rusia nam wunderlist app

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

rusia nam wunderlist app

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar komunita . ja a zenska pouzivame aplikaciu na android s nazvom wunderlist a perfektne nam vyhovuje . sinchronizujeme si cez internet , zoznamy co treba spravit v domacnosti , buduce plany , zoznami nakupov a podobne . problemom je , ze par dni dozafu nam zacalo vyhadzovat hlasku ze do 6.maja treba prejst na aplikaciu "to do list" od google. kedze ja sa dlhodobo snazim vyhybat sa google aplikaciam tak nejak intuitivne , hladam nejaku alternativu , ktora by nam wunderlist co najvernejsie a najjednoduchsie nahradila . jedine co od google zbytocnosti balicku pouzivam je youtube app , aj ked v minulosti som ju tiez nahradhal inymi . tak co poradite , co mate overene , ja som hlava derava , ja take aplikacie nutne potrebujem :D
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: rusia nam wunderlist app

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale ved wunderlist kupil microsoft tak sa mi nezda aby ta posielal na google to do list

viz.
https://www.wunderlist.com/switch
pyre
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: Po 25. Júl, 2011, 16:05
Bydlisko: Bratislava

Re: rusia nam wunderlist app

Príspevok od používateľa pyre »

Ahoj,

asi si necital pozorne, lebo To-Do je Microsoft aplikacia, nie Google. Ja som migroval minuly tyzden. Je to bolestive. Treba tie zoznamy potom naparovat (idealne iba z jedneho telefonu a na druhom povodne zoznamy zmazat, inak budes mat vsetky 2x)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: rusia nam wunderlist app

Príspevok od používateľa Snake »






.

Návrat na "Debata o všetkom"