Shipito - Dodanie baterioveho produktu z US?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Googler1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: So 22. Jan, 2011, 23:19

Shipito - Dodanie baterioveho produktu z US?

Príspevok od používateľa Googler1 »

Caute,
netyka sa to priamo PC, tak to dam sem namiesto nakupnej poradne.
Chcel som si z USA objednat elektronicke zariadenie na otvaranie interierovych dveri, ale dodavatel, myslim, ze je to zaroven aj vyrobca (mensi) sa vyjadril, ze produkt mimo uzemia Ameriky nedodava pretoze produkt obsahuje bateriu a vraj je zakazane / nedovolene bateriove produkty prevazat letecky, cize preto nedodavaju do Europy. Mne sa to zda cudne, ale z US som este nic neobjednaval. Mate s tym skusenosti? Moze to byt pravda? Ak ano, myslite, ze by bolo riesenim dodanie cez Shipito? Ako je to s clom?
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Shipito - Dodanie baterioveho produktu z US?

Príspevok od používateľa mp3turbo »

keby bolo nedovolene prevazat bateriove produkty, ako by si si v Europe kupil notebook ? Telefon ? eletroauto ?
keby to bolo nedovolene firme XYZ, preco by Shipito mohlo uplne rovnaky tovar previest bez problemu ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Googler1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: So 22. Jan, 2011, 23:19

Re: Shipito - Dodanie baterioveho produktu z US?

Príspevok od používateľa Googler1 »

lebo velke dodavky sa medzi obchodnymi partnermi (vyrobca, dodavatel, odberatel) prevazaju lodami, ale ako pisem vyssie sam si nie som isty ci je to zakazane letecky preto sa na to pytam
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Shipito - Dodanie baterioveho produktu z US?

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nielen lodami. Letecka doprava ma svoje specificke nariadenia v suvislosti s lithiovymi baterkami, napr. pre konzumnu elektroniku to musi byt kapacita pod 100Wh, stav nabitia myslim maximalne 30% a proste taketo nejake veci.

Odpoved : ano, da sa letecky previest baterkove čudo z Ameeerikyy do Europy.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Googler1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: So 22. Jan, 2011, 23:19

Re: Shipito - Dodanie baterioveho produktu z US?

Príspevok od používateľa Googler1 »

a mate niekto prakticku skusenost so Shipito? Je to dobra volba povedzme v pomere cena / kvalita alebo existuje aj lepsia alternativa?

Návrat na "Debata o všetkom"