Politická debata 2

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6783
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

ale ta diskusia min vnuutrak sutaja s hladanym dementom ? :D ved to je aj vysmech tu strazscu hranic :D ze dakto ho hlada a ma medz zatykac a jeho sefko s nim diskutuje a este zadrel ze je to mile :D este dalsie to chce. kazdy den same dobre spravy
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa mp3turbo »

keby len sefko - ale zopar dalsich smerokumpánov k tomu. On tam totiz nebol len sam, bol tam aj Ficko osobne atd atd.
Proste interpol ho najst nevie, ale Robkova druzina trafi bez problemu.

To je toto mančaft tywole.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5638
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nie je toto realne protizakonne? Nemaju predsa povinnost zavolat policiu ak su dokazatelne v pritomnosto hladaneho cloveka?

Ci boha viete preco ma to hneva? Lebo mne uctovnik tlaci do hlavy ze mam zle vystavenu fakturu na kancelarsky nabytok a odporuca mi to zaplatit ako sukromnu spotrebu, lebo co ked o 10 rokov pride danova kontrola a bude problem.

A ja mam akoze zadrbat do statu DPH lebo fakturka je neprehladna a tazko obhajitelna v teoretickej rovine a pritom nasi veduci davaju talkshow s hladanymi ludmi?

Ako masaker, a potom nadavame ze zivnostnici robia bez blocka. Tak jasne ze robia, ked blocek plati tychto ludi...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa dendroid »

Treba aj citat chlapci, pred vyjadreniami. Lebo presne tymto stylom sa v tomto state siria rozne bludy. Daco si precitam, zvysok si domyslim, neoverim. Ako moj hlboko veriaci kamos,.ktory sympatizuje s fasounmi. Ked ho konfrontujem, tak on nema cas to studovat. Napise, ze Dannyho pozna a nie je to extremista, len ma ine nazory. Konfrontujem ho, tak sa vykruca, ze on len minutove video videl. Ale uz ho stihol spoznat. Sledovat to cas nema. Ale sympatizovat a volit, na to cas ma. Niekedy si clovek urobil nazor podla toho, co si precital v 2, 3 novinach a v TV. Dnes si urobi nazor podla toho, co hocijaky vypust uverejni na nete. Idealne pekne video, nech sa to tvari seriozne.


Ten Bombic je v Londyne, vsetci o tom vedia. Vydanie riesia UK urady s nasimi. Zaplatil nejaku kauciu, preto mu zatial iba dali naramok a moze sa pohybovat volne, kym sa nerozhodne. Stretnut sa s nim moze kazdy, jeho pohyb je znamy.

Co sa tyka dani, tiez na to ides zle. Tu sa davalo bez blockov odjakziva. Ti isti ludia nadavaju potom na politikov. Prilezitost robi zlodeja, mala prilezitost maleho, velka velkeho. Ved preco si neuliat zo zakazky ? Ty mi chces povedat, ze keby sa ten robos dostal do politiky tak by neulieval cudzie peniaze ? Okradat stat je narodny folklor uz od cias komancov a nic sa na tom nezmenilo. Rovnako ako mentalita, co najmenej urobit. A vybavovat hore dole po znamostiach. Plus hlupy konzervativizmus ludi, co sa boja vsetkeho noveho, zmeny, atd. Radsej zobrat dnes 20 korun od niekoho, zivot je tu stale udajne tazky, ako tie peniaze investovat do niecoho. Zit na dlh, nabrat splatky do zblaznenia a zalievat to alkoholom :D A cakat na spasitelov, Dzurinda, EU, Fico, Matovic. Nasledne sa citit strasne zradeny a volit dalsieho spasitela v poradi, ked ich niektory zradi. Ked je zle, kludne volit aj povodneho spasitela, proti ktoremu vsetci protestovali a ozivit ho z hrobu. Slovensko je splasene stado, ktore vedie nonstop vul od 2006. A pomaly ale isto to prinasa ovocie.
To je pricina problemu. Aky narod, taki politici a naopak. Ale naco to tu este vlastne dookola vypisujem ...
Naposledy upravil/-a dendroid v Št 21. Mar, 2024, 11:34, upravené celkom 1 krát.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa mp3turbo »

len si ulav, mne sa to dobre cita a tiez sa mi aspon trochu ulavuje.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5413
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ono to vobec nie je len o tom ze by bez blockov fungovali nejaki bytovi robotnici. Ono na tom funguju cele firemne kultury. Su cele odvetvia kde je bezne zauzivana prax nedat trebars zakaznikovy zlavu 20% ale len 15 a 5 putuje do krabice od sampanskeho. Povies si ze zlihanie jednotlivca... Az pokial majitel "udajne" neprehlasi ze o tom vie... Ze jeho zamestnanci dostavaju pekny bonus a on z toho nemusi odvadzat zdravotku ani socialku :D


Samozrejme ze su to len pribehy starej matere ktore nic nemaju spolocne s realitou. Ale predstavte si ze by fakt existovala taka skazena krajina... To uz kde by sme boli :D
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6783
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

Dendo my vieme ze to je telemost, ze s nim nesedel na pive. Ale min vnutra sa co ma co diskutovat o zruseni spec prokuratory s hladanym blaznom. Tak asi je tiez blazon. Ale hej. Aky kraj taky mrav. Sme si zvolili co si zasluzime. Preto som tvrdil a budem tvrdit ze tento stat ma spravovat brusel lebo my sami si to poserieme stale vzdy a vo vsetkom.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5413
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Neviem ci brusel je prave znak kompetentnosti.
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

asi tak, brusel ma tam tiez dobrych pacientov utrhnutych od reality
ja byt opozicnou stranou, tak ten rozhovor dam na sud, poslem tresne oznamenie. Vsak statny cinitel sa strestne s osobou medzinarodne hladanou stretne a robi s nou rozhovor. Kokos, o nas si musia mysliet ze tu fakt seno zereme.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5638
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ok wutevet, aj ked spolu nesedeli... Tipujem ze otazky voci jeho trestnosti mu minister nedaval.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5555
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Odar »

Nie som právnik, ale nezdá sa mi, že by bolo trestné s kýmkoľvek komunikovať. Čo by napísali do toho trestného oznámenia?
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2258
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa materik »

Schvaľovanie trestného činu, Neoznámenie trestného činu. Daco by sa naslo
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Obrázok
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5555
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Odar »

"Daco by sa naslo" - ak tu chceme mat pravny stat, tak hladanie dacoho, len aby bolo, nie je najlepsi napad.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2097
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa zoom »

Yello. Rovnako ako rozni duchodci, aj ja potrebujem usmernit vo volbach teraz cez vikend. Nemyslim si, ze som/sme v pozicii studovat a volit najlepsieho kandidata, takze ak chcem volit proti Smeru (Pelle, "nezavisly" Ha-ra-bin), tak aky je course of action, aby som minimalizoval sancu na vyhru Smeru a pripadne zahodenie mojho hlasu. Korcok jedine? Mame radi Korcoka? Alebo niekto iny a v dalsom kole sa uvidi (moze vobec nebyt dalsie kolo)? Chcem ist bezpecnou cestou, tj. co najvacsia sanca na vyhru proti-Smeroveho kandidata a co najmensia sanca, ze nejaky Pelle vyhra v prvom kole a dalsie uz nebude (ak taka situacia vobec moze nastat).

Návrat na "Debata o všetkom"