Výber C# kurzu

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Výber C# kurzu

Príspevok od používateľa bepetko »

Zdravím,
zas a znova sa obraciam na Vás pri výbere C# kurzu v Bratislave. Dostal som ponuku na moje vyžiadanie od zamestnávateľa, na výber C# kurzu kde výsledok by mal byť junior programátor. Je vela firiem, ktoré ponúkajú rôzne kurzy. Ovládam nejaké základy oop. Čiže predpokladám, pôjdem na začiatočnícky kurz. Rád by som vedel aj ako efektívne využívať prostriedky počítača. Taktiež nechcem len splniť zadanie za čo najkratší čas ale aj aby kód nejako vyzeral. Preto si chcem dať na výbere "akadémie" slrbo "kurzu" záležať. Máte nejaké skúsenosti s takýmito kurzami alebo firmami, ktoré ich ponúkajú? Za každú radu budem vďačný.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Výber C# kurzu

Príspevok od používateľa bepetko »

moze byt aj online kurz nakolko vyber je celkom uzky.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Výber C# kurzu

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neviem poradit ; zda sa ze aj ostatni su nejak moc ticho.

nechcel by si radsej mnozstvo knih o C## ? Aby si mohol bez cudzej pomoci, tempom ktore tebe vyhovuje, v case ktory tebe vyhovuje...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Výber C# kurzu

Príspevok od používateľa bepetko »

aj to je moznost. rozmyslal som, ze si pozriem osnovy danych kurzov a budem si to studovat sam. Ale vela mi da a si zapamatam ked ma niekto uci. Aspon mne vyhovuje taka forma ucenia.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 822
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Výber C# kurzu

Príspevok od používateľa LeaR »

JUjkoOo1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 30. Mar, 2023, 15:34

Re: Výber C# kurzu

Príspevok od používateľa JUjkoOo1 »

Za mna určite Skillmea alebo pred tým Learn2Code, majú podla mna najlepší výber kurzov + asi aj najlepších rektorov. eŃevýhoda je tá, že je to online kurz a nemáš žiadneho "mentora" ale ja som si robil zopár kurzov a bol som veľmi spokojný

Návrat na "Programovanie"