Playstation2 emulatory

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1654
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Pokial viem, tak zatial neexistuje ziadny pouzitelny emulator. Vsetky co su, tak dokazu maximalne spustit menu, tie najlepsie aj hru, ale nezahras si. Na emulaciu PS2 este nevyrobili take PC, aby to slapalo aspon 25fps. Z tych emulatorov vytiahnes max niekolko fps a budes rad, sice niektore pisu, ze bezi cela hra, ale ten stroj co musis mat... Takze ta musim sklamat, ale na PC s emulatorom si este nejaky cas nezahras :(
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

podla mojich vedomosti emulator na ps2 nieje. a pokial je tak to ledva funguje. problem je v rozdielnej archytekture ktora je natolko ina ze ju ani top kompi nestihaju emulovat, ale bol by som rad keby som sa mylil
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2535
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Playstation2 emulatory

Príspevok od používateľa RP »

LCPD napísal:Cawte vsetci. pred nedavnom som vyhral super hru :gran turismo 2002 Tokio-Geneva ale figel je v tom ze ja nemam ps2. Viem ze existuju emulatory, ale neviem kde ich zohnat a ked ich zozeniem treba akisi Bios lenze ja to nemam ani neviem kde zohnat. Please pomozte mi.
Vyskusaj napriklad tieto :

http://www.emulator-zone.com/doc.php/ps2/
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

nazov toho biosu co pyta,hod do google ;)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

raz som cez torrenty stiahol asi 7 roznych BIOSov( EU,JPN,US) ale nefungovalo to,spustilo sa menu a to bolo vsetko..
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Naj je PCSX2. Mne to spustilo SSX Tricky ale v hre som mal len 8FPS. Takze nehratelne. Ale tento programik ma myslim buducnost, len to chce este kopec casu. Cize tvoj problem vyriesi kupa PS2 :wink:

A len tak mimochodom, ta debata o BIOSe z PS2 je WAREZ!!!
Naposledy upravil/-a midlet v St 23. Aug, 2006, 20:07, upravené celkom 1 krát.
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)

Návrat na "Debata o všetkom"