte sa - kancelarskezidle.com, kancelarskestolicky.com, zidle-eshop.cz - prakticky najväčší predajca, majú tam toho oveľa viac
https://www.kancelarskestolicky.com/sto ... r=therapia
Joj, a nezabudni, že od Therapie kúpiš aj dajrekt, slovom "rovno z kohútika pochlipeš stoličky" a príde to z Pepíkorepubliky.

Teraz mi ukáž počet distribúcií Milleriek a toho Infjužnu, či čo to bolo.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa dendroid »

Ja som ziadnu chybu neurobil, ja som vyslovil podozrenie. Na zaklade toho, ako strasne sa ta dotklo, ze som si dovolil napisat, ze mi ten ich obchodik nesadol. Nic take hrozne som nenapisal. Pravdu ci ich poznas (Kosice su mala dedina) vies len ty a aj tak ju nepovies. Obchodik nie je fuj fuj, ba ani Therapia nie je fuj fuj. Co je fuj fuj su tvoje pateticke reci o tom, ako sa stazujem na rodinnu idylku, ktoru som tam zazil :D. Ako si nasiel chybajucu polovicku tela v podobe Therapie a uvolnil sa ti na nej anus (casom s nou budes moct aj manzelsky zvazok uzavriet snad niekde v severskych krajinach :D ) A to vsetko na zaklade toho, ze si na nej sedel zopar minut a pasujes sa tu pomaly na odbornika na ergonomiu. Ktory dokaze takmer vedecky posudit, ze konecne niekto prisiel s idealnym tvarom stolicky :D Toto je fuj fuj a ten zvierac, to je fakt fuj ako aj tvoj podpis, kde pises nieco o audiofekalii :D Prosim, nepoucuj tiez mna ani inych ludi, ake maju mat naroky a co maju ocakavat, ked sa rozhodnu investovat svoje tazko zarobene peniaze. Nie su to tvoje peniaze. Kazdy rozumny clovek ocakava, ze si za svoje peniaze kupi produkt, ktory neolutuje. Co sa pri Therapii zial moze lahko stat. Nie preto, ze je zla, ale ze ma sakra netradicny dizajn, ktory ti vobec nemusi sadnut. Ked na nu davaju taketo cenovky a nie su na nu recenzie, patrilo by sa v ramci rodinnej idylky u tvojho autorizovaneho predajcu zabezpecit, aby tie stolicky poziciavali serioznym zaujemcom aspon na mesiac.

K tomu druhemu autorizovanemu predajcovi, samozrejme ho poznam, kto si cital tuto temu ho nemoze nepoznat. Nemusis nas zoznamovat. Na rozdiel od teba netrpim ani OCD ani analnou fixaciou, takze som si skutocne nespojil, ze je to nejaky Mercury ci Merkury market :D Chyba je na strane Therapie, nie u mna. Pretoze na stranke maju uvedene, ze v Merkury markete najdes jedine jeden model mytickej Therapie. Tiez som si to neoveroval, kto by si aj ? Takze na stranke maju therapeuti chybu a a je to tak trocha zvlastne, ze to nemaju poriadne uvedene. Keby mali uvedene, ze tam najdes vsetky modely a nasiel by si v predajni v skutocnosti iba jeden model, tak to chapem. Ale naopak :? Plus na ich mieste by som miesto Merkury marketu uviedol (aj) nazov eshopu. Lebo ten pozna veru kazdy a uz aj to je samo osebe reklama. Takto niekto pride na stranku, pozrie si autorizovanych predajcov, najde jedneho na divokom vychode a nejaky merkury shop na dalekom zapade :D a rovno sa na to vykasle v dnesnej dobe internetu. Ba dokonca si moze mysliet, ze je to fakt Mercury market. Mozes im to posunut ako radu :D Sice vymysleli dokonaly tvar stolicky ale marketingovo troska zaostavaju :D

Nic nove som tu neuviedol, akurat som sa este raz pokusil ti vysvetlit, na co som narazal. Ak nemusis, nereaguj a neziv dalej flame. A ak budes mat OCD nutkanie odpovedat, tak kludne reaguj, ja to uz necham tak a nebudem viac spamovat temu ... Musim sa asi naucit nereagovat na uplne pitomosti na internete. Ale cloveku to neda, nejde vobec o mna. Ale ludia volia dementov, citaju hoaxy, vytvaraju si mylne nazory a kupuju gebuziny na tom nete, tak ma to stve. Ale aj tak to je boj s veternymi mlynmi, nad ludskou hlupostou este nikto nezvitazil. Vobec by som na teba nereagoval, ale kludne sa moze stat, ze si to niekto v slabej chvilke kvoli bolestiam chrbta kupi na zaklade tvojho promo. A neskor to olutuje a splachne 1000 eur. A tato predstava mi zial neda. Trocha sa krot s tymi radami a promo.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5837
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa wingo »

Poprosím diskutovať pokojne, analyzujte a hodnoťte produkty a nie ostatných diskutujúcich, aby nemuseli začať analyzovať a hodnotiť diskutujúcich moderátori ;)
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
darklol
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1526
Dátum registrácie: Št 21. Jan, 2010, 16:25
Bydlisko: Bratislava / Kosice / Presov

Re: Stolicka k PC

Príspevok od používateľa darklol »

trochu z ineho sudka. nasiel som ako zlozit streamku :D ale neviete nahodou ako ju rozlozit? iba skusit vytiahnut sedak z toho piestu silou?
CPU: Intel Core i9-14900K COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 A-RGB MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6800MHz CL34 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24G SSD SYSTEM: WD BLACK SN850X NVMe 1 TB SSD GAMES: WD BLACK SN850X NVMe 2 TB + Samsung 980 PRO 2TB PSU: ASUS ROG Thor 1200W KEYBOARD: Corsair K95 MOUSE: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed SCREEN 1: LG OLED42C21 SCREEN 2: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD CASE: PHANTEKS Enthoo Evolv X Matt White + 6x ARCTIC P14 PWM PST A-RGB OS: Windows 11 SPEAKERS: Mackie MR624 + Topping E50 HEADPHONES: Bezdrôtové slúchadlá Philips Fidelio L3
NAS: Synology DS920+

Návrat na "Nákupná poradňa"