Retencne oddelenie Telekom

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5409
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa SKiLEX »

keby tak snake videl tieto podpultove ponuky a spekulacie :D
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa JacobSteven »

@HellAngel - Ale keďže sa bavíme o internete, vedia vôbec dať lepšiu cenu? A ako spomínaš o prenose tak to sa pri internete nedá, teda aspoň ja keď som prechádzal od Telekomu k Orange tak normálne len u Orange ako nový produkt a u Telekomu podať výpoveď čo v takomto prípade Telekom napríklad nič nerieši a neponúka nič lepšie.
Plus fakt pri pevných službách nevedia hýbať s cenou, v Telekome napríklad vždy po predĺžení viazanosti malo výhodu možnosť si zobrať na splátky nejaké zariadenie (napr. notebook), ale nebolo to výhodné lebo tie notebooky a iné zariadenia sú proste shit, a kto nemá viazanosť cez Vianoce kedy majú viac zariadení tak to je o náhode kto má akurát tak viazanosť. Jediná možná zľava fakt u takého Telekomu či aj Orange je spojenie služieb internet+TV alebo paušál+internet+TV, aj to tie zľavy čo osobne mám aktuálne u Orange (paušál+internet+TV) tak sú max. do 5€ na internet a TV, čiže nič extra.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6781
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa stefan222 »

ma orange neaky uber lacny pausal k internetu? mame by som vzal kebyze daju zlavu na ten 16€ net.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa HellAngel »

JacobSteven napísal: Ne 06. Feb, 2022, 14:32 @HellAngel - Ale keďže sa bavíme o internete, vedia vôbec dať lepšiu cenu? A ako spomínaš o prenose tak to sa pri internete nedá, teda aspoň ja keď som prechádzal od Telekomu k Orange tak normálne len u Orange ako nový produkt a u Telekomu podať výpoveď čo v takomto prípade Telekom napríklad nič nerieši a neponúka nič lepšie.
Plus fakt pri pevných službách nevedia hýbať s cenou, v Telekome napríklad vždy po predĺžení viazanosti malo výhodu možnosť si zobrať na splátky nejaké zariadenie (napr. notebook), ale nebolo to výhodné lebo tie notebooky a iné zariadenia sú proste shit, a kto nemá viazanosť cez Vianoce kedy majú viac zariadení tak to je o náhode kto má akurát tak viazanosť. Jediná možná zľava fakt u takého Telekomu či aj Orange je spojenie služieb internet+TV alebo paušál+internet+TV, aj to tie zľavy čo osobne mám aktuálne u Orange (paušál+internet+TV) tak sú max. do 5€ na internet a TV, čiže nič extra.
Da sa pohnut aj s cenou internetu, ale samozrejme nie moc. Je idealne mat viacej sluzieb, aby bol lepsi priestor na zjednanie ceny. Pri mobile tiez neriesis len volanie, ale aj data, pripadne pausal pre rodinu. Napriklad, ak platis 15€, tak ti zhodia 5 a to nie je nic moc. Ale pri takom 35€ vedeli zhodit aj 15€. Samozrejme toto zjednavanie/vyjednavanie robis na konci viazanosti bez pokuty za predcasne rozviazanie zmluvy
NB: Asus ROG Strix G16
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa CageJ »

Pánové, potvrdzujem, že retenčné TELEKOM existuje naďalej.
V sobotu mi končí viazanosť HD Nekonečno za 38 EUR (pôvodne za 34 EUR). Keďže najlepšia zľava bola 42 EUR cez web, tak mi nič iné neostávalo než ísť podať žiadosť inému operátorovi. Tak som učinil včera doobeda aj za cenu pokuty (doúčtovanie 4.14 EUR :D).

Dnes ráno o 10:00 mi volá Telekom, že prečo končím a tak... vravím, že od budúceho utorka mi nabehne cena 50 + 5 EUR.
Zľavy ponúkli takto:
MAX 15EUR - 55 EUR
HD 12EUR - 38 EUR
SD 12EUR - 32 EUR
Keďže pre mňa žiadne zaujímavé zariadenie nemajú alebo sú drahé, tak najväčšia zľava mi prišla na 65" Philips 65PUS8007, ktorý vyjde na nejakých 350 EUR za 2 roky (cenník cca 779 EUR). Inak by som bral Apple Watch Ultra ale nemajú ani najbližšie 1-2 mesiace na ceste. Plus potrebujem TV do nového bytu. Vzal som teda opäť HD paušál a k tomu TV.

