Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1628
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa d3Xter »

nevidim na tom nic zaujimave ako aj na predoslych dieloch, nikdy som nechapel ten hype😃 dostali sme full render trailer na zaklade realnych situacii, zatial teda fakt nic moc kreativita
https://www.instagram.com/p/C0eq_-fNbG0 ... BiNWFlZA==
do 5 rokov kym to vydaju a opatchuju sa este vela udalosti stane
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa bepetko »

Veď na tých záberoch z hry to vyzerá o dosť lepšie ako v realite omg
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1628
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa d3Xter »

pochopitelne, ked je to render, omg
aj napriek tomu z toho clovek nevytecie, hladam dovod na kupu konzoly no zatial marne, nextgen nikde
Používateľov profilový obrázok
Mani
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1363
Dátum registrácie: Ut 20. Dec, 2011, 08:23
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa Mani »

patro16 napísal: Ut 05. Dec, 2023, 22:28 chlapce ty sa ukludni s tymi reakciami, kazdy ma pravo na nazor na to si asi zabudol
Sak nazor si maj jaky chces, ja mam rovnake pravo ti na ten nazor napisat, ze je blud. Tak sa tu nerozdrapuj ze si tu niekto dovoli ti oponovat ked tu uz pri prvom traileri mudrujes, ze ta hra nevyzera extra lepsie ako jej 10 rokov stary predchodca.
patro16 napísal: Ut 05. Dec, 2023, 22:28 väcsina traileru vyzera ako render a to sa teda moze diametralne lisit od ingame to je cele...
Ty si ocividne mylis pojmy, s ktorymi sermujes. Logicky, ze to je render, ked vsetky hry same o sebe su renderovane vo svojich enginoch. Mal by si si teda vybrat, co si vlastne myslel - bud je ta hra robena ako cinematic trailer s pomocou CGI, alebo je to cisto in-engine "pred renderovany" trailer, ktory realne ukazuje assety v takej kvalite, ako tomu bude blizko aj realna hra.

Ked sa tu stazujes, ze to podla teba nevyzera nijak extra dobre, tak to asi skor bude tym, ze to nie je prehnane vysperkovany CGI trailer ako to bolo v pripade trailerov na Cyberpunk z 2018, ale ze to realne vyzera ako ingame ukazka z hry beziacej na nejakom konzolovom devkite (sudiac podla viditelnej nestability anti-aliasingu a rasterizovaneho nasvietenia).
Spoiler: ukázať
PC 1: 13600K +Thermalright Phantom Spirit 120 SE + Thermalright Contact Frame | MSI B760M Mortar | 2x16GB Fury Renegade DDR5 6800 MT/s | RTX 4070 Super |Seagate FireCuda 530 2TB| 2x P14 PWM in + 2x P12 PWM out | Corsair RM750x 2021 | Lancool 205M | Dell G2724D

PC 2: R5 5600 + Endorfy Fera 5 | Gigabyte B550M DS3H | 2x16GB XPG DDR4 3600 MT/s | Pulse 6700 XT 12G | Samsung 970 EVO 1TB| 2x P12 Slim PWM in + 2x P12 PWM out| XPG Core Reactor 850W | Jonsbo D30
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7284
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa Papek »

Mne sa to práveže páči a grafika mi príde veľmi dobrá. Mimika tváre, pohyby tela, koža a celkovo detaily postáv sú veľký posun oproti GTA V aj RDR2. K tomu určite zaujímavý a prepracovaný príbeh ... kto má rád GTA si určite príde na svoje. Skôr sa obávam, ako to bude s vydaním na konzoly a PC. Kvôli GTA V so si požičal PS3 a neskôr som kúpil XBOX 360, aby som si to mohol zahrať. No okrem hlavnej dejovej línie ma to na konzole vôbec nebavilo a naplno som sa päťke venoval až na PC.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Festro1991
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 302
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2023, 19:17
Bydlisko: Žilina

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa Festro1991 »

