Google wallet - pridanie karty

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

Android. Redmi Note 10 5G. Nastavenia nepomôžu. keďže tá karta tam už bola funkčná, len pod iným Google kontom. A testoval som to aj na novom mobile - tiež to nepridalo. Podľa mňa buď chyba v banke, prípadne u VISA
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12255
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa HellAngel »

Skus zavolat do banky, mozno ju blokuju a budes musiet s nimi riesit odblokovanie karty, aby mohla byt pridana inde, teda priradena k inemu google kontu
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

Vyššie som písal, že som už volal do banky. Zajtra sa mi majú ozvať, tak som zvedavý
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

Takže v banke nič nezistili. Vidia síce požiadavku na párovanie, ale token na overenie už nie. Posunuli prípad vyššie v rámci banky, nech sa na to pozrú, tak uvidím, kedy a či vôbec sa ozvú.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

Trochu oživím túto tému. Včera mi prišla nová karta (prevydaná po platnosti starej). Tajne som dúfal, že s novou kartou sa problém vyrieši, ale nestalo sa tak. Problém spárovania karty s peňaženkou Google pretrváva. Opäť kolotoč s nahlasovaním v banke a len strohé hodnotenie - pošleme to technikom a ozveme sa Vám.
No to určite... tak ako sa mi ozvali od marca (teda neozvali...)
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa LordKJ »

no to je fakt divne

zaloz si Curve a plat veci zo SLSP cez to ked to maju rozbite
macejd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 174
Dátum registrácie: So 06. Jún, 2009, 20:20
Bydlisko: Žilina

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa macejd »

Pridam moju skusenost. Prisla mi obnovena karta od unicredit a tiez mi ju neslo pridat do Google Walet. Staru kartu som od tial vymazal a po pridani novej mi nechodil autorizacny kod. Zavolal som na infolinku a tam kartu pridali bez akejkolvek dalsej autorizacie. Len som si v aplikacii skontroloval, ze nova karta tam uz je.
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

Len pre doplnenie. Stále mi to nefunguje. Podpora SLSP totálna bieda. Aj keď sa niektorí operátori snažili a bolo vidno, že sú celkom zaškolení (šli až do hĺbky v Androide - verzie SW, oprávnenia, dualSIM a pod.), doteraz to nefunguje. Čo je ale najhoršie, že vždy povedia, že dajú problém prešetriť technikom a ozvú sa. No nikdy sa neozvali, vždy som volal ja a potom pozreli do systému a tam odkaz technika čo treba urobiť (samozrejme 2 týždne starý odkaz a pod.).
V tomto je tá podpora totálne na ...
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2744
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa Jerry »

Tak to je smutne ... Mne tiez prisla new card a vsetko bez problemov. Pridal som ju, nahradil som, vsetko funguje. Google pay, nfc proste vsetko na jednicku ... Dokonca aj mobil vymeneny a tiez vsetko bez problemov. Banka Tatrofka
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa tyler91 »

A skúšal si si pridať kartu od inej banky? Tým vylúčiš chybu telefónu
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

Skúšal som inú kartu z inej banky a tú napáruje bez problémov. Nefungujú len karty zo SLSP (fyzická aj virtuálna)
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa tyler91 »

Zvláštne, v tom prípade by som zmenil banku... Gpay je vec, bez ktorej si už neviem predstaviť fungovanie
Používateľov profilový obrázok
michalesku
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 679
Dátum registrácie: So 02. Jún, 2012, 11:56
Bydlisko: Zvolen

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa michalesku »

Pises, ze si testoval na novom mobile a nepridalo ju.. Nebolo v nom uz nastavene nieco (nejake konto), co by ju teoreticky mohlo blokovat?
Nemas poruke nejaky telefon, na ktorom by si mohol spravit plny tovarensky reset a vyskusat tak?

Keby si to skusil nahlasit v banke ako reklamaciu, mozno by sa po par pokusoch dalo poziadat o bezplatne vydanie novej karty a tu staru bloknut..
Ked vystavuju novu kartu po uplynuti platnosti, cislo karty zostava a meni sa len platnost a CVV (aspon u mna vo VUB), preto zrejme nesla ani ta nova..
Spoiler: ukázať
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Google wallet - pridanie karty

Príspevok od používateľa MaxMan »

@michalesku toto som už skúšal. Čistý mobil po factory resete. Nahodil som len google konto a ani tak nenapárovalo kartu. Pravdepodobne má niečo došahané SLSP prípadne VISA.

K druhej karte: to nepomôže, lebo pár dní dozadu som si vygeneroval novú virtuálnu kartu (doteraz som ju nemal). A ani tú mi nenapáruje.

EDIT:
Teraz som komunokoval s Google - oni tvrdia, že konto je v poriadku. A že mám kontaktovať banku, nech vymažú staré tokeny ku karte a vytvoria nový token (nazvali to tokenizácia).
Tak som hneď volal banku a samozrejme operátor nič také nevie (zmazať a vygenerovať nový token). Takže zase len že to posunú ďalej a budú ma kontaktovať. Už som tete povedal, nech ma radšej kontaktuje priamo nejaký technik (lebo operátori toho bohužiaľ veľa nevedia spraviť). Uvidím či a kedy ma niekto kontaktuje.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...

Návrat na "Android / Wear OS"