pobox.sk mail schranka zmazana

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 987
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

pobox.sk mail schranka zmazana

Príspevok od používateľa ps47 »

uh-oh, chvilu som tam nebol a zmazali mi zaloznu mail schranku (vacsinu veci mam nastastie inde, ale aj tak je to dost o nicom - ak je otazka do akej miery, tak keby mi teraz niekto ponukol obnovenie za liter, tak zaplatim s usmevom). ma niekto skusenost? je mozne este nieco spravit? skusal som podporu, ale iba genericka odpoved ze schranka je zmazana a ze to mozu urobit ak sa im zda ze tam nie je aktivita lololol vytvorte si u nas novu s podobnym nazvom, mozno vam ju chvilu nezmazeme. znovuzalozit sa samozrejme neda, lebo aj ked je zmazana, nie je zmazana uplne, je na nejakom zozname ktory zabrani opatovnej registracii. tipujem ze obsah je nenavratne strateny, ale keby sa aspon dala vyriesit ta opatovna registracia..


..som v hajzli, vsakze?
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8562
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: pobox.sk mail schranka zmazana

Príspevok od používateľa shiro »

Povedal by som ze ano.
Ma to v podmienkach defakto kazdy freemail.
Opatovnemu zalozeniu je zabranene napr. kvoli odchyteniu potvrdzujuceho mailu k nejakej sluzbe, ak by niekto chcel dakde zmenit heslo.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2097
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: pobox.sk mail schranka zmazana

Príspevok od používateľa zoom »

Len a len oni ti mozu pripadne obnovit stratene maily, ci schranku. Vela zavisi od toho, co znamena "zmazat schranku". Ci je nadobro prec, alebo len deaktivovana, alebo sa na ich serveri niekam odlozi na 30 dni, a potom zmaze. Pokial ale nie su ochotni, tak asi nic, lebo sam to nevyriesis.

V hajzli si bol od chvile, co si svoje (ocividne hodnotne) maily zveril do ruky firmy, ktora prevadzkuje skvosty ako Novy cas pre zeny, Šarm a Bajecna zena. Pre nich je nejaky Pobox len uplne okrajova zalezitost. Divim sa, ze este funguje - mal som tam mail hadam este v casoch dialupu. Mal si milion sposobov, ako to vyriesit - presunut maily inde, stahovat si ich cez POP3 na PC, robit aspon lokalnbu kopiu cez IMAP, preposielat na iny mail, takze hoci su to smejdi a suflikanti, mohol si tomu predist s minimom prace a uplne nulovymi nakladmi.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2226
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: pobox.sk mail schranka zmazana

Príspevok od používateľa mirjak »

riesil som s ich supportom v 2007, tiez som netusil, ze zaviedli expiraciu uctu (povodne nebolo) vtedy (2007) bol rozdiel medzi deaktivovanim a zmazanim 3 mesiace, netusim, ako to je teraz

Dobry den,
emailova schranka bola obnovena. Teraz je nutne aby ste sa prihlasil/a do weboveho rozhrania Vasej schranky. Pri pouzivani sluzby pobox je nutne sa min. raz do 3 mesiacov prihlasit pre webove rozhranie, inak bude schranka opat deaktivovana a po pol roku bude nenavratne zrusena.
Prajeme pekny den.
Atlas

EDIT: tak v 2023 mi prislo toto:

Vážený používateľ,
oznamujeme Vám, že ste sa v posledných piatich mesiacoch neprihlásili do svojej schránky. V súlade s našími Všeobecnými podmienkami Vám bude po uplynutí šesťmesačnej lehoty (dňa 09.10.2023) schránka zrušená a nenávratne zmazaná.
Ak si želáte schránku naďalej používať, musíte sa do nej najneskôr do jedného mesiaca prihlásiť. K prihláseniu môžete využiť domovskú stránku Pobox.sk, protokol POP3/IMAP alebo mobilnú verziu schránky.
Vaše uživateľské meno je xxxxx@pobox.sk. Ak si nepamätáte svoje heslo, kliknite na prihlasovacej stránke na linku "Zabudol som heslo" a obnovte si ho. K obnove hesla je potrebné zodpovedať na kontrolnú otázku, ktorú ste si zvolili pri registrácii. V opačnom prípade obnova hesla nie je možná.
Veríme, že nám zachováte priazeň.
Tím Pobox.sk

EDIT:
3.6. Ak sa užívateľ neprihlási do svojho Účtu po dobu 6 mesiacov, je NMH oprávnený zmazať obsah mail boxu a Účet Používateľa zrušiť. Prihlásením sa v zmysle tohto bodu rozumie vyplnenie prihlasovacieho mena a hesla na ktorejkoľvek zo stránok NMH, ktorá to v zmysle systému jednotnej registrácie a prihlásenia umožňuje, alebo prihlásenie do schránky elektronickej pošty prostredníctvom niektorého z podporovaných protokolov vzdialeného prístupu (pop3, IMAP). Zrušenie Účtu podľa tohto bodu je nevratné.
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 987
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: pobox.sk mail schranka zmazana

Príspevok od používateľa ps47 »

jj, som si skoro isty ze som v stadiu nevratnosti, cize mojou jedinou sancou by bolo dostat sa k niekomu kto by umoznil aspon tu opatovnu registraciu (2nd level support? manager?), ale nevyzera ze nieco take vobec existuje. paradoxne nepomohla profesionalna deformacia - pracujem pre spolocnost ktora mimo ineho poskytuje aj free mail, a je tam niekolko urovni zachrannych sieti ktore maju za ulohu presne tomuto zabranit, a nevedomky sa dostat do bodu ked sa uz neda nic robit je prakticky nemozne. mojou chybou bolo ze som podvedome ratal s tym ze ine spolocnosti funguju podobnym sposobom.


inak seriozna ponuka - ak by niekto poznal niekoho kto by vedel zatlacit na spravne miesto (neviem si sice dost dobre predstavit ako, ale nadej umiera posledna), ten liter plati.
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.

Návrat na "Debata o všetkom"