Skúšajte teda!
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5409
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Snake vravel že podpultove ponuky su nemoralne
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

CageJ napísal: Ut 04. Apr, 2023, 13:27 Pánové, potvrdzujem, že retenčné TELEKOM existuje naďalej.
V sobotu mi končí viazanosť HD Nekonečno za 38 EUR (pôvodne za 34 EUR). Keďže najlepšia zľava bola 42 EUR cez web, tak mi nič iné neostávalo než ísť podať žiadosť inému operátorovi. Tak som učinil včera doobeda aj za cenu pokuty (doúčtovanie 4.14 EUR :D).

Dnes ráno o 10:00 mi volá Telekom, že prečo končím a tak... vravím, že od budúceho utorka mi nabehne cena 50 + 5 EUR.
Zľavy ponúkli takto:
MAX 15EUR - 55 EUR
HD 12EUR - 38 EUR
SD 12EUR - 32 EUR
Keďže pre mňa žiadne zaujímavé zariadenie nemajú alebo sú drahé, tak najväčšia zľava mi prišla na 65" Philips 65PUS8007, ktorý vyjde na nejakých 350 EUR za 2 roky (cenník cca 779 EUR). Inak by som bral Apple Watch Ultra ale nemajú ani najbližšie 1-2 mesiace na ceste. Plus potrebujem TV do nového bytu. Vzal som teda opäť HD paušál a k tomu TV.

Skúšajte teda!
@ArAsHiT naštuduj si pravidlá fóra

2.6 Citácie: Je zakázané citovať predchádzajúci príspevok, či príspevok väčšieho rozsahu (10 riadkov textu a viac, či príspevky obsahujúce obrázok), a taktiež ponechávať vnorené citácie vo väčšom rozsahu.

Cize 32€ je to najlepsie co vedia na Nekonecno SD? Ja platim teraz 29€ a viac urcite nedam :D Viazanost este asi 6 mesiacov a smerom do Radosti potom :D
darklol
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1526
Dátum registrácie: Št 21. Jan, 2010, 16:25
Bydlisko: Bratislava / Kosice / Presov

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa darklol »

tak ja mam aktualne nekonecno 33 a platim 17 ci 18. a koniec viazanosti jun. ak to bude tak ze mi daju taky isty s takou malou zlavou tak asi dovidenia
CPU: Intel Core i9-14900K COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 A-RGB MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6800MHz CL34 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24G SSD SYSTEM: WD BLACK SN850X NVMe 1 TB SSD GAMES: WD BLACK SN850X NVMe 2 TB + Samsung 980 PRO 2TB PSU: ASUS ROG Thor 1200W KEYBOARD: Corsair K95 MOUSE: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed SCREEN 1: LG OLED42C21 SCREEN 2: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD CASE: PHANTEKS Enthoo Evolv X Matt White + 6x ARCTIC P14 PWM PST A-RGB OS: Windows 11 SPEAKERS: Mackie MR624 + Topping E50 HEADPHONES: Bezdrôtové slúchadlá Philips Fidelio L3
NAS: Synology DS920+
Mumaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2816
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa Mumaq »

pri vykone mojho povolania som sa dostal aj k manazerovi telekomu a cuduj sa svete - retencne oddelenie funguje, to mi potvrdril uz pred pol rokom, AVSAK... vravel mi, ze len pre velkych hracov, teda ak mate firmu, v telekome 20+ pausalov odchadzate ku konkurencii, vtedy to pre nich ma zmysel, inak sme vraj pre nich nezaujimavi.
Podla vsetkeho sa im situacia zmenila a musia bojovat uz aj o plebs, tak som zvedavy, ako to dopadne.
Asus TUF B650+, AMD Ryzen 7800X3D @ NZXT Kraken 360, G.Skill 32GB 6200 CL28, Sapphire RX 7900XTX Nitro+, Samsung 980PRO 2TB & 990PRO 4TB, Asus Strix Aura 850W, NZXT H6i Flow + 7x Noctua A12X25 + 2x NF-A14, Acer Predator Z35, Repro Mission M32 @ SB Z @ Marantz NR1710, Logitech G15, Roccat KoneAir @ HyperX Fury Ultra. Samsung Note24 Ultra & Galaxy Watch6 Classic LTE
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Mne ponúka aplikácia telekomu možnosť zmeniť paušál ,keďže mi za pár dní končí viazanosť na T nekonečno 39 za cenu 24€, teda zľava 15€.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa HellAngel »

Retencne maju vsetci operatori. Teda ti velki. Mne naposledy pomaranc spravil zlavu na pausal a na akekolvek zariadenie v ponuke bonus 200€. Ale tie, reagovali ma to, ked som dal ziadost o prenos cisla ku inemu oparetorovi. Teta operatorka mi po telefonedalamensiu zlavu,ako som dostal na aplikaciu
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

darklol napísal: Ut 04. Apr, 2023, 15:15 tak ja mam aktualne nekonecno 33 a platim 17 ci 18. a koniec viazanosti jun. ak to bude tak ze mi daju taky isty s takou malou zlavou tak asi dovidenia
Skus sledovať v aplikácii, že či neponúkajú tú 15€ zľavu. Nekonečno 33 po 15€ zľave by sedelo za 18€.

