TCL 55c728 blikanie obrazu

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa Pietro sk »

to co je za znacku ? :-D
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3989
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa Dunar »

Je to značka ako každa ina.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4780
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa hulo92 »

stefan222 napísal: So 19. Mar, 2022, 20:41 tak ale uz to je uber nahoda ked chytis dve vadne. inac 16pixelov,?to fakt?by ma drblo pri jednom ked viem ze tam je spina o to viac by mi tam oci utekali. ale super ze vratis. mozno mas kupit oled :D
a ono to prosim pekne bolo na takom mieste, ze ked si pustit film tak to bolo presne v strede v ciernom pase co mas skoro v kazdom filme :D

takze updejt, v datarte sa chytali za hlavu ze co tam vlecem krabicu pol hodinu pred zatvaranim :hysterical: kukli zapli, odfotili, dostal som love na ruku. za mna spokojnost. zajtra idem do alzy pre treti kus :laugh: vecer podavam updejt.
Naposledy upravil/-a hulo92 v So 19. Mar, 2022, 23:29, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa HellAngel »

Kokos to poznam. Pre niekoho malicherna chybicka, ale ja ked uz o nej viem, tak by som ku tam furt videl :D

Inac pekna smola. Hadam to do tretice vyjde ;)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4780
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa hulo92 »

hej presne, este kym som ju zabalil som si kukol film, zrovna s pasmi hore dole a furt mi na ten pixel behali oci :D

//ale inac k tomu druhem kusu, prvy neviem ci bol nejaky starsi model alebo to bolo uz rozbalene pred tym (ten blikajuci). tak tento druhy bol neviem ci tohtorocny model alebo nova revizia, bola ina krabica, iny ovladac (namiesto jeden maly jeden velky boli uz dva velke - boli kvalitovo uz aj trosku lepsie), a namiesto android tv uz bol google tv. cele divne...
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4780
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa hulo92 »

no takze dufam uz finalny updejt :D hned po dvanastej ideme s kamosom na pobocku v tt alzy vydzvihnut telku, su tam dve mile babenky. hovorim cislo objednavky a ona na mna vyhrkne otazku - a co sa stalo ze kupujete telku? porad som zamrzol a rozmyslam co povedat :D tak vravim, otocil som dve v datarte a toto je moj treti kus a ked ho nebudem mat do vecera doma ma uz stara prisam bohu zabije :D vsetci sme sa dobre zasmiali a neseme si tv do auta (vela ludi si po telku asi nechodi osobne bola dalsia vec co ju napadla asi ) Zapajame telku bez instalovani "nozicky",ci ju nahodou nepovezeme nahodou za hodinu naspat :D Dvaja skumame obraz, netlflix, nejaky ten 4k hdr film z kluca, nejake tie rgb testy na youtube. A na treti krat konecne dostavam kus ktory je ok! Juhuuuu :D
Dostavam ale zas taky kus ako bola prva, teda android tv znovu, maly ovladac a tak... Ale vsak to je uz jedno, hlavne ze ide! Dakujem vam za vasu spoluucast 😉
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6781
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa stefan222 »

toto je mamo.zahada ta android a ten ovladac. pis vyrobcovi ze co. to neni facelift :D
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4780
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: TCL 55c728 blikanie obrazu

Príspevok od používateľa hulo92 »

akoze na google tv maju prejst vsetky telky, rozdiel je uz len v ovladaci...

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"