Odvoz/Rozvoz UA ludi

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa stefan222 »

Ahojte. okrem ineho tak ak sa niekto chce povozit: :help:
zena hlada odvoz pre 2 zeny a 4deti z slovenskej hranice do Bulharska na fb skupine:
"ubytovanie pre utecencov z ukrajiny" len mi link nechce vlozit.

Ja asi odnesiem 4ludi do nemecka(tinedzerov a mama ostala pomahat na UA) neviem aky den este kedze hranice su ake su
. nahodou neviete kde by sa dalo pozicat 7miestne auto, ak by som potreboval?
hry- ps5
doma-HP probook
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa stefan222 »

borci niekto zo ziliny odniest skupinu do viedne? mne sa nevojdu
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
hry- ps5
doma-HP probook
macejd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 174
Dátum registrácie: So 06. Jún, 2009, 20:20
Bydlisko: Žilina

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa macejd »

Cau, pisem do sukromnej spravy.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa stefan222 »

cau, odpisal som, to asi by sme sli 2 auta spolu a tipujem ze najneskor vo viedni musi byt o 10h zajtra rano ta uvidime ci pani odpise, ci to enni troll, bo aj take som zazil uz
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tak ja osobne som mega rozbity este z prveho odvozu, a ako SZCO nedostanem dovolenku za dobrocinnost takze chvilku pauza :(

ale 7 miestne auto nemas problem pozicat, za penaize, Gabriel pyta 80 Eur za Multivan, mozno daju za "naklady" na dobrocinnu vec? neviem...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa stefan222 »

ale ani neodpisuje koza....hovorim to uz neraz som zazil. a tych napr co som viezol do Wroclavu 14h som z domu bol a jake spiny to boli ta to pomlcim
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Som si vravel ze ako dlho bude trvat tento optimizmus s pomahanim :D
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
j0hny
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1134
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa j0hny »

Hlavne pozor na spekulantov. Tych je vsade iste percento, a teraz pri tych utekajucich milionoch ludi duplom...
Spoiler: ukázať
i9 12900KS stock+undervolt, ekwb velocity ; MSI PRO Z690-A DDR4 ; Kingston FURY 32 GB KIT DDR4 3600/CL16 1Gx8 ; MSI RTX3090 Suprim X aplhacool blok+bckplate ; NVME Ťamťung 970 EVO 1TB, SSD WDgreen 480 ; SilentiumPC Armis AR6 TG ; Corsair RM850X ; Philips 65OLED856, custom loop mo-ra core360. Samsung HW-A650 + 9100S surroundy
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa dendroid »

Stefan, zdover sa, ake spiny to boli :D Neberte v zlom, co teraz napisem, len sa zamyslam ... Ked sa tinedzeri potrebuju dostat do Viedne, tipujem, ze tam maju rodinu alebo podobne. To si nevedia zaplatit vlak za 30 eur ? Pripadne nie je jednoduchsie im na ten vlak prispiet ako ich taxikovat hore - dole medzi statmi ? Obzvlast, ked si z toho robia dobry den. Len uvazujem, je mozne, ze su moje uvahy chybne :D Priznam sa, ze velmi nevidim do tej situacie celkovo. Po 2 rokoch Covidu nemam velmi energiu sa zatazovat dalsiou katastrofou. Ani spravy velmi nesledujem.
macejd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 174
Dátum registrácie: So 06. Jún, 2009, 20:20
Bydlisko: Žilina

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa macejd »

uz ma porieseny odvoz mimo tohto fora. Komunikacia prebehla cez Stefana, ak by potrebovali maju moje cislo.
Ano budeme sa stretavat aj s ludmi, ktorí to mozu zneuzivat. Ale stale aj jedna realna pomoc to vyvazi.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ukrajinci maju vlaky zadarmo, nikto ich kontrolovat nebude (tusim musia mat status utecenca ci nejaky docasny anciáš na nasom uzemi). A kamarade Kovid bol uplne hovienko oproti tomu co sa deje teraz, takze zapni mozgove zavity pokial ti nelietaju rakety nad hlavou.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa stefan222 »

jj doprava je zdarma a od vysneho nemeckeho su tam aj spoje do viedne prahy atd mikrobusmi a inymi busmi. klasicke sad a zssr su zdarma pre Ua. staci pas. a pani odpisala nakoniec ako som komunikoval s macejom uz. tak kto ma viac deti a veci tam asi vie ze len tak sama zena si nepojde na vlak bo to proste nenalozi nevylozi a neustrihhne vystup.... na hranici to zvladaju bravurne ale musim upozornit ze jeden pedofil je uz chyteny policiou a najdu sa dodavky s napisom, ze beru max 17rocne dievcata na odvoz a tipujem ze konci v albansku alebo na organy. su nahlasene prislusnym organom ale vieme ako to skonci v sufliku niekde. kazdopadne ak bude treba sofera pisem.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa dendroid »

Macejd, beriem, ze je to pomoc. Len som sa zamyslal, ci nie je mozne v ramci pomoci investovat cas a peniaze lepsie ako vyvazanim zopar ludi hore - dole. Teraz pozeram, ze je to rodina so 4 detmi atd., tak tomu celkom rozumiem, ze chceli odvoz. Nevsimol som si ten stefanov screenshot povodne.

Mp3turbo, co to riesis s raketami a s mojimi mozgovymi zavitmi ? Preco naco zaco a ako mam zapinat mozgove zavity, nerozumiem.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Odvoz/Rozvoz UA ludi

Príspevok od používateľa Marek125 »

stefan222 napísal: Pi 11. Mar, 2022, 23:55 jj doprava je zdarma a od vysneho nemeckeho su tam aj spoje do viedne prahy atd mikrobusmi a inymi busmi. klasicke sad a zssr su zdarma pre Ua. staci pas. a pani odpisala nakoniec ako som komunikoval s macejom uz. tak kto ma viac deti a veci tam asi vie ze len tak sama zena si nepojde na vlak bo to proste nenalozi nevylozi a neustrihhne vystup.... na hranici to zvladaju bravurne ale musim upozornit ze jeden pedofil je uz chyteny policiou a najdu sa dodavky s napisom, ze beru max 17rocne dievcata na odvoz a tipujem ze konci v albansku alebo na organy. su nahlasene prislusnym organom ale vieme ako to skonci v sufliku niekde. kazdopadne ak bude treba sofera pisem.
Prečo toto nieje v tých novinách že čo sa deje na hraniciach že sa tam obchoduje s ľuďmi, aspoň vidno že vždy tam je iba to čo je človeku príjemné pre uško. Už vidím jak sú Slovenské bordele a Strip kluby plné ukrajiniek na dohodu.

Návrat na "Debata o všetkom"