Among Us

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Among Us

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

Skúsili ste niekto tento skvost? Včera sme to dali 1x a musím povedať že som sa dlho tak nesmial a zároveň som veľmi rýchlo stratil dôveru v dlhoročných kamarátoch.

Hra stojí iba 3,99€ a aj keď grafika na prvý pohľad odradí, ide fakt o ten gameplay.

Hra je aj na mobily kde je free a vraj sa viete pripojiť na nás čo hráme na PC.

Kto by mal záujem, môžeme sa nejak spojiť viacerý, lebo čím viac ľudí (max 10) tým väčšia sranda.

https://store.steampowered.com/app/945360/Among_Us/

https://en.wikipedia.org/wiki/Among_Us

Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Among Us

Príspevok od používateľa Leon »

sh4d0wko napísal: Ut 22. Sep, 2020, 10:30a zároveň som veľmi rýchlo stratil dôveru v dlhoročných kamarátoch.
wut? :D
.
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Among Us

Príspevok od používateľa Erazer »

Tiež sa chystám to už dlhšie skúsiť...zaujalo...basically čo si v tej hre nevyojekabátiš to nevyhráš :D
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Among Us

Príspevok od používateľa HellAngel »

som to skusil, a chapem, ze mas najist toho, kto klame o vrazde, ale ako to vlastne funguje? plnil som questy, ked stoplo hru a hladali sme tu osobu/y , teda hlasovali sme o nej
NB: Asus ROG Strix G16
Joey35
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 23:36
Bydlisko: Bardejov

Re: Among Us

Príspevok od používateľa Joey35 »

Tak najlepsie je to hrat s kamosmi a byt na discorde/TSku a hadať/klamať o tom kto je možný vrah.

Hrat online s cudzimi ludmi je nic moc.
PC: MB: ASROCK B450M Pro4 CPU: AMD RYZEN 5 3600 CPU FAN: SilentiumPC Fera 3 GPU: Manli RTX 3070 Gallardo 8GB GDDR6 SSD: ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB RAM: G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis PSU: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W Case: SilentiumPC Signum SG1M TG MONITOR: 32" AOC CQ32G1 + 27" BENQ GW2760
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Among Us

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

je to najlepsie hrat napr na discorde/teamspeaku atd... bud si vrah alebo nie si... napr ked hrate 6ti tak 1 je vrah a zvysni robia questy... ten vrah sa tvari ze robi questy ale zaroven moze robit zlobu (zatvarat dvere, rusit svetlo atd) a postupne zabija hracov... cely cas ste na dsicorde ticho... ked niekto najde mrtvolu niekoho tak da report a zacina sa meeting resp vysetrovanie kedy sa vsetci rozpravate kto kde bol, koho videl, kde sa nasla mrtvola... len ten kto je mrtvy musi byt ticho... a potom sa hlasuje o tom koho vyhodite z lode a casto sa stane ze sa vyhodi ten kto nie je vrah... lebo sa tam proste klame, nikomu neveris a niekto je podozrivy

napr vcera poslednu hru sa nam stalo ze sme boli 5... prvy zomrel, zacalo vysetrovanie ale nikto nebol s nikym cize kazdy bol podorzivy tak sme vsetci dali skip vote... ale kamarat hovoril ze som sa podozrivo hybal a uz sa mu nieco nezdalo... a potom som sa ocitol v jednej miestnosti s 2... vrah zabil toho druheho, hned som dal report zacalo vysetrovanie ale on ako prve vykrikol SHADOW HO ZABIL... ja som v tej chvilke vybuchol od smiechu ze co to trepe lenze ostal uz iba on, ja a ten kamarat ktoremu som sa zdal podozrivy cize to skoncilo tak ze ma vyhodili z lode... a ked ostane uz iba 1 vrah a 1 nevinny tak automaticky vyhral vrah
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Among Us

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

dalsia hra co sa jej nejak nechce ist na epic
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Among Us

Príspevok od používateľa Erazer »

Tak sme tuto z fóra hrali včera asi 5ti a je to fun ale stále je nás málo. Ideálne by sme chceli dosiahnuť 8-10 hráčov aby mohli byť 2ja imposterovia. Tak by to už bolo to pravé orechové. Takže ak je chuť, treba prísť na discord kde si po reporte pekne pokecáme, ponadávame, vyobviňujeme sa a nech už je imposter ktokoľvek, aj tak vyhodíme z lode Broslowského :D

:!: pozvánka na discord TU: https://discord.gg/yWVvXGr
Naposledy upravil/-a Erazer v Št 01. Okt, 2020, 12:42, upravené celkom 1 krát.
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Among Us

Príspevok od používateľa Jednoduska »

hergot chlapi idem na to kupujem si to, dnes vecer snad :D chcem to aj zene ukazat a namotat ju tak nech si to pozrie vypocuje.
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Among Us

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

Mame group-chat na fb kde je nas asi uz cez 20 cize vas kludne mozem pridat, pohodova partia /kym sa nezacne hrat :D/ cize ak chcete tak mi poslite do SS link na fb /kedze kvoli mojej praci neprimam friend requesty :D/ a pridam vas tam

mame na discorde aj bota ktory automaticky mutuje hracov podla stavu hry - zatial ale funguje iba ked hra "nas leader" ale je to supa, samo mutne vsetkych na zaciatku kola, ked je discussion mutne mrtvych a ked je dalsie kolo tak duchovia sa vedia medzi sebou rozpravat

Návrat na "Hry a problémy s nimi"