Pokiaľ bude možnosť, tak si zoberiem Nekonečno 33 alebo 39 s 15€ zľavou, nakoľko som v Magente a množstvo dát je dvojnásobne.
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Inak Telekom ponúka svojim zákazníkom zobrať si aj kupóny do Playstation store . Max . 10 x 20€ kupón , za ktoré človek zaplatí polovicu .
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa CageJ »

ArAsHiT napísal: Ut 04. Apr, 2023, 14:35
CageJ napísal: Ut 04. Apr, 2023, 13:27 Pánové, potvrdzujem, že retenčné TELEKOM existuje naďalej.
V sobotu mi končí viazanosť HD Nekonečno za 38 EUR (pôvodne za 34 EUR). Keďže najlepšia zľava bola 42 EUR cez web, tak mi nič iné neostávalo než ísť podať žiadosť inému operátorovi. Tak som učinil včera doobeda aj za cenu pokuty (doúčtovanie 4.14 EUR :D).

Dnes ráno o 10:00 mi volá Telekom, že prečo končím a tak... vravím, že od budúceho utorka mi nabehne cena 50 + 5 EUR.
Zľavy ponúkli takto:
MAX 15EUR - 55 EUR
HD 12EUR - 38 EUR
SD 12EUR - 32 EUR
Keďže pre mňa žiadne zaujímavé zariadenie nemajú alebo sú drahé, tak najväčšia zľava mi prišla na 65" Philips 65PUS8007, ktorý vyjde na nejakých 350 EUR za 2 roky (cenník cca 779 EUR). Inak by som bral Apple Watch Ultra ale nemajú ani najbližšie 1-2 mesiace na ceste. Plus potrebujem TV do nového bytu. Vzal som teda opäť HD paušál a k tomu TV.

Skúšajte teda!
@ArAsHiT naštuduj si pravidlá fóra

2.6 Citácie: Je zakázané citovať predchádzajúci príspevok, či príspevok väčšieho rozsahu (10 riadkov textu a viac, či príspevky obsahujúce obrázok), a taktiež ponechávať vnorené citácie vo väčšom rozsahu.

Cize 32€ je to najlepsie co vedia na Nekonecno SD? Ja platim teraz 29€ a viac urcite nedam :D Viazanost este asi 6 mesiacov a smerom do Radosti potom :D
Edit Jerry: Ty máš ale odvahu ...

Je možné, že ak máš viac služieb, budeš to mať lepšie. Ja mám len jednu SIM + SIM za 5 EUR mesačne so 100min (má otec).
Ostatné služby - MAGIO TV, pevná a ďalšie číslo sú žiaľ na otca. Internet sa zrušil a prešlo sa na ANTIK FTTH.
Takže môžeš mať tú zľavu vyššiu... Ale inak to sedí, aj mne vlastne ponúkol maximálne 15 EUR.

Ja im robím zase veľké objemy v roamingu, takže som spokojný aj za to :cool: ... A hovory mám skoro 1000 minút mesačne ako kedy.

120GB FUP rozdávam v rámci Magenty - na druhú SIM (25GB) a nikdy som to aj tak nevyužil, myslím to FUP 20/20Mbps.
darklol
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1526
Dátum registrácie: Št 21. Jan, 2010, 16:25
Bydlisko: Bratislava / Kosice / Presov

Re: Retencne oddelenie Telekom

Príspevok od používateľa darklol »

nemate nejake nove info ohladom retencneho? daju aj ponuku ked chce clovek odist od nich z internetom a telkou?
CPU: Intel Core i9-14900K COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 A-RGB MB: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6800MHz CL34 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4090 GAMING X TRIO 24G SSD SYSTEM: WD BLACK SN850X NVMe 1 TB SSD GAMES: WD BLACK SN850X NVMe 2 TB + Samsung 980 PRO 2TB PSU: ASUS ROG Thor 1200W KEYBOARD: Corsair K95 MOUSE: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed SCREEN 1: LG OLED42C21 SCREEN 2: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD CASE: PHANTEKS Enthoo Evolv X Matt White + 6x ARCTIC P14 PWM PST A-RGB OS: Windows 11 SPEAKERS: Mackie MR624 + Topping E50 HEADPHONES: Bezdrôtové slúchadlá Philips Fidelio L3
NAS: Synology DS920+

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"