S23 bananagate

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
DanOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 285
Dátum registrácie: So 09. Máj, 2009, 15:09
Bydlisko: Bratislava/Kosice

S23 bananagate

Príspevok od používateľa DanOne »

samsung v juni priznal, ze hlavne kamery v telefonoch S23 a S23+ maju problemy s ostrostou fotografii a slubil opravu v junovom update. update prisiel, problem aspon u mna ostal.

trochu som sa hrabal po internete, a vraj tym trpi asi 10٪ telefonov, co sa mi nezda, to by potom bolo na reklamaciu, nie? pisal som do servisneho centra ako sa k tomuto samsung stavia, odkial odpisali, aby som im poslal telefon na posudenie', takze budem musiet factory reset, co nie som moc rad.

mate niekto (ochotny to otestovat) S23/S23+ vyrobeny po lete? vraj tam bol problem z vyroby s nespravne ulozenymi sosovkami optiky, tak ma zaujima, ci ho odstranili

na fotke hlavnou 50mpx kamerou pri zoome 1.0 budu viditelne rozmazane oblasti tvaru bananu v lavej a pravej tretine fotky. najlepsie to vidno na fotke textu, napriklad novinovej dvojstranky. ked budem doma pridam priklad.

aj som uvazoval nad vymenou za S24+ buduci rok, len tam bude samsung znova tlacit do europy svoje exynosy.
DanOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 285
Dátum registrácie: So 09. Máj, 2009, 15:09
Bydlisko: Bratislava/Kosice

Re: S23 bananagate

Príspevok od používateľa DanOne »

Priklad: V mozaike vidiet rozostreny kruh.
Obrázok

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"