Tam sa mení čoho báť, R-ko nesklame a bude to tak ako vždy najprv zarobia na konzolách a potom na PC aj na tých čo to kúpili na konzolu :D
CPU: AMD 7800X3D GPU: Asus TUF Gaming RTX4080 MB: Asus TUF Gaming B650m-PLUS RAM: 2x16GB Kingston 6000 PSU: Asus Strix Aura 850w Gold SSD: Kingston Fury Renegade 1TB CASE: GameMax Spark Monitor: Alienware AW3432DWF
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7284
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa Papek »

Ja som kúpil XBOX z druhej ruky, zahral a za tú istú cenu som ho aj predal :-)
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa fobos »

Presne tak sa to ma robit. A GTA sa hra na konzole super

Nevidim dovod cakat na PC verziu

Kazdopadne hra vyzera fantasticky aj po zhiadnuti vo vysokom rozliseni, toto je pravy next-gen, na mile lepsie to vyzera ako GTA V
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7284
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa Papek »

Popravde ja som tomu konzolovému ovládaniu neprišiel nikdy na chuť. Tekken, Crash bandicoot alebo Gran Turismo ok, to ma fakt bavilo. Ale GTA som si prešiel príbeh, pojazdil po meste a až na PC som si naplno užil hru. Beriem to tak, že každému vyhovuje niečo iné a hoci som vyrastal na konzole, tak keď sa už hrať, tak na PC.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
majkoce
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 150
Dátum registrácie: Ut 30. Júl, 2013, 19:42

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa majkoce »

Tak napríklad GTA V bola na PS3 aj Xboxe úplna katastrofa. Oproti tomu bola PC verzia na nejakej rozumnej zostave tak 100x väčší zážitok a aspoň ma neboleli oči z nízkeho rozlíšenia, 15fps v niektorých scénach a objektov vyskakujúcich rovno predomnou keď to konzola nestíhala načítať. Takže argument že nie je dôvod čakať na PC verziu je za mňa úplne mimo. Samozrejme GTA VI môže na aktuálnych konzoliach bežať dobre a tak isto sa môže história opakovať :-) Mne sa tá grafika extrémne páči. Vidieť dosť veľký posun keď si teraz pozrieš trailer GTA V
Cpu:Intel Core i7 2600k @ 4.5Ghz 1.38v
Mb:Asus P8P67 Pro Rev.1
Cpu Cooler:Colink Corator Ds
Gpu:MSI Nvidia Geforce Gtx 670 PE
Ram:Corsair Vegeance 2x4gb
Psu:Aurum Series AU700
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1573
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa lopo1 »

Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4504
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa scream »

Na GTA sa nepinda... NA GTA sa tisko caka v kute a sucha nohami.
Davajte si na seba pozor a snad sa budete moct tesit, ze dozijete dalsieho skvostu v hernom priemysle.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8561
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa shiro »

V dobe dnesnych konzoli nechapem, na co akoze mame na PC cakat? Ked dnesne konzoly su z 99% PC? Jedine, ze by opat menezerske blbe hlavy umelo obmedzovali trh, ako to casto robia. Technologicky ziadny problem, tak si vymyslime umele odlozenie.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Festro1991
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 302
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2023, 19:17
Bydlisko: Žilina

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa Festro1991 »

Rockstar už roky robí že najprv konzoly potom PC nechápem nad čím sa ti vzrušujeme. To je ich biznis plán zarobiť čo najviac.
CPU: AMD 7800X3D GPU: Asus TUF Gaming RTX4080 MB: Asus TUF Gaming B650m-PLUS RAM: 2x16GB Kingston 6000 PSU: Asus Strix Aura 850w Gold SSD: Kingston Fury Renegade 1TB CASE: GameMax Spark Monitor: Alienware AW3432DWF
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Grand Theft Auto VI (GTA VI)

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak GTA V hrat na PS3 a Xbox bolo skor z nudze cnost. Tie hry boli robene na pre aktualnu konzolu, nie na generacie stare koncoly. A model RockStar je uspesny. GTA na konzoloach zarobi kopec prachov, predaju sa nejake konzoly len kvoli GTA. A my co cakame a suchame nohami si to dame na PC trochu neskor :)
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Hry a problémy s nimi"