GIGABYTE M28U

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
kerestoy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 403
Dátum registrácie: Po 02. Nov, 2020, 14:53
Bydlisko: BA

Re: GIGABYTE M28U sa nezapne

Príspevok od používateľa kerestoy »

Este ma trapi jedna vec,neviem ci je to nizsim rozlisenim,dajme tomu ze je.Ked pozeram video (ktore je dajme tomu v nizsom rozliseni),alebo sa spusta konkretne Forza 5,tak tmave,cierne sceny su ako keby kockate na hrane,kde zacina svetlejsia cast obrazovky (priklad: farebne logo na ciernej obrazovke zacina tymi "kockami"),vedel by som to prirovnat ako ked sa volakedy nastavili na PC 16 bitove farby namiesto 32.Snad som to dobre popisal,inac zvysne farby su krasne,obraz ostri.
Nastavil som Vystupne farebne rozlisenie z 10bpc na 12bpc a dost to pomohlo,vo videach to zmizlo (zatial som ich ale vela nevidel) a vo Forze sa to o nieco zlepsilo,no stale to tam vidno
Preco to automaticky nebolo nastavene na 12bpc,lebo predosly monitor to nepodporuje? (T27D590EW)
Je este neake nastavenie ktore by mi s tym mohlo pomoct?
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"