Politická debata 2

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6767
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

ale hej , vela chlastu skodi, dnes sice len tri pivecka bo rano dceru operuju ale dendo to nemysli zle. len je smutny, mozno sklamany, mozno ma len strach. a bije naokolo. ako partaci ho podporme. kazdy dakedy daco poserie no. mame paru dni aby sme ako pele vravi priniesli pokoj a a musime seci proti pelemu zabojovat a nehadat sa. teda strazca hranic bude volit asi podrztasku bo sam je, ale tych hadam bude menej na konci dna. ke dsa nudite tak betonovanie terasy stale pomaha prestat mysliet, a je jedno na co. len tak manualne zamakat, zadarmo.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa dendroid »

HellAngel napísal: Ut 26. Mar, 2024, 00:00 ze na neho reagujete... :facepalm:
Dalsie urazene ego sa ozvalo. Zeditoval som prispevky, napisal som nepekne veci verejne, dotycni si to precitali, nemam zaujem zhadzovat uprimne nikoho verejne.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 751
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HaDeS »

Si v poriadku ci mas len mesiasky komplex poucovat a mysliet si ze si jediny spravodlivy medzi narodmi? (ok ten titul patri inym, islo skorej to ako to znie).
To ze nepochopis co ma zaujalo je jedna vec. Druha je ze ta mapa je dohladatelna do minuty (ok panovi sa nechce ci nevie). Odhliadnuc od toho ze to na SME a inych dennikoch smrdelo pol az den rovno na na titulkach.

Zas si siel do asshole invektiv. Uz toto samo o sebe o niecom vypoveda. Minimalne z mojej strany skus najst nejaky. Nemam vobec iluziu ze by si pan vstupil do svedomia a porozmyslal ci nahodou nie je nieco "zvlastne" na jeho strane klavesnice.
Urcite ti islo ego minimalne na level over 9000 ponadavat na fore inym a mas pocit ako si im to vsetkym nandal. Good job. Kazdy riesi svoje komplexy po svojom.
Mozno je tebe luto osadnikov, ja zas bojujem s emocou ci mne ma byt luto teba alebo mam tebou pohrdat. Zatial neviem.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12252
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano, som urazeny do spiku kosti. Dostal si ma.
Je uplne normalne dourazat vsetkych naokolo a obhajovat to tym, ze hovoris iba praudu. A to stym azetom, cloveve toto je na lieky. Tu mas problem si dohladat vysledky ako bolo kde odvolene, ale stravit cas hladanim hentakych info mas. Nuz nemam co dodat
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1636
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa werwest »

Teraz ocakavam aspon 4 prispevky s dramatickym odchodom z tohoto fora a onedlho sa vidime zas
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Demokrat Števko ukľudním ťa prvé kolo som voliť nebol a či pôjdem druhé ešte neviem .
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6767
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

Tak asi je lepaie nevolit ako volit peleho, ci ? Popravde nevyznam sa v tom volebnom systeme. A mna ty potesit nevies, len ci si uvedomujes nasledky svojich cinov je otazne. Ale sak na pivo skocime tak ci tak.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 751
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HaDeS »

@HerdaPeter , smiem sa spytat preco ? Nemyslim to ako rypanie ci v akomkolvek zlom zmysle, som uprimne zvedavy preco volica Smeru Pele neoslovil.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Popravde na voľby som slúžil a zabezpečoval riadny chod volieb a nezabezpečil som si voličský preukaz , nakoľko som predpokladal že aj tak sa bude rozhodovať v druhom kole.
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

stefan222 napísal: Ut 26. Mar, 2024, 09:16 Tak asi je lepaie nevolit ako volit peleho, ci ? Popravde nevyznam sa v tom volebnom systeme. A mna ty potesit nevies, len ci si uvedomujes nasledky svojich cinov je otazne. Ale sak na pivo skocime tak ci tak.
Nakoľko ma zatiaľ nikto nezbavil svojprávnosti tak si plne uvedomujem svoje činy a rozhodnutia. Kľudne nech je prezident Korcok , bude malou protiváhou súčasnej vláde.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 751
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HaDeS »

@HerdaPeter Dakujem za odpoved. Takze v podstate technikalia. Myslel som, ze ta proste Pele natolko neoslovil, ba az odpudil ze nechces ist - a to ma zaujalo. Ze co moze volica smeru na nom "odpudzovat" (toto neber pejorativne, proste mu to nehodit). Holt mal som zly predpoklad.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6767
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

Tak ale strazit kostoly a velku noc to je tiez sluzba . Sirit strach je teraz in a v mode. Doeteraz koatoly netfebalo strazit. Moskva udava smer. Inac ministerstvo zahr veci odradza ludi od egypta? Kde zopar rakiet od jemenov leti v cervenom mori, ale to by tam niekto aj musel pracovat zrejme. Za Korcoka vidiet vysledky. Za pelem strach klamstva ale tak postrqzi dochodcov na ceste do kostola.
hry- ps5
doma-HP probook
HerdaPeter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2008, 18:12
Bydlisko: Hliník nad Hronom

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HerdaPeter »

Štefan opatrenia ohľadom veľkej noci monitorovanie nákupných centier a okolia kostolov nieje ziadna novinka tejto vlády . Bolo to už aj v minulosti aj za predošlej vlády .
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2531
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa RP »

Upozorňujem a pripomínam pravidlo 3.5., viď nižšie, časť o vzajomných reakciách "odpovedajte s rešpektom a so všetkou zdvorilosťou. Nikdy neprispievajte chtivým, ironickým, neúctivým, či povýšeneckým spôsobom."

Citované pravidlo:
3.5 Zdvorilosť voči ostatným používateľom: Zaobchádzajte s novými členmi tak, ako by ste chceli, aby bolo zaobchádzané s vami. Či už sa jedná o nového alebo staršieho používateľa, poskytnite mu poradenstvo, rady a inštrukcie a vždy odpovedajte s rešpektom a so všetkou zdvorilosťou. Nikdy neprispievajte chtivým, ironickým, neúctivým, či povýšeneckým spôsobom. Ak vám niekto pomohol, zo slušnosti mu poďakujte.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6767
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

tu nas premier, hovori o kandidatovi na prezidenta, ze je vojnovy stvac.
https://www.novinky.cz/clanek/volby-fic ... a-40465606

stve Korcok do vojny?

a tuje 35s video pre Petulda:
https://www.facebook.com/reel/430726202676367

Petko, prosim, v menej slusnych ludi, pod volit Korcoka.

Povedzme ze mam v rodine nie jedneho knaza a ti viem zagarantovat, ze kostoly a nie jeden kedze cez sviatky obiehame "pracovne" aj 5-6 okresov tak tie nestrazi nikto, nikdy, nikde. Resp mi pripomen, kde kedy ako kto strazil cez sviatky kostoly. Obvolam zopar knazov a prezistim. Seriozne.

Ale strasenie spolocnosti, seniorov s citlivymi povahami pocas sviatkov je IN pre fika nasho.
Strazit hranice po otepleni sa blizi. Cez Sutaja neprejde ani jeden migrant mam pocit, ze splietal, ci sa mi mari asi.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Debata o všetkom"