HALL OF FAME / SHAME - www.pretaktovanie.sk

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Tak takyto klinec som v bazari este nevidel, neuveritelne

Obrázok

EDIT: mam stastie, uz to lockli, tak sa kochajte :wink:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

Perfektny inzerat este teraz sa mi s neho toci hlava :o
socket napísal:presne ten cooler s tym ockom
cena 200Sk
popripade cela karta do 200Sk
ale ne cela karta za troska drahsie
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3341
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

nedelna chvilka poezie a la Scorp

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Scorpov Dalsi thread, to budu ine perly :D

http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ic&t=22124
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Scorp #3, alebo tiez iny beton:

LINK

Ked ti este nieco nebude dat spat, tak kludne zaloz topic... :lol:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

ROFL :RLOL:
Scorp napísal:Ano, vyhodou je, ak si zena, pripadne ak si vybaveny vaginou, je tiez velke plus. Musis mat samozrejme dom/byt a mat rad navstevy z Arabskych emiratov, alebo inych prachatych krajin. Ak mas pri dome pristavaciu plochu pre lietadlo, helikopteru, tvoje prijmy to moze len zvysit. Nepisu to tam, ale musis rad plnit zelania a nemat predsudky typu - muz ma jeb*t, nie byt jeb*ny - inak na take prijmy zabudni. Nesmies sa branit noseniu zenskeho pradla a parochni, ale ber to tak, ze to vynasa nehorazne peniaze. Predpokladam, ze vybavenie ako bicik, latexove srandy, podlhovaste one v tvare udu, psa, kravu, gumenu ancu, gumene babatko a vreckovky na utieranie semena z vybavenia dostanes zadarmo. Ak nie, pozaduj to, alebo aspon preplatenie vydavkov. Pocas svojej prace doma sa mozes stretnut s nezvycajnymi poziadavkami zakaznikov na zvecnenie tvojej prace, pre ich pamiatku. Preto je dobre ak mas k dispozicii HDTV kameru, alebo kvalitny fotak... Tieto veci ti uz zamestnavatel asi nepreplati, mozes ho skusit ukecat, ze ho tymi videami budes zasobovat... napr taky jaffar by to urcite vzal.

Ak ovladas anglictinu je to fajn, ale uplne postaci - hi, fu*k, s*ck, i wanna try your dog/cow, harder, dildo - v pripade ak zakaznik opakuje slovo dildo a ukazuje na sedaciu cast tvojho tela, chod sa najprv vykak*t, aby neutiekol.. a nakoniec zakladne cislovky ako 10, 100, 1000, ukazovat prstami vies a dollar.
Pripadne dalsie otazky mozno smerovat na uzivatela menom jaffar, ked som sa ho pytal, nadsenim onemel.
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa eSPer »

Mary napísal:Predam.....
..Moznost taktu az na VPU 470Mhz bez fraktalov. 3DMark 05 - 5300
:lol:
http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ic&t=22192
Používateľov profilový obrázok
port77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1118
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina or Dolný Kubín

Príspevok od používateľa port77 »

MGW napísal:
Mary napísal:Predam.....
..Moznost taktu az na VPU 470Mhz bez fraktalov. 3DMark 05 - 5300
:lol:
http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ic&t=22192
tak to to je silna kava :o :o :o ja nemozem akoze " fraktal" to ma dostalo skvele slovo... :lol: ja sa od smiechu asi...
ASUS P5Q Deluxe//Core2Quad Q9550@TR Ultra 120eXtreme+NoctuaP12//MSI 280GTX Super OC:700/1400/2300//8GB Patriot ViperSeries 1066Cl5//Asus Xonar DX@Creative 6700@Sony DHC-MDX10//WD VelociRaptor 150HLFS+2xSamsung F1 1TB+WD CaviarBlack 2TB//Sony Optiarc AD-7201S LS//TT ARMOR Silver FullTower+2xMagma+2xNoctua+KazeServer//ENERMAX MOD82+ 625W//26"LG W2600H 1920*1200//MS Explorer Mouse, Natural MS laser 6000, MS Sidewinder X8//MS Sidewinder X6//Logitech Cordless Rumblepad 2//BT2.1//Belkin N router/PinnacleTVtuner@Motorola VIP1910-9DB@Sony BRAVIA KDL-40X4500.
HP Photosmart e-Premium
Acer TimeLIne X 14" ATi HD5650-1GB,i5 460M/4GB-DDR3/640GB hdd/WD 2.5" 750GB USB3.0
HTC HD2 WM 6.5 16GB
Samsung Omnia 2 WM 6.5 8GB :)
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

nManJofo napísal:Tak takyto klinec som v bazari este nevidel, neuveritelne

Obrázok

EDIT: mam stastie, uz to lockli, tak sa kochajte :wink:
tam som sa nestiac zamiesal aj ja... :whistle:



..ale o to nejde toto ma dostalo:

Obrázok

http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... highlight=
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

nevem ci triafam dobre ale zarazil ma SCORP-ov prispevok
scorp napísal:Customhosting zacina na 15Sk, to neni moc.. Smile
Pripadne si vymysli nejaky nekomercny projekt, napr. na zachranu potratenych deti, skapatych psov a freehosting.sk alebo aj inet ti mozno hosting zasponzoruju...to ale ak fakt nemas co jest a nic lepsie na praci, ako vymyslat si nejaku sektu
Alebo to proste svacni niekam na zahranicny freehosting, napr funpic.de, az na reklamu je to ok, aj ta sa da odstranit a nemaju tusim nic ani proti adsense
a najviac ta veta ktoru som zvyraznil cerveno s toho nemozem :RLOL:

na cely dred klik

btw: co takto zalozit o scorpovi samostanu temu ? :wink:
My Pc: MB: Asus pk5 se/epu ; CPU:Intel E5200 ; GPU:Gainward hd3850 ; HDD: hitachi 80GB p-ata ; RAM: DDR2 4gb ; psu corsair vx450w ; mechaniky: LG dvd-rw(p-ata), LG dvd-rw LS(s-ata) ; klavesnica: Chickony + a4tec X7G100 ; mys: accutake sky-o-mouse
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Scorp #6 (ma akysi tvorivy tyzden)

Obrázok


:lol:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Príspevok od používateľa NEx_12 »

dalsi Scorp :) :

Caf. Precital som si tvoj post. Cely. Povinna skolska dochadzka je u nas 10 rokov. Kedze pracujes, predpokladajme, ze ju mas ukoncenu. Predpokladajme, ze si sa dostal az na SS.

Kedze vies rozoznat zdroj v pc od zigulaka, predpokladajme, ze si rozumny clovek, co nestrka jazyk do zastrcky za ucelom najest sa.

Rozum ti hovori, ze ventilator v zdroji na nieco je a nie je tam na to, aby si si s tym vetrakom struhal ceruzky, spajdle, organy...Predpokladajme, ze ti to hovori. Ak ti ten vnutorny hlas chyba, tak mozes prestat citat tento post.

Tak teraz treba uvazovat... naco v tej skatuli bude nieco tociace sa? Hej, v prvom rade na to, aby cloveka jeb*l ten hluk ked ma v bedni noname zdroj. Ale dalej...Fyzika na ZS, nejake spomienky sa snad najdu...Ano ano, aby sa to nehrialo jak zigulak 40km/h na jednotke...

teraz su dve moznosti...
To tociace one sa vymeni, co je dost blbe tym prist o zaruku... alebo sa ta skatula co nevypada ako zigulak vyreklamuje...
http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ic&t=17969
Používateľov profilový obrázok
Kaktus11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 217
Dátum registrácie: Ut 17. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: P!3s†any

Príspevok od používateľa Kaktus11 »

Scorp napísal:ja si mozem do podpisu napisat aj, ze mam leguanov ruzovy rozmnozovaci organ v bedni a pritom ho mozem mat v skrini, alebo som leguana ani nevidel, alebo si myslim, ze je to zelenina.. pako budem tak, ci onak

v kazdom pripade ma vpu recover stal mnoho preinstalovani driverov, nastavovania biosu a furu googlovania..tusim pri GTA SA to tiez bolo... uplny pokoj bol, az ked som vymenil MB

//btw, x550 a x600 su pcie verzie 9550/9600.. ak si to nepletiem nejak
:lol: http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ht=#213147
Používateľov profilový obrázok
magoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 213
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad, Zilina (26)

Príspevok od používateľa magoo »

pkx napísal:...som si dal na na NB novy pasiv ktory mi tam ale nesiel namontovat tak som ho tam prilepil montaznou pastou ktora je na vsetko a vydrzi zevraj az 120 stupnov...
...chalan dal medzi cipset a chladic montaznu pastu a netusi preco ma teraz 160stupnov :8O: :lol: :RLOL:
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

potrebujem poradit ked zapnem pc tak na karte (Radeon X1950XT) zablikne cervena a nejde obraz, mam 300W zdroj....
No preco mu to len nexce ist :lol:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!

Návrat na "Debata o všetkom"