najlacnejsi 4*4 automat dzad

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa Ivko »

Navara je k***tina, každá jedna má zlomený rám (ak ho náhodou ešte nemala, tak sa ešte len zlomí)

Osobne by som volil L200, ak bude treba aj nejaký material povoziť, tak to dá s prstom v nose, tie moderné hračky sú len imidžovka...
Prd záleží že to je staršie, L200 má cenu a aj si ju bude držať, ked postavíš, tak ju posunieš dalej a kúpiš niečo civilnejšie
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa mp3turbo »

budes stavat dom, zide sa ti pracant. Aj na suchu travu. Este nemas tusenia kolko vozikov budes tahat...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa HellAngel »

svetlu vysku nepisal aku potrebuje a ani ze potrebuje trhaca asfaltu. CRV toho zvladne celkom dost. Suhlasim, ale s forestom. To je velmi dobra volba. Len sa uz uberame od toho zadania, ze dzad a dostavame sa ku schopnym autam :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5634
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa Jednoduska »

18 tisic max rozpocet, ruku von z nocnika, prestante snivat a navrhujte normalne, bo stefan to potom ozaj zacne pozerat po bazaroch :D

A ide o rodinny dom v presove kde nebudu mat, mozno, odhrnute. Tot vsio. Zene, do roboty... jaka navara/l200 preboha, to je pracant. Dobry, ale nie na toto pouzitie.

Imho je aj to 4x4 zbytocne a ked, tak mozno impreza alebo XV, ktore jw brutalne tuhe a do tej ceny ho zozenie.

Majitel outbacku zhodnotil XV ako tuhsie a pevnejsie auto, prejde cez vsetko kde staci svetla vyska.
Bono83
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Ne 04. Sep, 2011, 08:12

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa Bono83 »

Za chvilku tu padne navrh na V3S. :)
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5409
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa SKiLEX »

mp3turbo napísal: St 31. Aug, 2022, 21:09 budes stavat dom, zide sa ti pracant. Aj na suchu travu. Este nemas tusenia kolko vozikov budes tahat...
neviem no, uz som nejakych tych par desiatok domov videl vyrast a zeby tam lietal majitel s vozikom... Tehly/ytong ti dovezu na miesto nakladiakom. Beton vozia domiesavace. Lepidla/omietky ti dovezu na miesto. Dlazbu/podlahy dovezu na miesto. 90% veci ti dovezu priamo na miesto a zbytok si majstri dovezu na dodavke...
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1636
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa werwest »

Nwm co mu rovno neporadite nejake bvpcko :facepalm:
Chyba uz len rada na nejake elektro a sme komplet
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10011
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa stiv »

To je asi taky svojpomocne stavany dom co stavias sam ci s rodinou alebo s "majstrami" na cierno.

Inac samozrejme vsetko dovezu. :)
.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa Xeigen »

werwest napísal: St 31. Aug, 2022, 22:18 Nwm co mu rovno neporadite nejake bvpcko :facepalm:
Chyba uz len rada na nejake elektro a sme komplet
Hummer H1 s gulometnou vežou, predsa len tie medvede premnožené 🤔
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa HellAngel »

neviem kolko domov si staval, ja zatial nastastie len jeden, ale vozik bol must have. Ten sa tu nieco navlacil materialu, odviezol odpadu. Dokonca isty cas, pomahala aj svokrova multikara :D
Mozno sme trochu uleteli a isli na muchu s gulometom, ale predstrela sa tu vsemozna palieta aut. L200/Navara su mozno prestrelene, ale ak pojde o tazsie schodny teren a neudrziavany, tak bude potrebovat aj adekvatny povoz na zvladnutie toho terenu. A nejde len o zimu
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4503
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa scream »

Subaru xv 2.0 najdes zanovne ale to je tak od 20k...ale perfektne auto pre zenu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6781
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa stefan222 »

subaru som nekukal a domy budem stavat viac totiz ta predsa len sa otrok mozno zijde aj aj ten outback a xv nemusi byt zle. jj dovezie skoro vsetko predajca len sem tam odbehnut po kravinu do obchodu/polska by sa hodilo.eletriku nie a nie. tu nechcem uz len ani neviem preco.
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ta ! Odkedy brat stava, bez vozika som ho nevidel. A ked chces stavat vela vela domy...

Zabudni na sersamy Casio Suzuki Gitara, potrebujes poradnu masinu. Pamataj, ze ja som bol prvy ti to povedal a ja predsa viem, co je pre teba dobre !!

Srandicky o V3S nechaj chlapcom ktori maju zaujem o taketo srandicky - ja som ti povedal A ZDOVODNIL uplne normalne, zena zaparkuje 5 metrovy Y61 alebo L200 hocikde na kasarni hned vedla tanku, ty zaparkujes hocikde na poli ked budes stavat dom. Kto nebyval za Presovom, nevie co je to to sneh. To sa nebavime o troch centimetroch na vysku kedy sa cela Bublina doserie a zastavi.

Videl som zopar domov stavat, ale este nikdy nie s Korzičkou od Mečiara alebo s Gitarou.
A 20 rocni perspektivni chlapci z mesta si o tom mozu mysliet co len chcu.

PS : zopar mudrlantov co stavali dom na konzumerskych 4kolkach som uz tahal. Na blate, na snehu.
PS2 : nezabudni ani na vetu "a budes sa v tom citit ako chlap". Na niektore veci mas VISA Mastercard kartu, niektore veci ale nezaplatis.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4107
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa castelL »

môj krstný má HJUNDAI IX55 V6 čipnuté na 204kW a to ťahá ako šialené, aj veľké prívesy
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7283
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: najlacnejsi 4*4 automat dzad

Príspevok od používateľa Papek »

asi by nebolo uplne v poriadku, keby to s takym vykonom netahalo :D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"