Klimatizacia?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Reco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 166
Dátum registrácie: Ne 04. Okt, 2020, 18:10

Klimatizacia?

Príspevok od používateľa Reco »

Zdravim, potreboval by som poradit ohladom klimy (a ci vobec).

Zacal som tym, ze som si dal spravit ponuku na protislnecne folie s odrazom tepla a kedze je suma v nejakych stovkach € (folie,montaz, doprava), tak som zacal rozmyslat nad klimou.
Kedze akakolvek seriozna normalna klima s vonkajsou jednotkou je nerealizovatelna bez toho aby som si rozbil cely byt (a to kvoli +/- 2 rokom co tu este budem robit nechcem) ake su mozne riesenia?
Z mobilnych klim je uz nieco pouzitelne? Su nejake riesenia, co vedia fungovat bez stavebnych uprav?
Predstava je fungovat iba cez najhorucejsie dni (1-2 izby), co je tak par tyzdnov v roku.
Vdaka za tip
ITX: MB: ASUS ROG STRIX B450 I-Gaming CPU: AMD Ryzen 3600 Cooler: Corsair H80i v2 GPU: MSI RTX2080 Super Ventus XS OC 8GB SSD:Adata XPG SX800 Pro SSD 2TB M.2NvMe RAM: Patriot Viper 4 blackout Series 16GB 3600Mhz CL17 Case: Phanteks Enthoo Evolv Shift air ITX PSU: Corsair SF600 80 plus platinum
Klavesnica: Logitech G915 Lightspeed GL linear
Mys: Logitech G703 Lightspeed Hero, Logitech MX Master 2S, Logitech pro X superlight,
Monitor: LG 27GL850-B, LG 38GN950-B
Zvuk: Topping DX5 lite + 2x Mackie MR524 + Sennheiser HD650, Audiotechnica ATH-M50 X, Hifiman Deva Pro
Simrig HW: Fanatec CSL DD 8 Nm + WRC, DIY pedale, Heusinkveld simshifter + handbrake v2, Trackracer TR120

Návrat na "Nákupná poradňa"