Uprava pravidiel - zakaz vulgarizmov

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2749
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Uprava pravidiel - zakaz vulgarizmov

Príspevok od používateľa Jerry »

Vy tu všetci len stále plačete, že chodí sem málo ľudí, ako vás každý len vozí za niečo, ale na druhej strane pochvalu za niečo som tu nevidel ani nepamätám. To že niekto niekto občas hodí palec hore je tiež niečo, ale ako píšeš, napísať nejakých pár slov nikoho nezabije. Namiesto toho si všetci len na niečo sťažujete a stále sa cítite ukrivdení.
A to že si tu 18 rokov niečo znamená a podľa môjho názoru by si mal ovládať pravidlá práve ty na jedničku, keďže už si doslova vážený člen fóra.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Uprava pravidiel - zakaz vulgarizmov

Príspevok od používateľa fobos »

problém ubudajucich užívateľov sa týka zrejme všetkých klasických phpBB fór, proste ľudia prešli na iné platformy, YT, fb, atď..

takže to, že sa prísnejšie moderuje toto fórum má na to asi pramalý vplyv. podľa mňa tento typ fór postupne zanikne tak či tak.

ohľadom vulgarizmov, pokiaľ jeden druhého nenapáda vulgárne a nepoužívajú sa skutočné tvrdé vulgarizmy ako ko.. pi.. kur.. jeb.. tak s tým moc problém nemám. taký výraz "do riti" zas nikoho nemôže pohoršiť :) (záleží samozrejme od kontextu napr. teda ak jeden druhého práve tam neposlal :D )
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Uprava pravidiel - zakaz vulgarizmov

Príspevok od používateľa dendroid »

Jerry napísal: Pi 24. Mar, 2023, 14:30 Vy tu všetci len stále plačete, že chodí sem málo ľudí, ako vás každý len vozí za niečo, ale na druhej strane pochvalu za niečo som tu nevidel ani nepamätám. To že niekto niekto občas hodí palec hore je tiež niečo, ale ako píšeš, napísať nejakých pár slov nikoho nezabije. Namiesto toho si všetci len na niečo sťažujete a stále sa cítite ukrivdení.
A to že si tu 18 rokov niečo znamená a podľa môjho názoru by si mal ovládať pravidlá práve ty na jedničku, keďže už si doslova vážený člen fóra.
To si na nespravnej adrese, nikdy som sa tu na adminov ani na modov nestazoval, ak mi pamat dobre sluzi. Iba raz, ked som dostal neopravnene ban a kvoli tomu sa vratila zasielka postou nazad dalsiemu uzivatelovi, s ktorym som riesil kupu v bazari( nemohol som citat spravy ). Nakoniec ste sami uznali, ze ten ban nebol opravneny, tebe osobne som podakoval a tym to pre mna skoncilo. Aj v prispevku vyssie som sa vyjadril, ze to pre mna osobne nepredstavuje problem, ze som nejaku vystrahu dostal. Ale ze to niekomu vadit moze a ze to moze ovplyvnit navstevnost. Je to podnet z mojej strany, nemusite so mnou suhlasit a je na vas, co budete robit. Prvykrat som spomenul, ze sa tu v minulosti rozdavali nespravodlivo postihy a dotycny admin nas uz opustil, je to skonstatovanie, nie staznost. Ako aj to, ze tu je tiez cim dalej tym menej prispevkov, co je tiez fakt a nie vyplakavanie z mojej strany.
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 789
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: Uprava pravidiel - zakaz vulgarizmov

Príspevok od používateľa Hexaris »

Fora nezaniknu, FB je parodia na ukladanie informacii a hladanie v nich. Ved staci pozriet discourse, flarum, disqus a vselijake phpbb alternativy za peniaze. Atlassian, xenforo … v neposlednom rade reddit a nakoniec forum style v discorde. Suhlasim, ze phpbb je tak trochu mrtve, ale to neznamena, ze modernejsie verzie tiez.
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2749
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Uprava pravidiel - zakaz vulgarizmov

Príspevok od používateľa Jerry »

@dendroid to nebolo adresované tebe, to bolo všeobecne všetkým. Nikde tam nie si spomenutý ;)
A áno, viem o tvojej afére v bazáre ... Neber to v zlom to varovanie, bodaj by boli všetci takí bezproblémoví ako ty :)

Admin ktorý tu bol mal svoje muchy ako asi každý. Nebudeme na neho ale ukazovať prstom, tiež urobil veľa práce a sme mu za to vďační.

@Hexaris to dobre vystihol, ako to v skutočnosti je ...

Návrat na "Správy pre Administrátorov"