Zablokovany iPhone, zachrana dat...

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
milanx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00

Zablokovany iPhone, zachrana dat...

Príspevok od používateľa milanx »

Nedopatrenim sa mi zablokoval iPhone 12 , pise len hlasku "iPhone nie je k dispozicii" nejdu ani len tiesnove hovory. Viem sa prihlasit do iCloudu a heslo od tel poznam, mam ho aj sparovany v starsom zariadeni. Na apple podpore mi povedali ze ho nie je mozne odblokovat, jedine resetnut do vyrobnych nastaveni, tym padom pridem o vsetko co sa mi nezmestilo do uloziska na iCloude. Zaujimalo by ma ci je neaka moznot alebo niekto by vedel o niekom co by vedel z toho tel vytiahnut data?
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1951
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Zablokovany iPhone, zachrana dat...

Príspevok od používateľa Miso122 »

ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
CL4P-TP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1137
Dátum registrácie: Ut 30. Dec, 2014, 15:56
Bydlisko: Kezmarok

Re: Zablokovany iPhone, zachrana dat...

Príspevok od používateľa CL4P-TP »

nahodou mac po ruke asi nemas ? mozno by slo spravit zalohu celeho iphonu tam, aj ked ja som to skusal len s iPhonom ktory sice odblokovat siel, len s bugom ktory donekonecna tahal system update pokial sa nezapratal posledny kb miesta.
CPU: i7 10700KF @stock Cooler: Arctic Freezer 34 Esports Duo MOBO: MSi MEG Z490i Unify RAM: 2x32GB HyperX Fury @ 3200 CL16 GPU: GAINWARD RTX 4070Ti Phoenix, SSD: 2x Samsung 970 Evo 1TB nvme HDD: 3TB WD Blue PSU: Corsair SF750 CASE: CoolerMaster NR200P MONITOR: AOC 34" CU34G2/BK, PERIF: Corsair K65 LUX RGB, Logi MX Master 3S AUDIO: Beyerdynamics DT990

Návrat na "Mobilné PC"